Donald Duck SummerGames

Resultater fra fredagens konkurranser!

Donald Duck Games 2013

Publisert Oppdatert

Donald Duck Games 2013 - Bislett Stadion

14.06.2013
 
G-10 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -2,3
    7   Lukas Martinsen   Fredrikstad IF   9,99
    9   Gaute Aasberg Andreassen   Nøtterøy IF   10,83
    13   Atkins Tobias Robin   Nøtterøy IF   11,81
    18   Mathias Øen Cleveland   Sandvin, IL   12,00
    237   Jonathan Aas Hansen   Høybråten og Stovner IL   10,71
    241   Joakim Bergundhaugen   IL Koll   11,22
    290   Morten Elias Øen Cleveland   Sandvin, IL   12,63
Heat: 2 Vind: +1,1
    4   Sondre Røkenes   Bækkelagets SK   9,77
    5   Sverre Eriksen   Fana IL   10,90
    21   Ole-Martin Solli   Snøgg Friidrett   9,90
    26   Eskil Rolland Sørensen   Tønsberg Friidrettsklubb   9,98
    28   Marcus Heggland Røstad   Våg, IK   10,64
    232   Sondre Aanstad   Høybråten og Stovner IL   11,46
    234   Simen Nordheim Berg   Høybråten og Stovner IL   9,93
Heat: 3 Vind: -0,4
    10   Kristian Hafell   Nøtterøy IF   10,14
    11   Brage H Nybakk   Nøtterøy IF   10,60
    12   Jakob Thomassen   Nøtterøy IF   11,68
    17   Ole Sælid   Ringerike Friidrettsklubb   10,67
    19   Martin Røland Jensen   Sandvin, IL   10,01
    24   Nikolai Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   10,90
    198   Brooklyn Sæther   BUL, IL i   10,84
Heat: 4 Vind: -2,3
    3   Mats William Marrot   Bækkelagets SK   9,80
    16   Lion Wijman   Ren-Eng, FIK   11,22
    20   Sebastian Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   10,31
    22   Vegard Wiig Fjeld   Søgne IL   10,60
    23   Fredrik Stavik Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   10,74
    27   Jon Oberstad Salte   Varhaug IL   9,83
    250   Rasmus Opdal Christiansen   Lillehammer IF   9,10
    279   Aanund Tveitå   Otra IL   10,16
Heat: 5 Vind: -2,8
    2   Robin Sæther   BUL, IL i   10,54
    14   Petter Strømstad   Otra IL   10,07
    15   Milan Spijker   Ren-Eng, FIK   10,35
    181   Simen Gimnes   Asker Sk. Friidrett   9,75
    214   Fredrik Abotnes   Fana IL   10,21
    233   Mathias Hille Arnesen   Høybråten og Stovner IL   10,21
    242   Mathias Janson   IL Koll   10,95
Heat: 6
    293   Andreas Flückiger   Ski IL Friidrett   10,14
    340   Sivert Stavdal   Ørskog IL   10,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: i.m.
    4   Sondre Røkenes   Bækkelagets SK   11,68
    11   Brage H Nybakk   Nøtterøy IF   DNF
    12   Jakob Thomassen   Nøtterøy IF   14,80
    13   Atkins Tobias Robin   Nøtterøy IF   12,88
    27   Jon Oberstad Salte   Varhaug IL   11,91
    279   Aanund Tveitå   Otra IL   17,03
Heat: 2 Vind: +0,8
    3   Mats William Marrot   Bækkelagets SK   12,28
    9   Gaute Aasberg Andreassen   Nøtterøy IF   16,53
    10   Kristian Hafell   Nøtterøy IF   14,35
    14   Petter Strømstad   Otra IL   11,38
    19   Martin Røland Jensen   Sandvin, IL   12,48
    20   Sebastian Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   11,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-10 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
    2   Robin Sæther   BUL, IL i   2,11,40
    4   Sondre Røkenes   Bækkelagets SK   1,52,89
    8   Gustav Moe   Lyn, Ski og fotball klubben   2,01,54
    10   Kristian Hafell   Nøtterøy IF   2,22,52
    13   Atkins Tobias Robin   Nøtterøy IF   2,43,59
    16   Lion Wijman   Ren-Eng, FIK   2,23,48
    17   Ole Sælid   Ringerike Friidrettsklubb   2,18,77
    20   Sebastian Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   1,59,32
    21   Ole-Martin Solli   Snøgg Friidrett   2,26,45
    22   Vegard Wiig Fjeld   Søgne IL   2,14,56
    25   Henrik Norli   Tyrving IL   2,11,45
    12   Jakob Thomassen   Nøtterøy IF   DNF
    5   Sverre Eriksen   Fana IL   DNS
    23   Fredrik Stavik Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   DNS
Heat: 2
    1   Marcus Holter Larsen   Asker Sk. Friidrett   2,04,08
    3   Mats William Marrot   Bækkelagets SK   2,01,19
    6   Petter Eiken   Fredrikstad IF   2,09,11
    7   Lukas Martinsen   Fredrikstad IF   2,27,89
    9   Gaute Aasberg Andreassen   Nøtterøy IF   2,27,94
    11   Brage H Nybakk   Nøtterøy IF   2,25,75
    14   Petter Strømstad   Otra IL   2,04,28
    15   Milan Spijker   Ren-Eng, FIK   1,55,87
    18   Mathias Øen Cleveland   Sandvin, IL   2,28,04
    19   Martin Røland Jensen   Sandvin, IL   1,59,85
    24   Nikolai Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   2,26,04
    26   Eskil Rolland Sørensen   Tønsberg Friidrettsklubb   2,12,13
    27   Jon Oberstad Salte   Varhaug IL   2,10,85
    28   Marcus Heggland Røstad   Våg, IK   2,23,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-10 Lengde satssone (Grop 1 50 cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    2   Robin Sæther   BUL, IL i   3,00
 
-1,8 -0,4 -1,4      
2,97 3,00 2,93      
    3   Mats William Marrot   Bækkelagets SK   4,09
 
-0,9 -0,7 -1,4      
3,88 4,09 4,08      
    4   Sondre Røkenes   Bækkelagets SK   3,86
 
-1,4 -0,4 -1,2      
3,73 3,86 3,82      
    5   Sverre Eriksen   Fana IL   3,12
 
  +0,7        
x 3,12 2,93      
    6   Petter Eiken   Fredrikstad IF   2,65
 
  -1,7        
x 2,65 x      
    7   Lukas Martinsen   Fredrikstad IF   3,10
 
-4,2 +0,3 -1,0      
2,35 2,88 3,10      
    9   Gaute Aasberg Andreassen   Nøtterøy IF   3,14
 
+0,8 +0,2 -0,7      
3,01 3,14 3,13      
    10   Kristian Hafell   Nøtterøy IF   3,39
 
-2,6 -0,7 -2,5      
3,10 2,90 3,39      
    11   Brage H Nybakk   Nøtterøy IF   3,36
 
-0,4 -1,1 -0,3      
3,14 3,36 3,10      
    12   Jakob Thomassen   Nøtterøy IF   3,08
 
  -0,5 -0,6      
x 2,92 3,08      
    13   Atkins Tobias Robin   Nøtterøy IF   2,72
 
-1,0 +0,3 +1,9      
2,41 2,72 1,9      
    14   Petter Strømstad   Otra IL   3,56
 
-1,2 +1,0 -1,2      
3,55 3,56 3,54      
    18   Mathias Øen Cleveland   Sandvin, IL   2,60
 
+0,3 -2,5 -2,8      
2,44 2,60 2,32      
    19   Martin Røland Jensen   Sandvin, IL   3,35
 
-0,7 +2,2        
3,35 3,19 x      
    20   Sebastian Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   3,32
 
  -0,5        
x 3,32 x      
    21   Ole-Martin Solli   Snøgg Friidrett   3,13
 
-1,8 -1,2 -0,8      
2,89 3,09 3,13      
    22   Vegard Wiig Fjeld   Søgne IL   3,13
 
-3,4 -1,7 -0,6      
3,13 2,97 3,09      
    23   Fredrik Stavik Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   3,09
 
-0,5   +0,5      
3,04 x 3,09      
    24   Nikolai Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   2,92
 
    -1,6      
x x 2,92      
    26   Eskil Rolland Sørensen   Tønsberg Friidrettsklubb   3,48
 
-1,2 +0,6 -0,4      
3,48 3,30 3,39      
    27   Jon Oberstad Salte   Varhaug IL   3,42
 
-2,3 +0,4 -0,4      
3,32 3,40 3,42      
    28   Marcus Heggland Røstad   Våg, IK   2,96
 
-4,2 +1,0 +2,9      
2,93 2,96 2,82      
    181   Simen Gimnes   Asker Sk. Friidrett   3,71
 
-1,2 -1,2 -3,5      
3,71 3,70 3,65      
    198   Brooklyn Sæther   BUL, IL i   2,63
 
  +1,3 +0,3      
x 2,63 2,38      
    232   Sondre Aanstad   Høybråten og Stovner IL   2,83
 
+0,2 -1,3        
2,69 2,83 x      
    233   Mathias Hille Arnesen   Høybråten og Stovner IL   3,41
 
-2,2   -1,3      
3,08   3,41      
    234   Simen Nordheim Berg   Høybråten og Stovner IL   3,43
 
-5,4 +0,4 -2,8      
3,27 3,43 3,17      
    237   Jonathan Aas Hansen   Høybråten og Stovner IL   2,20
 
  -3,6        
x 1,77 2,20      
    250   Rasmus Opdal Christiansen   Lillehammer IF   3,91
 
-1,7 +0,2 -0,6      
3,72 3,91 3,89      
    279   Aanund Tveitå   Otra IL   3,63
 
-1,2 -0,2 -0,4      
3,63 3,26 3,38      
    290   Morten Elias Øen Cleveland   Sandvin, IL   2,41
 
+0,3   -0,9      
2,41 x 2,31      
    293   Andreas Flückiger   Ski IL Friidrett   3,38
 
  -1,3        
x 3,38 x      
    340   Sivert Stavdal   Ørskog IL   3,24
 
-3,9 -0,6 -1,6      
3,16 3,24 3,10      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    2   Robin Sæther   BUL, IL i   24,99
 
24,99 19,97 23,96      
    3   Mats William Marrot   Bækkelagets SK   36,15
 
34,70 36,15 36,09      
    5   Sverre Eriksen   Fana IL   28,15
 
21,47 28,15 27,58      
    6   Petter Eiken   Fredrikstad IF   27,50
 
27,50 24,00 23,31      
    7   Lukas Martinsen   Fredrikstad IF   26,28
 
26,28 19,12 22,96      
    9   Gaute Aasberg Andreassen   Nøtterøy IF   26,66
 
23,37 24,09 26,66      
    10   Kristian Hafell   Nøtterøy IF   25,49
 
x 25,49 24,95      
    11   Brage H Nybakk   Nøtterøy IF   18,97
 
17,81 18,97 16,14      
    12   Jakob Thomassen   Nøtterøy IF   22,49
 
20,29 22,49 14,99      
    13   Atkins Tobias Robin   Nøtterøy IF   24,09
 
24,09 20,94 21,65      
    14   Petter Strømstad   Otra IL   31,03
 
28,90 31,03 29,27      
    18   Mathias Øen Cleveland   Sandvin, IL   13,89
 
13,89 13,40 x      
    19   Martin Røland Jensen   Sandvin, IL   24,27
 
24,27 23,84 22,05      
    20   Sebastian Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   45,85
 
45,85 42,38 42,81      
    21   Ole-Martin Solli   Snøgg Friidrett   28,67
 
26,52 24,48 28,67      
    23   Fredrik Stavik Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   38,56
 
36,13 30,59 38,56      
    24   Nikolai Moshagen   Søndre Land IL, Ski- og Friidrett   24,47
 
23,70 24,47 23,30      
    27   Jon Oberstad Salte   Varhaug IL   34,11
 
34,11 32,57 31,84      
    28   Marcus Heggland Røstad   Våg, IK   19,03
 
18,64 19,03 10,78      
    181   Simen Gimnes   Asker Sk. Friidrett   33,74
 
33,74 29,35 31,10      
    198   Brooklyn Sæther   BUL, IL i   18,88
 
18,88 18,01 17,96      
    232   Sondre Aanstad   Høybråten og Stovner IL   31,39
 
31,39 26,60 25,20      
    233   Mathias Hille Arnesen   Høybråten og Stovner IL   37,27
 
34,63 37,27 36,08      
    234   Simen Nordheim Berg   Høybråten og Stovner IL   23,29
 
22,67 18,61 23,29      
    237   Jonathan Aas Hansen   Høybråten og Stovner IL   20,70
 
19,59 19,09 20,70      
    241   Joakim Bergundhaugen   IL Koll   29,67
 
29,67 24,59 27,47      
    242   Mathias Janson   IL Koll   30,92
 
30,92 27,52 27,20      
    290   Morten Elias Øen Cleveland   Sandvin, IL   23,42
 
23,42 20,60 x      
    293   Andreas Flückiger   Ski IL Friidrett   31,86
 
29,62 31,86 31,77      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,7
1   35   Ludvik Vold Hovde   Måndalen IL   9,24
2   45   Christoffer Røstad   Våg, IK   9,35
3   43   Brage Buseth Hammerstad   Tyrving IL   9,88
4   303   Espen Lien Thoresen   Vidar, Sportsklubben   10,33
5   41   William Wilthil   Sturla, IF   10,84
Heat: 2 Vind: -0,1
1   33   Amund Solberg Stølen   Midsund IL   9,52
2   225   Fredrik Persen   Fredrikstad IF   9,63
3   332   Kristoffer Norheim Pettersen   Sætre Idrætsforening Graabein   9,81
4   38   Michael Holmtvet Olsen   Nøtterøy IF   10,13
5   216   Sander Rye Daae   Fana IL   10,23
7   40   Oskar Price Selstø   Sturla, IF   10,83
Heat: 3 Vind: -0,2
1   44   Fredrik Næss   Vestfossen IF   9,53
2   34   Lasse Nordås   Minerva Idrettsskole   9,67
3   31   Mathias Riborg Lona   Lyn, Ski og fotball klubben   9,70
4   324   Fredrik Fronth   Vidar, Sportsklubben   9,77
5   39   Sondre Tønder Sangolt   Sturla, IF   10,46
6   36   Simen Fritzner   Nittedal IL   11,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +1,5
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    34   Lasse Nordås   Minerva Idrettsskole   10,95
    38   Michael Holmtvet Olsen   Nøtterøy IF   12,43
    39   Sondre Tønder Sangolt   Sturla, IF   12,98
    40   Oskar Price Selstø   Sturla, IF   14,25
    41   William Wilthil   Sturla, IF   14,47
    43   Brage Buseth Hammerstad   Tyrving IL   11,22
    45   Christoffer Røstad   Våg, IK   11,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    29   Felix Tobiasson Reinemo   Bækkelagets SK   1,59,09
    30   Per Bucher-Johannessen   Fana IL   1,55,73
    31   Mathias Riborg Lona   Lyn, Ski og fotball klubben   1,59,31
    32   Georg Moe   Lyn, Ski og fotball klubben   1,58,13
    33   Amund Solberg Stølen   Midsund IL   2,01,09
    34   Lasse Nordås   Minerva Idrettsskole   1,55,88
    36   Simen Fritzner   Nittedal IL   2,07,11
    37   Martin Hildeskor   Nittedal IL   1,51,74
    38   Michael Holmtvet Olsen   Nøtterøy IF   2,17,67
    40   Oskar Price Selstø   Sturla, IF   2,42,17
    42   Elias Daland   Sørild FIK   1,47,87
    44   Fredrik Næss   Vestfossen IF   2,04,41
    45   Christoffer Røstad   Våg, IK   1,49,25
    35   Ludvik Vold Hovde   Måndalen IL   DNS
    39   Sondre Tønder Sangolt   Sturla, IF   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 Lengde satssone (Grop 2 50 cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    30   Per Bucher-Johannessen   Fana IL   4,42
 
+0,9 +0,6 +2,8      
4,26 4,20 4,42      
    33   Amund Solberg Stølen   Midsund IL   3,92
 
+1,9 +2,2 +2,0      
3,56 X 3,92      
    34   Lasse Nordås   Minerva Idrettsskole   4,19
 
+1,4 +1,9 +2,5      
4,14 4,19 4,19      
    35   Ludvik Vold Hovde   Måndalen IL   3,99
 
+0,5 +2,1 +0,9      
3,76 3,89 3,99      
    38   Michael Holmtvet Olsen   Nøtterøy IF   3,23
 
+0,9 +1,8 +3,0      
x 2,93 3,23      
    39   Sondre Tønder Sangolt   Sturla, IF   3,54
 
+0,8 +2,8 +3,3      
3,54 x 3,51      
    43   Brage Buseth Hammerstad   Tyrving IL   3,92
 
+0,5 +2,1 +0,9      
3,79 3,80 3,92      
    45   Christoffer Røstad   Våg, IK   3,98
 
+0,7 +3,0 +1,4      
3,83 3,82 3,98      
    216   Sander Rye Daae   Fana IL   3,54
 
+0,8 +2,9 +1,8      
3,54 3,45 3,50      
    225   Fredrik Persen   Fredrikstad IF   3,58
 
+0,8 +3,6 +1,6      
3,24 3,42 3,58      
    332   Kristoffer Norheim Pettersen   Sætre Idrætsforening Graabein   3,08
 
+1,3 +1,7 +2,6      
2,94 3,08 3,04      
    31   Mathias Riborg Lona   Lyn, Ski og fotball klubben   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 Liten Ball (150 gram) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    33   Amund Solberg Stølen   Midsund IL   29,16
 
27,55 26,52 29,16      
    34   Lasse Nordås   Minerva Idrettsskole   33,30
 
33,30 29,51 x      
    35   Ludvik Vold Hovde   Måndalen IL   44,46
 
44,46 38,67 44,38      
    36   Simen Fritzner   Nittedal IL   35,34
 
34,69 35,34 34,70      
    37   Martin Hildeskor   Nittedal IL   38,62
 
36,08 36,49 38,62      
    38   Michael Holmtvet Olsen   Nøtterøy IF   18,39
 
17,82 18,39 15,31      
    39   Sondre Tønder Sangolt   Sturla, IF   29,34
 
27,92 29,34 25,72      
    44   Fredrik Næss   Vestfossen IF   49,60
 
47,24 42,25 49,60      
    45   Christoffer Røstad   Våg, IK   32,52
 
32,52 31,95 31,80      
    225   Fredrik Persen   Fredrikstad IF   24,73
 
23,32 21,26 24,73      
    303   Espen Lien Thoresen   Vidar, Sportsklubben   22,60
 
x 20,69 22,60      
    324   Fredrik Fronth   Vidar, Sportsklubben   31,12
 
28,48 30,64 31,12      
    332   Kristoffer Norheim Pettersen   Sætre Idrætsforening Graabein   35,49
 
35,49 33,42 34,12      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,6
1   228   Pål Haugen Lillefosse   Gneist,IL   8,70
2   195   Stephan Skogheim Kyeremeh   BUL, IL i   8,76
3   194   Brage Hogstad   BUL, IL i   8,83
4   319   Henrik Jakobsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   9,69
5   60   Cato Sælid   Ringerike Friidrettsklubb   10,11
6   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   10,95
7   94   Casper L. M. Skipenes   Nesodden IF   10,99
8   248   Patrick Kolflaath Riiser   Lambertseter IF   11,89
Heat: 2 Vind: -0,8
1   184   Ludvig Elias Engen   Askim IF   8,84
2   268   Joakim Vestvik   Nesodden IF   9,25
3   183   Theodor Kleven Svendsen   Asker Sk. Friidrett   9,33
4   54   Eirik Fredriksen   Moss IL   9,67
5   55   Birk Farbrot   Nesodden IF   9,69
6   196   Frederik Lunde   BUL, IL i   9,70
    46   Adam Tamrat Vik   Nesodden IF   DNS
Heat: 3 Vind: -1,9
1   65   Håvard Fluge Petterson   Tønsberg Friidrettsklubb   8,98
2   53   Anders Nikolai Bovolden   Høybråten og Stovner IL   9,17
3   211   Alexander Zeier   Colet Court School   9,18
4   207   Markus Rooth   Bækkelagets SK   9,48
5   52   Andreas Bache-Wiig   Heming, IL   9,72
6   64   Daniel Bøe   Tønsberg Friidrettsklubb   9,75
7   59   Sondre Østbye   Nittedal IL   10,66
    243   Oliver Engen   Krødsherad IL   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   228   Pål Haugen Lillefosse   Gneist,IL   8,70
2   195   Stephan Skogheim Kyeremeh   BUL, IL i   8,76
3   194   Brage Hogstad   BUL, IL i   8,83
4   184   Ludvig Elias Engen   Askim IF   8,84
5   65   Håvard Fluge Petterson   Tønsberg Friidrettsklubb   8,98
6   53   Anders Nikolai Bovolden   Høybråten og Stovner IL   9,17
7   211   Alexander Zeier   Colet Court School   9,18
8   268   Joakim Vestvik   Nesodden IF   9,25
9   183   Theodor Kleven Svendsen   Asker Sk. Friidrett   9,33
10   207   Markus Rooth   Bækkelagets SK   9,48
11   54   Eirik Fredriksen   Moss IL   9,67
12   319   Henrik Jakobsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   9,69
13   55   Birk Farbrot   Nesodden IF   9,69
14   196   Frederik Lunde   BUL, IL i   9,70
15   52   Andreas Bache-Wiig   Heming, IL   9,72
16   64   Daniel Bøe   Tønsberg Friidrettsklubb   9,75
17   60   Cato Sælid   Ringerike Friidrettsklubb   10,11
18   59   Sondre Østbye   Nittedal IL   10,66
19   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   10,95
20   94   Casper L. M. Skipenes   Nesodden IF   10,99
21   248   Patrick Kolflaath Riiser   Lambertseter IF   11,89
    243   Oliver Engen   Krødsherad IL   DNS
    46   Adam Tamrat Vik   Nesodden IF   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,3
1   228   Pål Haugen Lillefosse   Gneist,IL   10,02
2   268   Joakim Vestvik   Nesodden IF   10,99
3   207   Markus Rooth   Bækkelagets SK   11,00
4   64   Daniel Bøe   Tønsberg Friidrettsklubb   12,51
5   55   Birk Farbrot   Nesodden IF   13,50
Heat: 2 Vind: -3,3
1   65   Håvard Fluge Petterson   Tønsberg Friidrettsklubb   10,85
2   294   Simen Guttormsen   Ski IL Friidrett   11,65
3   52   Andreas Bache-Wiig   Heming, IL   12,49
4   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   14,77
5   248   Patrick Kolflaath Riiser   Lambertseter IF   16,02
    49   Carl Erik Landsvik   Fana IL   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   228   Pål Haugen Lillefosse   Gneist,IL   10,02
2   65   Håvard Fluge Petterson   Tønsberg Friidrettsklubb   10,85
3   268   Joakim Vestvik   Nesodden IF   10,99
4   207   Markus Rooth   Bækkelagets SK   11,00
5   294   Simen Guttormsen   Ski IL Friidrett   11,65
6   52   Andreas Bache-Wiig   Heming, IL   12,49
7   64   Daniel Bøe   Tønsberg Friidrettsklubb   12,51
8   55   Birk Farbrot   Nesodden IF   13,50
9   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   14,77
10   248   Patrick Kolflaath Riiser   Lambertseter IF   16,02
    49   Carl Erik Landsvik   Fana IL   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
1   61   Christian Hartz Melling   Sturla, IF   1,43,12
2   65   Håvard Fluge Petterson   Tønsberg Friidrettsklubb   1,43,20
3   54   Eirik Fredriksen   Moss IL   1,50,82
4   63   Marius Solvik   Tyrving IL   1,52,29
5   188   Audun Haukeland   Bergens TF   1,59,75
6   276   Magnus Miland Vold   Nittedal IL   2,08,01
7   64   Daniel Bøe   Tønsberg Friidrettsklubb   2,08,39
8   59   Sondre Østbye   Nittedal IL   2,12,19
9   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   2,17,56
Heat: 2
1   49   Carl Erik Landsvik   Fana IL   1,47,26
2   51   André Seliussen   Gneist,IL   1,49,38
3   58   Lars Agnar Hjelmeset   Nittedal IL   1,49,47
4   53   Anders Nikolai Bovolden   Høybråten og Stovner IL   1,55,73
5   55   Birk Farbrot   Nesodden IF   2,01,37
6   47   Adrian Westlie   Askim IF   2,01,60
7   48   Kristian Wiker Berntsen   BUL, IL i   2,03,05
8   60   Cato Sælid   Ringerike Friidrettsklubb   2,05,59
    46   Adam Tamrat Vik   Nesodden IF   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   61   Christian Hartz Melling   Sturla, IF   1,43,12
2   65   Håvard Fluge Petterson   Tønsberg Friidrettsklubb   1,43,20
3   49   Carl Erik Landsvik   Fana IL   1,47,26
4   51   André Seliussen   Gneist,IL   1,49,38
5   58   Lars Agnar Hjelmeset   Nittedal IL   1,49,47
6   54   Eirik Fredriksen   Moss IL   1,50,82
7   63   Marius Solvik   Tyrving IL   1,52,29
8   53   Anders Nikolai Bovolden   Høybråten og Stovner IL   1,55,73
9   188   Audun Haukeland   Bergens TF   1,59,75
10   55   Birk Farbrot   Nesodden IF   2,01,37
11   47   Adrian Westlie   Askim IF   2,01,60
12   48   Kristian Wiker Berntsen   BUL, IL i   2,03,05
13   60   Cato Sælid   Ringerike Friidrettsklubb   2,05,59
14   276   Magnus Miland Vold   Nittedal IL   2,08,01
15   64   Daniel Bøe   Tønsberg Friidrettsklubb   2,08,39
16   59   Sondre Østbye   Nittedal IL   2,12,19
17   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   2,17,56
    46   Adam Tamrat Vik   Nesodden IF   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 Lengde satssone (Grop 2 50 cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   228   Pål Haugen Lillefosse   Gneist,IL   4,51
 
+2,4 +1,7 +0,9      
4,48 x 4,51      
2   65   Håvard Fluge Petterson   Tønsberg Friidrettsklubb   4,46
 
+3,3 +0,7 +3,8      
4,44 4,29 4,46      
3   211   Alexander Zeier   Colet Court School   4,35
 
+1,4 +0,6 +1,2      
4,35 4,16 3,84      
4   294   Simen Guttormsen   Ski IL Friidrett   4,30
 
+2,4 +2,0 +2,0      
4,25 4,24 4,30      
5   194   Brage Hogstad   BUL, IL i   4,27
 
+0,8 +0,7 +1,5      
3,99 4,19 4,27      
6   184   Ludvig Elias Engen   Askim IF   4,23
 
+3,2 +0,5 +1,4      
3,08 4,18 4,23      
7   196   Frederik Lunde   BUL, IL i   4,18
 
+2,0 +0,6 +2,0      
3,98 3,89 4,18      
8   53   Anders Nikolai Bovolden   Høybråten og Stovner IL   4,12
 
+3,5 +1,0 +3,0      
4,04 4,12 x      
9   64   Daniel Bøe   Tønsberg Friidrettsklubb   4,10
 
+1,4 +0,6 +1,0      
4,10 3,90 3,85      
10   183   Theodor Kleven Svendsen   Asker Sk. Friidrett   4,09
 
+2,4 +0,6 +1,6      
3,93 x 4,09      
11   52   Andreas Bache-Wiig   Heming, IL   3,99
 
+3,0 +2,5 +0,9      
3,81 3,99 3,84      
12   319   Henrik Jakobsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   3,85
 
+2,7 +2,4 +0,5      
3,60 x 3,85      
13   55   Birk Farbrot   Nesodden IF   3,73
 
+1,0 +1,3 +1,3      
3,62 3,73 3,22      
14   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   3,59
 
+3,4 +1,4 +4,3      
3,59 x 3,30      
15   47   Adrian Westlie   Askim IF   3,54
 
+1,8 +1,7 +0,6      
3,54 3,51 3,39      
16   94   Casper L. M. Skipenes   Nesodden IF   3,24
 
+1,2   +1,0      
3,20 x 3,24      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   321   Ruben Martinsen   Minerva Idrettsskole   35,23
 
34,37 35,23 30,29      
2   268   Joakim Vestvik   Nesodden IF   33,60
 
29,06 33,60 33,11      
3   257   Fabian Weinberg   Mandal og Halse IL-Friidrett   30,56
 
29,74 30,56 27,50      
4   314   Andreas Løyning   Torvastad IL   23,90
 
23,90 21,84 22,27      
5   319   Henrik Jakobsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   23,42
 
23,42 21,07 17,65      
6   196   Frederik Lunde   BUL, IL i   21,60
 
21,51 21,60 x      
7   334   Noah Haver   Sørild FIK   20,94
 
18,78 20,24 20,94      
8   94   Casper L. M. Skipenes   Nesodden IF   20,21
 
18,72 20,21 18,96      
9   207   Markus Rooth   Bækkelagets SK   20,18
 
20,18 19,93 19,36      
10   52   Andreas Bache-Wiig   Heming, IL   20,01
 
18,85 20,01 x      
11   50   Viktor Andresen   Fredrikstad IF   19,24
 
10,85 16,79 19,24      
12   248   Patrick Kolflaath Riiser   Lambertseter IF   15,47
 
13,10 14,26 15,47      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,3
1   215   Filip Bøe   Fana IL   8,34
2   283   Filip Aas   Raumnes & Årnes IL   8,67
3   191   Fabian Filip Rimestad   Bergens TF   8,87
4   205   Sebastian Marrot   Bækkelagets SK   8,98
5   193   Sebastian Flokkmann   BUL, IL i   9,64
6   224   Lukas Leiro   Fredrikstad IF   9,89
7   284   Truls Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   9,97
Heat: 2 Vind: +0,9
1   254   Kristian Tokstad   Lørenskog Friidrettslag   8,07
2   296   Sverre Melhus Dahl   Skjåk IL   8,69
3   339   Simen Sebastian Hansen   Ås IL   9,10
4   70   Trym Tønnesen   Halden IL   9,26
5   226   Kristoffer Persen   Fredrikstad IF   9,27
6   343   Leon Douglas   Tjalve, IK   9,40
7   192   Theodor Eskeland   BUL, IL i   10,02
Heat: 3 Vind: -4,3
1   255   Mats Tokstad   Lørenskog Friidrettslag   8,45
2   185   Alexander Nyberget   Askim IF   8,58
3   231   Mathias Kollberg   Hellas, IF   8,84
4   262   Peter Heggelund   Nesodden IF   9,07
5   221   Mikael Solheim   Fana IL   9,48
6   71   Simon Østreng Veland   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   9,54
    235   Andreas Botterli Erstad   Høybråten og Stovner IL   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   254   Kristian Tokstad   Lørenskog Friidrettslag   8,07
2   215   Filip Bøe   Fana IL   8,34
3   255   Mats Tokstad   Lørenskog Friidrettslag   8,45
4   185   Alexander Nyberget   Askim IF   8,58
5   283   Filip Aas   Raumnes & Årnes IL   8,67
6   296   Sverre Melhus Dahl   Skjåk IL   8,69
7   231   Mathias Kollberg   Hellas, IF   8,84
8   191   Fabian Filip Rimestad   Bergens TF   8,87
9   205   Sebastian Marrot   Bækkelagets SK   8,98
10   262   Peter Heggelund   Nesodden IF   9,07
11   339   Simen Sebastian Hansen   Ås IL   9,10
12   70   Trym Tønnesen   Halden IL   9,26
13   226   Kristoffer Persen   Fredrikstad IF   9,27
14   343   Leon Douglas   Tjalve, IK   9,40
15   221   Mikael Solheim   Fana IL   9,48
16   71   Simon Østreng Veland   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   9,54
17   193   Sebastian Flokkmann   BUL, IL i   9,64
18   224   Lukas Leiro   Fredrikstad IF   9,89
19   284   Truls Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   9,97
20   192   Theodor Eskeland   BUL, IL i   10,02
    235   Andreas Botterli Erstad   Høybråten og Stovner IL   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,8
1   283   Filip Aas   Raumnes & Årnes IL   10,05
2   339   Simen Sebastian Hansen   Ås IL   10,46
3   218   Vetle Raa Ellingsen   Fana IL   10,51
4   278   Viljar Gjerde   Norna-Salhus IL   10,52
5   191   Fabian Filip Rimestad   Bergens TF   10,61
6   221   Mikael Solheim   Fana IL   11,32
7   284   Truls Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   12,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   73   Gustav Zetterlund   KFUM örebro   1,36,37
2   67   Luca Thompson   BUL, IL i   1,36,69
3   75   Petter Myhr   FIK Orion   1,37,89
4   74   Martin Berntzen Engevik   Nittedal IL   1,39,58
5   71   Simon Østreng Veland   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   1,43,57
6   79   Simen Seeberg-Rommetveit   Strømmen IF   1,44,15
7   78   Mikael Johannes Grefstad Frøynes   Sem IF   1,45,78
8   77   Geir Blom Breivik   Sandvin, IL   1,45,27
9   72   Jakob Solli Lind   BUL-Tromsø, Friidrett   1,45,31
10   70   Trym Tønnesen   Halden IL   1,46,19
11   81   Christian Bucher-Johannessen   Tyrving IL   1,46,75
12   80   Martin Johansen   Sørum IL   1,50,38
13   68   Eskil Pedersen   Fredrikstad IF   1,56,85
14   192   Theodor Eskeland   BUL, IL i   2,02,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 Lengde satssone (Grop 1 50 cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   218   Vetle Raa Ellingsen   Fana IL   4,60
 
-1,4 -2,4 -2,9      
4,44 4,42 4,60      
2   75   Petter Myhr   FIK Orion   4,60
 
-1,7 -1,8 -0,3      
4,12 4,40 4,60      
3   221   Mikael Solheim   Fana IL   4,35
 
    -2,1      
x x 4,35      
4   296   Sverre Melhus Dahl   Skjåk IL   4,33
 
-1,3 -2,6 +1,6      
4,33 4,18 4,24      
5   220   Erlend Bolstad Raa   Fana IL   4,23
 
-2,7 -0,4 -0,9      
4,21 x 4,23      
6   262   Peter Heggelund   Nesodden IF   4,17
 
-2,4 -0,6 -1,2      
4,17 4,10 x      
7   278   Viljar Gjerde   Norna-Salhus IL   4,13
 
-3,3 -2,8 -1,1      
3,81 3,94 4,13      
8   224   Lukas Leiro   Fredrikstad IF   4,04
 
-4,1 -3,3 -1,1      
4,04 3,33 3,95      
9   72   Jakob Solli Lind   BUL-Tromsø, Friidrett   3,90
 
-3,0 +0,6        
3,90 3,15 -      
10   226   Kristoffer Persen   Fredrikstad IF   3,79
 
-5,4 -0,3 -1,5      
3,74 x 3,79      
11   284   Truls Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   3,63
 
-2,9 -1,9 +0,3      
x 3,63 3,42      
12   192   Theodor Eskeland   BUL, IL i   3,43
 
-2,6          
3,43 - -      
    70   Trym Tønnesen   Halden IL   0,00
 
x x x      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   191   Fabian Filip Rimestad   Bergens TF   50,67
 
47,08 50,67 49,65      
2   200   Fabio Andreas M. Berg   Lambertseter IF   35,53
 
30,11 27,35 35,53      
3   205   Sebastian Marrot   Bækkelagets SK   33,58
 
x 32,28 33,58      
4   82   Fredrik Haraldsen   Sarpsborg IL   33,43
 
33,35 29,17 33,43      
5   78   Mikael Johannes Grefstad Frøynes   Sem IF   32,03
 
31,62 32,03 29,78      
6   256   Sebastian Busterud Gulaker   Løten Friidrett   31,52
 
31,52 28,13 26,47      
7   292   Sivert Huse Fragått   Sigdal Friidrettsklubb   31,47
 
31,47 x 29,54      
8   298   Petter Holmsen   Stovnerkameratene   23,81
 
22,31 23,81 22,07      
9   224   Lukas Leiro   Fredrikstad IF   21,27
 
18,59 17,31 21,27      
10   68   Eskil Pedersen   Fredrikstad IF   16,97
 
16,97 14,77 15,41      
11   226   Kristoffer Persen   Fredrikstad IF   15,26
 
x 13,94 15,26      
12   284   Truls Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   11,49
 
9,59 x 11,49      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,4
    86   Linnea Thorsheim   Fil Aks-77   11,39
    89   Ane Kjærnes   Hamar IL   10,30
    208   Sofie Rooth   Bækkelagets SK   11,15
    209   Andrea Røkenes   Bækkelagets SK   12,05
    238   Konstantina Johansen   Høybråten og Stovner IL   10,98
    245   Camilla Huynh   Lambertseter IF   9,57
    286   Josefine Larsen Seeberg   Sandefjord TIF   10,74
    336   Roda Berhane Areki   Vidar, Sportsklubben   9,92
Heat: 2 Vind: -3,0
    199   Ada Taylor   BUL, IL i   10,90
    269   Thea Wiker Worren   Nesodden IF   11,77
    282   Arabella Zeier   Pembridge Hall School   10,59
    297   Vibeke Gussiås   Skåla IL   10,11
    311   Aurora Staalnacke   Vidar, Sportsklubben   11,61
    318   Ada Norum-Torgersen   Ås IL   10,97
    328   Inger-Johanne Botterud   Nittedal IL   12,18
    331   Ingrid Maier   Vidar, Sportsklubben   11,12
Heat: 3 Vind: -2,2
    90   Maya Rostoft   IL Koll   10,15
    101   Elise Yksnøy Eidem   Sturla, IF   9,53
    104   Merete Sperstad   Tyrving IL   11,26
    107   Madeleine Heggland Røstad   Våg, IK   9,88
    236   Maria Erstad Botterli   Høybråten og Stovner IL   9,60
    259   Lin-Cathrin Dahlby Eriksen   Nesodden IF   11,26
    261   Ingeborg Hansen   Nesodden IF   10,04
    270   Helene Marie Østmo   Nesodden IF   11,03
Heat: 4 Vind: -3,4
    103   Fredrikke Sundsby Kjølstad   Tyrving IL   10,48
    187   Michelle Nyberget   Askim IF   10,18
    240   Celine Marie Becklund   IL Koll   10,41
    274   Marte Johanne Hjelmeset   Nittedal IL   12,26
    327   Ida Lindberg   Varegg Fleridrett   10,56
    92   Maja Ellefsrud   Nesodden IF   DNS
    93   Victoria Nitteberg   Nesodden IF   DNS
    308   Hedda Marie Hagfors   Vidar, Sportsklubben   DNS
Heat: 5 Vind: -3,0
    84   Anna Bakk Solheim   BUL, IL i   10,90
    91   Johanna Ågesen Tofte   IL Koll   10,38
    99   Maria Røland Jensen   Sandvin, IL   11,25
    258   Sofia Buddeberg   Nesodden IF   11,65
    266   Emma Togba   Nesodden IF   11,60
    272   Frøya Horten Brouwer   Nittedal IL   10,63
    333   Leah Wiker Nygaard   Ås IL   10,85
    337   Sara Sommerfelt   Ås IL   10,56
Heat: 6 Vind: -2,8
    83   Lea Westlie   Askim IF   10,90
    85   Kajsa Rooth   Bækkelagets SK   10,22
    95   Kristina Karlöf   Nittedal IL   10,55
    106   Anna Marie Nordengen Sirevåg   Vidar, Sportsklubben   11,48
    108   Regina Holth-Siegel   Ås IL   11,26
    109   Christine Kure   Ås IL   10,34
    219   Elisabeth Bolstad Raa   Fana IL   11,74
    285   Linnea E. Berg   Sandefjord TIF   11,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,8
    86   Linnea Thorsheim   Fil Aks-77   15,15
    88   Ida Nergård Antonsen   Hamar IL   14,36
    99   Maria Røland Jensen   Sandvin, IL   14,93
    102   Elina Løken Dahl   Tyrving IL   15,46
    199   Ada Taylor   BUL, IL i   13,84
    297   Vibeke Gussiås   Skåla IL   13,32
    336   Roda Berhane Areki   Vidar, Sportsklubben   13,52
Heat: 2 Vind: -1,2
    91   Johanna Ågesen Tofte   IL Koll   12,79
    107   Madeleine Heggland Røstad   Våg, IK   14,02
    108   Regina Holth-Siegel   Ås IL   DNS
    187   Michelle Nyberget   Askim IF   12,22
    245   Camilla Huynh   Lambertseter IF   12,06
    286   Josefine Larsen Seeberg   Sandefjord TIF   14,09
    318   Ada Norum-Torgersen   Ås IL   14,01
Heat: 3 Vind: +0,1
    85   Kajsa Rooth   Bækkelagets SK   11,54
    259   Lin-Cathrin Dahlby Eriksen   Nesodden IF   DNS
    270   Helene Marie Østmo   Nesodden IF   14,55
    285   Linnea E. Berg   Sandefjord TIF   15,72
    333   Leah Wiker Nygaard   Ås IL   14,42
    337   Sara Sommerfelt   Ås IL   14,39
    341   Sofia Longe Grønner   Vidar, Sportsklubben   15,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
    85   Kajsa Rooth   Bækkelagets SK   2,15,74
    86   Linnea Thorsheim   Fil Aks-77   2,17,00
    90   Maya Rostoft   IL Koll   2,14,31
    91   Johanna Ågesen Tofte   IL Koll   2,15,22
    92   Maja Ellefsrud   Nesodden IF   2,19,30
    93   Victoria Nitteberg   Nesodden IF   2,10,10
    96   Maiken Storvik   Nittedal IL   2,21,14
    98   Synne Børresen Bollingmo   Raufoss IL -Friidrett   2,29,15
    105   Marlene Næss   Vestfossen IF   2,23,78
    106   Anna Marie Nordengen Sirevåg   Vidar, Sportsklubben   2,19,92
Heat: 2
    83   Lea Westlie   Askim IF   2,08,15
    87   Jasine Njerve   Giv Akt IL   2,15,10
    88   Ida Nergård Antonsen   Hamar IL   2,15,16
    89   Ane Kjærnes   Hamar IL   2,27,76
    95   Kristina Karlöf   Nittedal IL   2,18,82
    99   Maria Røland Jensen   Sandvin, IL   2,27,45
    101   Elise Yksnøy Eidem   Sturla, IF   2,25,33
    103   Fredrikke Sundsby Kjølstad   Tyrving IL   2,23,63
    104   Merete Sperstad   Tyrving IL   2,27,59
    107   Madeleine Heggland Røstad   Våg, IK   2,15,12
    109   Christine Kure   Ås IL   2,21,47
    238   Konstantina Johansen   Høybråten og Stovner IL   2,25,13
    108   Regina Holth-Siegel   Ås IL   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 Lengde satssone (Grop 2 50 cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    83   Lea Westlie   Askim IF   3,06
 
3,01 3,06 -      
    85   Kajsa Rooth   Bækkelagets SK   3,41
 
3,41 3,10 2,79      
    86   Linnea Thorsheim   Fil Aks-77   3,09
 
3,09 3,01 3,03      
    88   Ida Nergård Antonsen   Hamar IL   3,22
 
3,22 x 3,16      
    89   Ane Kjærnes   Hamar IL   2,73
 
2,59 2,61 2,73      
    90   Maya Rostoft   IL Koll   3,24
 
3,19 3,05 3,24      
    91   Johanna Ågesen Tofte   IL Koll   3,70
 
3,61 3,313 3,70      
    92   Maja Ellefsrud   Nesodden IF   2,93
 
2,93 2,66 x      
    93   Victoria Nitteberg   Nesodden IF   DNS
 
           
    99   Maria Røland Jensen   Sandvin, IL   2,43
 
2,40 2,43 2,22      
    101   Elise Yksnøy Eidem   Sturla, IF   3,02
 
x 3,02 2,78      
    102   Elina Løken Dahl   Tyrving IL   3,05
 
2,96 3,05 -      
    103   Fredrikke Sundsby Kjølstad   Tyrving IL   3,62
 
3,62 3,24 x      
    104   Merete Sperstad   Tyrving IL   2,80
 
2,80 2,65 2,72      
    106   Anna Marie Nordengen Sirevåg   Vidar, Sportsklubben   2,85
 
2,67 2,85 2,62      
    107   Madeleine Heggland Røstad   Våg, IK   3,08
 
3,08 2,69 x      
    108   Regina Holth-Siegel   Ås IL   2,74
 
2,74 2,62 2,69      
    187   Michelle Nyberget   Askim IF   3,31
 
3,31 3,26 x      
    199   Ada Taylor   BUL, IL i   DNS
 
           
    209   Andrea Røkenes   Bækkelagets SK   2,34
 
2,34 x x      
    217   Sofie Rye Daae   Fana IL   2,61
 
2,61 2,59 2,52      
    219   Elisabeth Bolstad Raa   Fana IL   2,80
 
2,72 2,66 2,80      
    238   Konstantina Johansen   Høybråten og Stovner IL   2,68
 
2,56 x 2,68      
    245   Camilla Huynh   Lambertseter IF   3,79
 
3,42 3,66 3,79      
    258   Sofia Buddeberg   Nesodden IF   2,77
 
2,77 2,67 2,56      
    259   Lin-Cathrin Dahlby Eriksen   Nesodden IF   2,55
 
2,55 2,41 2,46      
    261   Ingeborg Hansen   Nesodden IF   3,44
 
3,44 3,21 3,08      
    266   Emma Togba   Nesodden IF   2,81
 
x 2,81 2,62      
    269   Thea Wiker Worren   Nesodden IF   2,01
 
2,01 2,00 1,97      
    270   Helene Marie Østmo   Nesodden IF   2,82
 
2,68 2,78 2,82      
    272   Frøya Horten Brouwer   Nittedal IL   2,96
 
2,96 x 2,82      
    282   Arabella Zeier   Pembridge Hall School   3,33
 
3,11 x 3,33      
    285   Linnea E. Berg   Sandefjord TIF   2,56
 
x 2,56 x      
    286   Josefine Larsen Seeberg   Sandefjord TIF   3,23
 
3,23 2,96 3,01      
    297   Vibeke Gussiås   Skåla IL   3,35
 
x 3,33 3,35      
    308   Hedda Marie Hagfors   Vidar, Sportsklubben   2,52
 
2,49 2,35 2,52      
    311   Aurora Staalnacke   Vidar, Sportsklubben   2,50
 
x 2,28 2,50      
    318   Ada Norum-Torgersen   Ås IL   3,12
 
3,06 3,12 3,00      
    328   Inger-Johanne Botterud   Nittedal IL   2,23
 
2,23 x 1,93      
    331   Ingrid Maier   Vidar, Sportsklubben   2,49
 
2,49 x x      
    333   Leah Wiker Nygaard   Ås IL   3,10
 
3,10 2,93 x      
    336   Roda Berhane Areki   Vidar, Sportsklubben   3,00
 
2,91 2,90 3,00      
    337   Sara Sommerfelt   Ås IL   3,00
 
3,00 2,69 x      
    341   Sofia Longe Grønner   Vidar, Sportsklubben   DNS
 
           
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    83   Lea Westlie   Askim IF   15,07
 
14,64 14,83 15,07      
    85   Kajsa Rooth   Bækkelagets SK   28,40
 
28,40 26,87 26,82      
    86   Linnea Thorsheim   Fil Aks-77   20,90
 
18,05 20,90 19,71      
    88   Ida Nergård Antonsen   Hamar IL   24,14
 
24,14 23,89 17,62      
    89   Ane Kjærnes   Hamar IL   15,16
 
13,02 15,16 15,03      
    90   Maya Rostoft   IL Koll   21,78
 
19,19 21,78 13,57      
    91   Johanna Ågesen Tofte   IL Koll   25,18
 
21,84 25,18 20,63      
    93   Victoria Nitteberg   Nesodden IF   20,33
 
20,33 19,52 19,35      
    99   Maria Røland Jensen   Sandvin, IL   23,78
 
23,78 18,79 15,60      
    101   Elise Yksnøy Eidem   Sturla, IF   19,78
 
17,30 17,19 19,78      
    103   Fredrikke Sundsby Kjølstad   Tyrving IL   30,32
 
30,32 29,66 26,89      
    106   Anna Marie Nordengen Sirevåg   Vidar, Sportsklubben   12,95
 
11,38 11,85 12,95      
    219   Elisabeth Bolstad Raa   Fana IL   17,78
 
17,47 17,78 17,53      
    238   Konstantina Johansen   Høybråten og Stovner IL   17,36
 
17,36 17,03 13,87      
    258   Sofia Buddeberg   Nesodden IF   12,88
 
12,88 11,43 9,89      
    259   Lin-Cathrin Dahlby Eriksen   Nesodden IF   15,92
 
15,92 8,65 12,45      
    261   Ingeborg Hansen   Nesodden IF   14,97
 
14,97 11,65 13,48      
    266   Emma Togba   Nesodden IF   28,14
 
14,00 23,66 28,14      
    269   Thea Wiker Worren   Nesodden IF   12,80
 
11,93 12,80 12,38      
    270   Helene Marie Østmo   Nesodden IF   22,97
 
18,34 22,97 20,78      
    272   Frøya Horten Brouwer   Nittedal IL   11,89
 
10,19 x 11,89      
    285   Linnea E. Berg   Sandefjord TIF   24,92
 
24,92 x 19,16      
    286   Josefine Larsen Seeberg   Sandefjord TIF   20,86
 
20,86 17,99 18,74      
    308   Hedda Marie Hagfors   Vidar, Sportsklubben   12,85
 
6,39 8,25 12,85      
    328   Inger-Johanne Botterud   Nittedal IL   10,60
 
10,60 3,18 x      
    331   Ingrid Maier   Vidar, Sportsklubben   14,40
 
10,40 11,24 14,40      
    333   Leah Wiker Nygaard   Ås IL   11,40
 
8,03 7,10 11,40      
    336   Roda Berhane Areki   Vidar, Sportsklubben   15,17
 
10,27 15,17 -      
    337   Sara Sommerfelt   Ås IL   14,47
 
14,47 13,79 12,99      
    87   Jasine Njerve   Giv Akt IL   DNS
    92   Maja Ellefsrud   Nesodden IF   DNS
    102   Elina Løken Dahl   Tyrving IL   DNS
    107   Madeleine Heggland Røstad   Våg, IK   DNS
    209   Andrea Røkenes   Bækkelagets SK   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
    110   Kaja Loennecken   Asker Sk. Friidrett   10,53
    117   Lea Mathilde Trong-Johansen   IL Koll   10,10
    121   Maren Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   10,23
    122   Lund Kaja Vedahl   Sarpsborg IL   10,00
    124   Maria Hartz Melling   Sturla, IF   9,84
    246   Hedda Kronstrand Kvalvåg   Lambertseter IF   9,57
    263   Maria Lyngroth Løseth   Nesodden IF   10,79
Heat: 2
    111   Sara Furnes   BUL, IL i   9,62
    114   Jennie Harlem   Bækkelagets SK   10,07
    125   Lakeri Ertzgaard   Tjalve, IK   8,90
    203   Cecilie Haugan   Bækkelagets SK   10,05
    213   Emma Abotnes   Fana IL   9,26
    277   Celine Ødegård Nilsen   Nittedal IL   10,04
    325   Frøydis Åsheim   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   11,14
Heat: 3
    118   Thea Sofie Kanestrøm   Lambertseter IF   9,87
    197   Pia Bakk Solheim   BUL, IL i   10,38
    206   Andrea Rooth   Bækkelagets SK   9,71
    280   Emelia Tveitå   Otra IL   9,32
    281   Unni Tveitå   Otra IL   9,33
    310   Birgit Kristine Jakobsen   Sørild FIK   10,36
    342   Rikke Nyqvist   Ingen klubbtilhørighet   10,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
    111   Sara Furnes   BUL, IL i   13,00
    116   Oda Scheele   IL Koll   13,60
    119   Anne-Marie Botterud   Nittedal IL   DNS
    122   Lund Kaja Vedahl   Sarpsborg IL   13,35
    206   Andrea Rooth   Bækkelagets SK   11,57
    246   Hedda Kronstrand Kvalvåg   Lambertseter IF   11,28
    277   Celine Ødegård Nilsen   Nittedal IL   12,15
    280   Emelia Tveitå   Otra IL   11,06
Heat: 2 Vind: -2,1
    112   Cirsten Dohrmann   Bækkelagets SK   14,94
    113   Matilde Hals   Bækkelagets SK   14,35
    115   Kristine Alne   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   12,93
    121   Maren Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   14,63
    203   Cecilie Haugan   Bækkelagets SK   11,74
    247   Vilde Marstein   Lambertseter IF   10,40
    281   Unni Tveitå   Otra IL   10,96
    288   Sunniva Kulkarni   Sandnes IL   11,40
Heat: 3 Vind: -4,6
    117   Lea Mathilde Trong-Johansen   IL Koll   13,51
    315   Cornelia Johnsen Braseth   Tyrving IL   12,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
    110   Kaja Loennecken   Asker Sk. Friidrett   2,05,29
    111   Sara Furnes   BUL, IL i   2,02,52
    114   Jennie Harlem   Bækkelagets SK   2,13,18
    115   Kristine Alne   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   2,01,36
    116   Oda Scheele   IL Koll   2,04,56
    121   Maren Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   2,16,96
    122   Lund Kaja Vedahl   Sarpsborg IL   1,59,74
    124   Maria Hartz Melling   Sturla, IF   1,52,81
    128   Kajsa Østvedt Jonasson   Tyrving IL   2,07,21
    345   Pernille Karlsen Antonsen   IL Koll   1,55,15
    123   Josefine Fleischer   Ski IL Friidrett   DNF
    117   Lea Mathilde Trong-Johansen   IL Koll   DNS
    118   Thea Sofie Kanestrøm   Lambertseter IF   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 Lengde satssone (Grop 1 50cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    111   Sara Furnes   BUL, IL i   3,93
 
-0,9 -3,0 -0,2      
3,91 3,93 3,89      
    112   Cirsten Dohrmann   Bækkelagets SK   2,81
 
-2,4 -1,3 -1,9      
2,78 2,73 2,81      
    113   Matilde Hals   Bækkelagets SK   3,22
 
-0,7 -2,0 -1,3      
3,22 3,03 3,21      
    115   Kristine Alne   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   3,39
 
-1,3 -1,3 -0,9      
3,34 x 3,39      
    117   Lea Mathilde Trong-Johansen   IL Koll   3,56
 
-0,9 -0,8 -0,9      
3,56 3,36 3,43      
    118   Thea Sofie Kanestrøm   Lambertseter IF   3,75
 
+1,1 -2,5 +0,2      
3,75 3,68 3,71      
    120   Amanda Horten Brouwer   Nittedal IL   3,89
 
+1,4 -0,7 -0,5      
3,89 3,36 3,27      
    121   Maren Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   3,13
 
-2,2 -2,0 -1,1      
2,75 3,13 3,03      
    122   Lund Kaja Vedahl   Sarpsborg IL   3,74
 
-1,0 -1,2 -2,1      
3,70 3,68 3,74      
    123   Josefine Fleischer   Ski IL Friidrett   3,20
 
+0,7 -1,5 -1,2      
3,16 3,05 3,20      
    203   Cecilie Haugan   Bækkelagets SK   3,54
 
+0,2 -5,1 -1,5      
3,54 3,53 3,10      
    206   Andrea Rooth   Bækkelagets SK   3,81
 
-0,5 -3,6 -3,0      
3,81 3,07 3,59      
    213   Emma Abotnes   Fana IL   4,03
 
+0,8 -3,6 -3,1      
x 4,02 4,03      
    246   Hedda Kronstrand Kvalvåg   Lambertseter IF   4,11
 
-2,4 -2,0 -0,4      
3,98 3,94 4,11      
    263   Maria Lyngroth Løseth   Nesodden IF   3,45
 
-2,5 -1,1 -0,3      
3,44 3,45 3,34      
    273   Hannah Berntzen Engevik   Nittedal IL   3,23
 
-1,2 -1,1 +3,1      
3,19 3,23 3,00      
    277   Celine Ødegård Nilsen   Nittedal IL   3,61
 
+2,4 -1,4 -0,8      
3,55 3,50 3,61      
    280   Emelia Tveitå   Otra IL   4,11
 
-2,7 -2,0 0,3      
4,00 3,82 4,11      
    281   Unni Tveitå   Otra IL   3,82
 
-3,3 -3,1 -1,5      
3,82 3,76 3,77      
    310   Birgit Kristine Jakobsen   Sørild FIK   3,20
 
-2,3 -1,0 -3,3      
x 3,20 x      
    325   Frøydis Åsheim   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   2,93
 
-0,7 -3,8 -1,9      
2,93 x 2,81      
    317   Benedicte Flugstad Gjerland   Tyrving IL   DNS
    342   Rikke Nyqvist   Ingen klubbtilhørighet   DNS
 
           
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
    110   Kaja Loennecken   Asker Sk. Friidrett   22,77
 
22,73 22,77 21,85      
    111   Sara Furnes   BUL, IL i   15,43
 
15,43 6,79 6,28      
    117   Lea Mathilde Trong-Johansen   IL Koll   28,27
 
28,27 26,62 22,95      
    121   Maren Filseth Augdal   Ringerike Friidrettsklubb   20,26
 
16,83 X 20,26      
    122   Lund Kaja Vedahl   Sarpsborg IL   26,01
 
23,37 22,52 26,01      
    123   Josefine Fleischer   Ski IL Friidrett   22,18
 
21,83 18,87 22,18      
    124   Maria Hartz Melling   Sturla, IF   26,28
 
26,28 - -      
    203   Cecilie Haugan   Bækkelagets SK   35,06
 
32,66 34,48 35,06      
    230   Eva Marie Ydstebø   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   30,97
 
X 29,76 30,97      
    246   Hedda Kronstrand Kvalvåg   Lambertseter IF   32,18
 
30,77 28,74 32,18      
    273   Hannah Berntzen Engevik   Nittedal IL   23,98
 
23,98 21,91 20,79      
    323   Mina Hem Bolle   Vestby IL   34,42
 
29,57 32,36 34,42      
    325   Frøydis Åsheim   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   18,19
 
18,19 14,13 14,39      
    342   Rikke Nyqvist   Ingen klubbtilhørighet   17,34
 
X 17,34 9,32      
    118   Thea Sofie Kanestrøm   Lambertseter IF   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,4
1   212   Margrete Warholm   Dimna IL   9,13
2   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   9,30
3   204   Sabrina Hellum   Bækkelagets SK   9,38
4   152   Carolina Hernandez Vråle   Sturla, IF   9,57
5   287   Kristine Løwe Stillerud   Sandefjord TIF   10,29
6   265   May-Britt Tijnk   Nesodden IF   10,69
Heat: 2 Vind: -2,6
1   253   Helene Jacobsen   Lørenskog Friidrettslag   9,52
2   260   Embla Amanda Bi Granly   Nesodden IF   9,94
3   157   Silje Hauknes Svendsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   10,05
4   320   Andrea Louise Jødahl   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   10,09
5   154   May Siri Ebbesen   Tyrving IL   10,92
    291   Juni Evensen   Sarpsborg IL   DNS
Heat: 3 Vind: -1,1
1   180   Runa Lillegård   Alta IF   8,48
2   210   Anniken Tufte   Bækkelagets SK   8,75
3   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   9,42
4   326   Hanna Hegstad   Ås IL   9,62
5   338   Sigrid Louise Jakobsen   Sørild FIK   9,67
6   190   Oda Marie Myklebust   Bergens TF   9,92
6   295   Hannah Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   9,92
Heat: 4 Vind: -0,9
1   141   Julie Romberg   Fredrikstad IF   9,11
2   148   Amilia Bolsø Mediaa   Sandefjord TIF   9,26
3   56   Alice Goyer   Nesodden IF   9,29
4   267   Elizabeth Pettersen Turk   Nesodden IF   9,62
5   307   Mari Øverby   Sturla, IF   9,67
6   139   Maud Hammer   Fredrikstad IF   10,30
7   264   Helene Hals Mo   Nesodden IF   10,38
Heat: 5 Vind: -2,4
1   135   Anna Witchen Sundbye   Bækkelagets SK   8,95
2   140   Anniken Romberg   Fredrikstad IF   9,00
3   244   Sofie Ahsan Edvardsen   Lambertseter IF   9,06
4   223   Thea Hemingsen Knutsen   Fredrikstad IF   9,37
5   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   9,62
6   134   Charlotte Lunde   BUL, IL i   9,90
    306   Ester Holt   Sturla, IF   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   180   Runa Lillegård   Alta IF   8,48
2   210   Anniken Tufte   Bækkelagets SK   8,75
3   135   Anna Witchen Sundbye   Bækkelagets SK   8,95
4   140   Anniken Romberg   Fredrikstad IF   9,00
5   244   Sofie Ahsan Edvardsen   Lambertseter IF   9,06
6   141   Julie Romberg   Fredrikstad IF   9,11
7   212   Margrete Warholm   Dimna IL   9,13
8   148   Amilia Bolsø Mediaa   Sandefjord TIF   9,26
9   56   Alice Goyer   Nesodden IF   9,29
10   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   9,30
11   223   Thea Hemingsen Knutsen   Fredrikstad IF   9,37
12   204   Sabrina Hellum   Bækkelagets SK   9,38
13   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   9,42
14   253   Helene Jacobsen   Lørenskog Friidrettslag   9,52
15   152   Carolina Hernandez Vråle   Sturla, IF   9,57
16   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   9,62
17   326   Hanna Hegstad   Ås IL   9,62
18   267   Elizabeth Pettersen Turk   Nesodden IF   9,62
19   338   Sigrid Louise Jakobsen   Sørild FIK   9,67
21   134   Charlotte Lunde   BUL, IL i   9,90
22   190   Oda Marie Myklebust   Bergens TF   9,92
24   260   Embla Amanda Bi Granly   Nesodden IF   9,94
25   157   Silje Hauknes Svendsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   10,05
26   320   Andrea Louise Jødahl   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   10,09
27   287   Kristine Løwe Stillerud   Sandefjord TIF   10,29
28   139   Maud Hammer   Fredrikstad IF   10,30
29   264   Helene Hals Mo   Nesodden IF   10,38
30   265   May-Britt Tijnk   Nesodden IF   10,69
31   154   May Siri Ebbesen   Tyrving IL   10,92
    306   Ester Holt   Sturla, IF   DNS
    291   Juni Evensen   Sarpsborg IL   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,0
1   253   Helene Jacobsen   Lørenskog Friidrettslag   11,08
2   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   11,61
3   267   Elizabeth Pettersen Turk   Nesodden IF   12,28
4   295   Hannah Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   13,39
5   287   Kristine Løwe Stillerud   Sandefjord TIF   14,54
    244   Sofie Ahsan Edvardsen   Lambertseter IF   DNF
Heat: 2 Vind: -0,8
1   291   Juni Evensen   Sarpsborg IL   11,02
2   135   Anna Witchen Sundbye   Bækkelagets SK   11,13
3   223   Thea Hemingsen Knutsen   Fredrikstad IF   12,11
4   157   Silje Hauknes Svendsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   14,27
5   139   Maud Hammer   Fredrikstad IF   14,32
    149   Hannah Høgsnes   Sandvin, IL   DNS
Heat: 3 Vind: -0,0
1   180   Runa Lillegård   Alta IF   10,00
2   153   Juni Gjertsen Barkbu   Tyrving IL   10,51
3   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   11,36
4   299   Sofie Dammen   Strømmen IF   11,41
5   152   Carolina Hernandez Vråle   Sturla, IF   11,63
6   326   Hanna Hegstad   Ås IL   13,49
Heat: 4 Vind: -1,6
1   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   10,78
2   306   Ester Holt   Sturla, IF   11,28
3   307   Mari Øverby   Sturla, IF   12,45
4   320   Andrea Louise Jødahl   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   12,62
5   260   Embla Amanda Bi Granly   Nesodden IF   13,03
6   56   Alice Goyer   Nesodden IF   13,79
    154   May Siri Ebbesen   Tyrving IL   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   180   Runa Lillegård   Alta IF   10,00
2   153   Juni Gjertsen Barkbu   Tyrving IL   10,51
3   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   10,78
4   291   Juni Evensen   Sarpsborg IL   11,02
5   253   Helene Jacobsen   Lørenskog Friidrettslag   11,08
6   135   Anna Witchen Sundbye   Bækkelagets SK   11,13
7   306   Ester Holt   Sturla, IF   11,28
8   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   11,36
9   299   Sofie Dammen   Strømmen IF   11,41
10   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   11,61
11   152   Carolina Hernandez Vråle   Sturla, IF   11,63
12   223   Thea Hemingsen Knutsen   Fredrikstad IF   12,11
13   267   Elizabeth Pettersen Turk   Nesodden IF   12,28
14   307   Mari Øverby   Sturla, IF   12,45
15   320   Andrea Louise Jødahl   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   12,62
16   260   Embla Amanda Bi Granly   Nesodden IF   13,03
17   295   Hannah Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   13,39
18   326   Hanna Hegstad   Ås IL   13,49
19   56   Alice Goyer   Nesodden IF   13,79
20   157   Silje Hauknes Svendsen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   14,27
21   139   Maud Hammer   Fredrikstad IF   14,32
22   287   Kristine Løwe Stillerud   Sandefjord TIF   14,54
    244   Sofie Ahsan Edvardsen   Lambertseter IF   DNF
    154   May Siri Ebbesen   Tyrving IL   DNS
    149   Hannah Høgsnes   Sandvin, IL   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
1   153   Juni Gjertsen Barkbu   Tyrving IL   1,46,81
2   137   Oda Skorpen Hysing-Olsen   Fana IL   1,54,49
3   143   Runa Ulvang   IL Koll   1,55,16
4   156   Hedda Algarheim Tverås   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   1,57,29
5   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   1,57,98
6   134   Charlotte Lunde   BUL, IL i   1,58,59
7   136   Hermine Nadine Wiik   Bækkelagets SK   2,00,72
8   152   Carolina Hernandez Vråle   Sturla, IF   2,01,19
9   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   2,02,35
10   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   2,02,88
11   154   May Siri Ebbesen   Tyrving IL   2,07,67
Heat: 2
1   141   Julie Romberg   Fredrikstad IF   1,49,18
2   140   Anniken Romberg   Fredrikstad IF   1,49,31
3   145   Ane Uglem Mobakken   Lillomarka Skiklubb   1,50,75
4   132   Mari Andreassen Rud   Askim IF   1,52,83
5   151   Margrethe Bergane   Sturla, IF   1,53,41
6   142   Ingrid Hermine Furst   IL Koll   1,53,97
7   148   Amilia Bolsø Mediaa   Sandefjord TIF   1,55,80
8   158   Frida Røe Tærum   Vidar, Sportsklubben   2,00,41
9   147   Otilie Børresen Bollingmo   Raufoss IL -Friidrett   2,08,31
10   144   Natalie Lovise Hyrve   Lillomarka Skiklubb   2,12,84
    56   Alice Goyer   Nesodden IF   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   153   Juni Gjertsen Barkbu   Tyrving IL   1,46,81
2   141   Julie Romberg   Fredrikstad IF   1,49,18
3   140   Anniken Romberg   Fredrikstad IF   1,49,31
4   145   Ane Uglem Mobakken   Lillomarka Skiklubb   1,50,75
5   132   Mari Andreassen Rud   Askim IF   1,52,83
6   151   Margrethe Bergane   Sturla, IF   1,53,41
7   142   Ingrid Hermine Furst   IL Koll   1,53,97
8   137   Oda Skorpen Hysing-Olsen   Fana IL   1,54,49
9   143   Runa Ulvang   IL Koll   1,55,16
10   148   Amilia Bolsø Mediaa   Sandefjord TIF   1,55,80
11   156   Hedda Algarheim Tverås   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   1,57,29
12   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   1,57,98
13   134   Charlotte Lunde   BUL, IL i   1,58,59
14   158   Frida Røe Tærum   Vidar, Sportsklubben   2,00,41
15   136   Hermine Nadine Wiik   Bækkelagets SK   2,00,72
16   152   Carolina Hernandez Vråle   Sturla, IF   2,01,19
17   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   2,02,35
18   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   2,02,88
19   154   May Siri Ebbesen   Tyrving IL   2,07,67
20   147   Otilie Børresen Bollingmo   Raufoss IL -Friidrett   2,08,31
21   144   Natalie Lovise Hyrve   Lillomarka Skiklubb   2,12,84
    56   Alice Goyer   Nesodden IF   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 Lengde satssone (Grop 1 50 cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   140   Anniken Romberg   Fredrikstad IF   4,27
 
-1,4 -1,4 -1,2      
4,27 3,95 4,01      
2   148   Amilia Bolsø Mediaa   Sandefjord TIF   4,20
 
-1,6 -1,3 -0,3      
4,20 3,93 4,08      
3   152   Carolina Hernandez Vråle   Sturla, IF   4,12
 
-1,4 -1,7 -0,8      
x 4,12 4,01      
4   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   4,07
 
+0,6 -1,3 -3,8      
4,00 3,90 4,07      
5   244   Sofie Ahsan Edvardsen   Lambertseter IF   4,04
 
+0,3 -0,9 -2,6      
4,04 4,02 4,00      
6   141   Julie Romberg   Fredrikstad IF   4,03
 
-0,9 -3,4 -0,8      
4,00 4,00 4,03      
7   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   4,01
 
-1,0 -1,8 -1,8      
3,90 4,01 3,89      
8   223   Thea Hemingsen Knutsen   Fredrikstad IF   4,01
 
-1,2 -3,7 -2,7      
3,70 3,79 4,01      
9   190   Oda Marie Myklebust   Bergens TF   3,97
 
-4,4 -1,1        
3,97 3,95 x      
10   253   Helene Jacobsen   Lørenskog Friidrettslag   3,93
 
-2,4 -1,0 -4,9      
3,93 3,92 3,62      
11   295   Hannah Hasfjord-Lia   Ski IL Friidrett   3,91
 
+1,0 -0,6        
3,91 3,79 x      
12   212   Margrete Warholm   Dimna IL   3,88
 
-0,5 -1,1 -2,3      
3,88 3,80 3,79      
13   307   Mari Øverby   Sturla, IF   3,85
 
+2,2 -3,2 -1,6      
3,85 3,62 3,62      
14   326   Hanna Hegstad   Ås IL   3,83
 
+1,0 -2,7 -2,3      
3,83 3,80 3,69      
15   338   Sigrid Louise Jakobsen   Sørild FIK   3,81
 
+1,0 -1,9 -3,2      
3,78 3,81 3,75      
16   252   Marie Storebø Viken   Lyngdal IL   3,80
 
-0,9 +1,2 -5,2      
3,80 3,70 3,49      
17   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   3,72
 
  -1,3        
x 3,72 x      
18   204   Sabrina Hellum   Bækkelagets SK   3,71
 
+0,5 -3,2 -1,8      
3,45 3,60 3,71      
19   267   Elizabeth Pettersen Turk   Nesodden IF   3,68
 
-2,4 -3,0 -1,3      
3,61 3,68 3,65      
20   260   Embla Amanda Bi Granly   Nesodden IF   3,64
 
    -2,0      
x x 3,64      
21   133   Ellen Anna Godal   BUL, IL i   3,62
 
+0,6 -1,0 -1,5      
3,62 3,41 3,31      
22   299   Sofie Dammen   Strømmen IF   3,55
 
-1,1 -2,0 -3,0      
3,44 3,49 3,55      
23   320   Andrea Louise Jødahl   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   3,54
 
-2,3 -1,8 -3,0      
3,30 3,29 3,54      
24   139   Maud Hammer   Fredrikstad IF   3,45
 
-2,5 -1,0 -1,6      
3,30 3,27 3,45      
25   287   Kristine Løwe Stillerud   Sandefjord TIF   3,28
 
-1,8 -1,7 -3,5      
3,24 3,28 x      
26   264   Helene Hals Mo   Nesodden IF   3,26
 
  -1,8 +1,9      
x 2,91 3,26      
27   154   May Siri Ebbesen   Tyrving IL   3,11
 
  -1,2 -2,1      
x 3,11 3,10      
28   265   May-Britt Tijnk   Nesodden IF   2,91
 
-3,5 -0,4 -1,3      
2,90 2,88 2,91      
    306   Ester Holt   Sturla, IF   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 Spyd (400gr) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   155   Tuva Hjelmen Ugland   Tyrving IL   21,17
 
21,17 21,00 20,23      
2   135   Anna Witchen Sundbye   Bækkelagets SK   21,09
 
21,09 19,34 17,97      
3   138   Andrea Thorsheim   Fil Aks-77   20,80
 
18,00 20,44 20,80      
4   302   Julie Henriette Arnesen   Sturla, IF   18,70
 
18,70 18,28 15,27      
5   252   Marie Storebø Viken   Lyngdal IL   18,69
 
13,92 18,69 16,59      
6   190   Oda Marie Myklebust   Bergens TF   17,29
 
17,29 16,89 15,86      
7   326   Hanna Hegstad   Ås IL   14,61
 
12,98 11,46 14,61      
8   204   Sabrina Hellum   Bækkelagets SK   13,36
 
10,52 13,36 11,96      
9   267   Elizabeth Pettersen Turk   Nesodden IF   11,96
 
10,87 11,96 9,22      
10   287   Kristine Løwe Stillerud   Sandefjord TIF   9,71
 
9,71 8,01 8,32      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 60 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,2
1   162   Kristiane Sekkingstad Terum   Aurland IL   8,37
2   330   Kari Stavdal   Ålesund FIK   8,68
3   275   Rebekka Stangvik   Nittedal IL   9,28
4   160   Synnøve Julseth Frantzen   Asker Sk. Friidrett   9,32
5   172   Lotte Nordås   Minerva Idrettsskole   9,59
6   344   Ragnhild Spange Brekke   Strømmen IF   10,33
    202   Caroline Haugan   Bækkelagets SK   DNS
Heat: 2 Vind: -2,2
1   289   Emilie Sandberg   Sandnes IL   8,68
2   301   Malin Thoresen   Strømmen IF   9,14
3   229   Celine Furdal Lyngholm   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   9,27
4   201   Susanne Harr Haga   Bækkelagets SK   9,31
5   316   Andrea Kristiane Dammen   Tyrving IL   9,82
6   309   Heidi Lin Maier   Vidar, Sportsklubben   9,91
Heat: 3 Vind: -1,1
1   170   Marie Fiedler Amlien   IL Koll   8,55
2   329   Josefine Loe   Tjalve, IK   8,85
3   239   Cathrine Emilie Becklund   IL Koll   8,86
4   300   Caroline Solum   Strømmen IF   9,07
5   249   Maria Kinn Olsen   Larvik Turn og IF   9,10
6   312   Kaitesi Ertzgaard   Tjalve, IK   9,20
7   166   Mille Haugen Lie   Fredrikstad IF   9,41
 
Plasseringtotal
Plass   Startnr:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   162   Kristiane Sekkingstad Terum   Aurland IL   8,37
2   170   Marie Fiedler Amlien   IL Koll   8,55
3   330   Kari Stavdal   Ålesund FIK   8,68
4   289   Emilie Sandberg   Sandnes IL   8,68
5   329   Josefine Loe   Tjalve, IK   8,85
6   239   Cathrine Emilie Becklund   IL Koll   8,86
7   300   Caroline Solum   Strømmen IF   9,07
8   249   Maria Kinn Olsen   Larvik Turn og IF   9,10
9   301   Malin Thoresen   Strømmen IF   9,14
10   312   Kaitesi Ertzgaard   Tjalve, IK   9,20
11   229   Celine Furdal Lyngholm   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   9,27
12   275   Rebekka Stangvik   Nittedal IL   9,28
13   201   Susanne Harr Haga   Bækkelagets SK   9,31
14   160   Synnøve Julseth Frantzen   Asker Sk. Friidrett   9,32
15   166   Mille Haugen Lie   Fredrikstad IF   9,41
16   172   Lotte Nordås   Minerva Idrettsskole   9,59
17   316   Andrea Kristiane Dammen   Tyrving IL   9,82
18   309   Heidi Lin Maier   Vidar, Sportsklubben   9,91
19   344   Ragnhild Spange Brekke   Strømmen IF   10,33
    202   Caroline Haugan   Bækkelagets SK   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   227   Anna Evensen   Gneist,IL   9,73
2   289   Emilie Sandberg   Sandnes IL   9,86
3   202   Caroline Haugan   Bækkelagets SK   10,36
4   329   Josefine Loe   Tjalve, IK   10,56
5   189   Brita Mehl Lode   Bergens TF   10,60
6   172   Lotte Nordås   Minerva Idrettsskole   10,92
7   175   Kaja Skålevåg   Tyrving IL   10,93
8   164   Kaisa Sandtrø   Bækkelagets SK   11,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 600 m 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
1   162   Kristiane Sekkingstad Terum   Aurland IL   1,42,69
2   177   Emilie Hov Andreassen   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   1,43,22
3   170   Marie Fiedler Amlien   IL Koll   1,43,33
4   171   Josefine Tomine Eriksen   Larvik Turn og IF   1,46,60
5   172   Lotte Nordås   Minerva Idrettsskole   1,50,22
6   178   Marianne Kure   Ås IL   1,50,96
7   173   Hanne Myhr   FIK Orion   1,51,17
8   166   Mille Haugen Lie   Fredrikstad IF   1,53,28
9   169   Vilde Våge Henriksen   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   1,54,07
10   161   Ida Andreassen Rud   Askim IF   1,54,09
11   175   Kaja Skålevåg   Tyrving IL   1,57,37
12   163   Mathea Stensæth Josefsen   BUL, IL i   2,06,37
13   165   Maren Johanne Eiken   Fredrikstad IF   2,08,57
    160   Synnøve Julseth Frantzen   Asker Sk. Friidrett   DNS
    164   Kaisa Sandtrø   Bækkelagets SK   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 Lengde satssone (Grop 2 50 cm) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   227   Anna Evensen   Gneist,IL   4,76
 
+4,0 +0,5 +1,6      
4,76 4,57 4,67      
2   229   Celine Furdal Lyngholm   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   4,62
 
+2,6 +2,3 +1,0      
4,36 4,62 4,55      
3   330   Kari Stavdal   Ålesund FIK   4,56
 
+3,7 +0,8 +1,9      
4,56 4,48 3,78      
4   289   Emilie Sandberg   Sandnes IL   4,54
 
+4,5          
4,54 x x      
5   160   Synnøve Julseth Frantzen   Asker Sk. Friidrett   4,47
 
+3,5 +1,2 +6,0      
4,47 4,34 4,26      
6   301   Malin Thoresen   Strømmen IF   4,38
 
+1,6 +2,7 +2,1      
3,88 4,38 3,89      
7   329   Josefine Loe   Tjalve, IK   4,26
 
+3,2 -3,2 +0,7      
x 4,07 4,26      
8   202   Caroline Haugan   Bækkelagets SK   4,22
 
+3,7 +0,8 +1,0      
3,12 4,22 4,12      
9   201   Susanne Harr Haga   Bækkelagets SK   4,22
 
+2,8   +2,4      
4,22 x 4,13      
10   164   Kaisa Sandtrø   Bækkelagets SK   4,19
 
+1,5 +2,7 +2,1      
4,09 4,16 4,19      
11   172   Lotte Nordås   Minerva Idrettsskole   4,14
 
+2,3          
4,14 x x      
12   239   Cathrine Emilie Becklund   IL Koll   4,10
 
+2,6 +1,1 +0,6      
4,10 3,73 x      
13   344   Ragnhild Spange Brekke   Strømmen IF   3,97
 
+2,7 +0,8 +0,7      
3,97 3,89 3,81      
14   316   Andrea Kristiane Dammen   Tyrving IL   3,96
 
+3,4 +2,2 +1,2      
3,96 3,61 3,91      
15   300   Caroline Solum   Strømmen IF   3,69
 
  +2,4 +1,3      
x 3,69 3,68      
16   166   Mille Haugen Lie   Fredrikstad IF   3,67
 
+2,3 +1,2 +2,1      
3,61 3,67 x      
17   165   Maren Johanne Eiken   Fredrikstad IF   3,02
 
    +1,2      
x x 3,02      
    168   Mari Robøle Lien   Hamar IL   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:       Navn:   Klubb:   Resultat:
1   189   Brita Mehl Lode   Bergens TF   31,21
 
30,62 31,21 26,90      
2   251   Andrea Leerbeck   Lillehammer IF   31,19
 
29,81 30,76 31,19      
3   239   Cathrine Emilie Becklund   IL Koll   26,90
 
21,77 24,02 26,90      
4   202   Caroline Haugan   Bækkelagets SK   23,57
 
13,21 23,57 21,81      
5   201   Susanne Harr Haga   Bækkelagets SK   21,60
 
21,60 20,36 19,98      
6   172   Lotte Nordås   Minerva Idrettsskole   21,50
 
18,78 21,50 x      
7   182   Marit Berntzen Høgstedt   Asker Sk. Friidrett   20,06
 
x 20,06 18,79      
8   169   Vilde Våge Henriksen   Haugesund Idrettslag Friidrett - gr   18,16
 
13,20 14,46 18,16      
9   301   Malin Thoresen   Strømmen IF   14,69
 
x x 14,69      
10   165   Maren Johanne Eiken   Fredrikstad IF   14,62
 
13,69 12,63 14,62      
    249   Maria Kinn Olsen   Larvik Turn og IF   x
 
x x x      
Vind ikke målt
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Resultatservice: Reidar Kr. Hansen / Per Behrens Jørgensen

Nyttige tjenester

Regn ut

FORUM

Underholdning

Tjenester fra Nettavisen

Nettavisen, Annonsebilag
Nettavisen, Annonsebilag