GLADE BARN-konkurranse

Vinnere i vår bokstavmiks

Her er oversikten over vinnerne i vår bokstavmikskonkurranse.

VINNERE: Her presenteres de heldige vinnerne av GLADE BARNs bokstavmikspremie.

VINNERE: Her presenteres de heldige vinnerne av GLADE BARNs bokstavmikspremie. Foto: Foto: Colourbox

Publisert Oppdatert

Under finner du en oversikt over hvem som har vunnet.

Nye månedsoppgaver i 2015!

VINNERE I 2015

NOVEMBER:

Linda-Kristin Hansen, Heimdal

Siv  Langset, Averøy

OKTOBER:

Anne Snefrid Opheim, Bjelland

Kathrine Skjølsvik, Trondheim

 

AUGUST:

Ann Kristin Bruteig, Ålesund

Elisabeth Kippersund, Sofiemyr

JULI:

Anne Snefrid Opheim, Hægeland

Hanna Englien, Siggerud

JUNI:

Bente Nicolaisen, Sannidal

Marit Lindquist, Halden

MAI:

Svend Vibeto, Sandefjord

Anette Upsahl, Halden

APRIL:

Ingeborg Knævelsrud, Stavanger

Beate Espelund, Dal

MARS:

Lina Petre, Hønefoss

Ann Kristin Bruteig, Ålesund

FEBRUAR:

Margrethe Johnsen, Halden

Elin Lehtiniemi, Sagvåg

JANUAR:

Britt Strømberg, Sandefjord

Åse Nilsen, Lillestrøm

 

 

Vinnere i 2014

DESEMBER:

Beate M. Bingen, Fredrikstad

Lise Stene, Oslo

NOVEMBER:

Birgit Jørgensen, Oslo

Lars-Thomas Evensen, Raufoss

OKTOBER:

Benjamin Mo Parow, Trondheim

Anne-Lise Fjelddahl, Mo i Rana

SEPTEMBER:

Kjerstin Knutsen, Randaberg

Kristine Fjordheim, Paradis

AUGUST:

Inger A. Bondal, Tuddal

Silje Jacobsen, Larvik

JULI:

Grethe Bråten, Undrumsdal

Henrik Bruu Lonkemoen, Tolvsrød

JUNI:

Celine Ust Lindblad, Kolsås

Randi Lundebrekke, Åheim

MAI:

Inger Saxegård, Sellebakk

Ingrid Undlien, Oslo

APRIL:

Lisbeth Olsen, Sørreisa

Sofia Jensen, Skui

MARS:

Anita Jensen, Asker

Embla Bjerke Reinholtsen, Oslo

FEBRUAR:

Marianne Haaland, Moss

Lene Kristiansen, Ridabu

JANUAR:

Anne Snefrid Opheim, Råholt

Einar Nilsen, Larvik

Vinnere i 2013

DESEMBER:

Sonja Hansen - Oslo

Ingunn Vik - Åheim

NOVEMBER:

Iselin C. Sandø - Vikersund

Birgitte Tombra - Bønes

OKTOBER:

Anett Reinholtsen, Oslo

Lillian Nesvold, Trondheim

SEPTEMBER:

Vemund R. Flatebø, Lepsøy

Susanne Knarbo, Oslo

AUGUST:

Nora Kolvik, Ellingsøy

Trude Haugerud, Sande

JULI:

Ida Lindholm, Skui

Marit Lindquist, Halden

JUNI:

Marita Tvinnereim, Billingstad

Gerd Sperstad, Mo i Rana

MAI:

Lise Stene, Oslo

Ingrid Holme, Moss

APRIL:

Nina Rustaden, Gran

Randi Tollisen, Borhaug

GLADE BARN gratulerer!

Med kommersielt innhold
Med kommersielt innhold

Nyttige tjenester

FORUM

Underholdning