Julekalenderen 2010

Her er alle kalender-vinnerne

Dette er vinnerne av de flotte gavene i julekalenderen vår i år.

PREMIEDRYSS: Du kan blant annet åpne en luke med et flott kamera.

PREMIEDRYSS: Du kan blant annet åpne en luke med et flott kamera. Foto: FOTO: Produsentene

Publisert Oppdatert

Foreldre.nos store julekalender inneholdt gaver for titusener, her er listen over vinnere.

Er du blant de heldige? Da kan du vente deg en gave i posten på nyåret.

Luke 1:

Susanne Knutsen, Furulivn 37, 3092 Sundby

Luke 2:

Elisabeth Jensen, Austrheim, Birgitte Lubbe Løvseth, Nesbru, og Henriette Kallum Melien, Østre Gausdal.

Luke 3:

Olaug Underbakke, Suldasosen, Ronny Pedersen, Bømlo, Vibeke Dyrkorn Veiseth, Løvenstad, og Merete Halvorsen, Elverum.

Luke 4:

Rita Larsen, Spydeberg , Hege Solvang, Kleppe, og Tuva Grande, Oslo.

Luke 5:

Birgit Ingebrigtsen, Svanvik, Stine Hardy, Sandefjord, Jeanette Desiree Orme, Kråkerøy, og Beate Hysvær, Kolbotn.

Luke 6:

Marita Myklebust Tonning, Bergen, og Kristin Hvattum, Lunner.

Luke 7:

Trine Isaksen, Ås, og Renate Nordstrøm, Drammen.

10 EKSTRAVINNERE:

Solveig Lønmo, Trondheim, Lisbeth Olesrud Midtbøen, Tinn Austbygd, Kristine Røren Andreassen, Oslo, Monica Hove, Kleppe, Lill Kristin Grinde, Haugesund, Vibeke-Emilie Gundersen, Herre, Karianne Almaas, Skedsmokorset, Silje Regine Holsen Brunstad, Sykkylven, Mariann Bårdsen, Åkrehamn og Monica Skjævø, Trondheim.

Luke 8:

Monica Skogstrand, Strusshamn, Tone Beate Skundberg, Vang på Hedmark, Jan Frode Nilsen, Nøtterøy, og Silje Smenes Tunheim, Oslo.

Luke 9:

Annette Folkedal, Oslo, Vivian Beate Andersen, Svelgen, Renata Blazewicz, Høvik, Caroline Farnes-Hansen, Årnes, Elisabeth Vågen Rieb, Kjeller, og Pål Endre Pettersen, Klæbu.

Luke 10:

Monica Opøien, Orkanger, Yvonne Lauten Tveit, Ranheim, Guro Simonsen, Oslo, og Sissel Ribe, Lillehammer.

Luke 11:

Sølvi Hegsbro, Åfarnes

Luke 12:

Kine Thrane, Borkenes, og Anneli Høiland, Narvik.

Luke 13:

Madeleine Christensen, Rasta, og Barbro Therese Holmstad, Ankenesstrand.

Luke 14:

Hildegunn Alice Fjørtoft, Eidsnes.

Luke 15:

Tina Tveit, Skorpetveit, Onarheim, Ingrid Teig Høimyr, Slemmestad, Merethe Molnes, Salhus og Eva-Lill Lambrechts, Kleppe.

Luke 16:

Hanne Garnes, Bølandet, og Margrethe Andvik Areshev, Stavern.

Luke 17

Karina Solli Iversen, Mo i Rana, Anette Engvoll, Neverdal, Brit Kari Brevik, Klæbu og Hege Sjåvik, Mosjøen.

Luke 18

Marianne M Tretteteig, Kleppestø, Hanne Rebekka Aasen, Oslo, Jeanette Nilsen, Porsgunn og Cathrine Aaslund Langerud, Lunner.

Luke 19

Kristine Sørdal Andersen, Oslo

Luke 20

Bente Moe Svoldal, Hemsedal, Kine Thrane, Borkenes, Mette Maudal, Kongsberg og

Therese Borgen, Fyllingsdalen.

Luke 21

Jorunn Solsvik, Oslo, Anne Hansen, Bergen, Anita Hovdenak Bjørgo, Arendal og Katarina Gihbsson, Oslo.

Luke 22

Ingrid Teig Høimyr, Slemmestad og Siv Lill Hellumbråten Jarlev, Lier.

Luke 23

Kine Nygaard, Trondheim.

Luke 24

Ester Biering-Strand, Ski.

NYTT I NORGE: Foreldre & Barn 3til7 - trygge og morsomme dataspill

Nyttige tjenester

FORUM

Underholdning