Ellos: 66 99 75 00/www.ellos.no

Dyrberg&Kern: 22 56 08 18/www.dyrbergkern.com

Triumph: 67 16 79 50/www.triumph.com/no

Glitter: 22 42 28 10/www.glitter.no

Clas Ohlson: 23 21 40 00/www.clasohlson.no

Florence: 32 15 88 11/www.florence.no

Hemtex: 22 91 06 11/www.hemtex.com/no

Holmegaard: 21 51 81 65/www.holmegaard.com

House Doctor/Tina Sand Agenturer: 928 54 150/www.housedoctor.dk

IKEA: 815 44 000/www.ikea.no

Kids Concept: 23 89 64 04/www.kidsconcept.se

Mille Moi: 35 52 01 02/www.millemoi.no

R8 design: 21 68 92 72/www.r8.no

Recreo: 31 29 67 10/www.recreo.no

Rosendahl: 21 51 81 65/www.rosendahl-design.no

Voluspa/M. Willumsen: 982 34 700/www.voluspa.com

Udesen: +45 76 43 16 00/www.udesendanmark.dk

Herskap og tjenere: 55 32 29 60/www.herskapogtjenere.com

Vrikke: 38 18 01 00/www.vrikke.no

Bombadill: 33 46 35 45/www.plymshop.no

Cubus: 66 77 32 00/www.cubus.com/no/

Recreo: 31 29 67 10/www.recreo.no

City bag: 23 38 40 90/www.citybag.no

Arts & Craft: 32 22 60 00/www.ac.no

House Doctor: +45 97 25 27 14/www.housedoctor.dk

Kari Traa: 56 52 27 00/www.karitraa.com

Ilse Jacobsen: 473 45 678/www.ilseshop.no

Fancy Fanny: 992 42 202/www.fancyfanny.se

H&M: 21 62 08 00/www.hm.com/no

Olivenoljespesialisten: 22 60 31 33/www.oliviers-co.no

Dorthea Interiør & klær, Vinterbro: 64 97 21 50/www.dorothea.no

The Body Shop: www.thebodyshop.no

Benetton: www.benetton.com

Gant: www.gant.com

Lene V: www.lene-v.no

These Glory Days: www.theseglorydays.com

Nesti Dante: www.lilleskatt.no

Zen Gave- og Interiør: 416 14 399

Paperblanks/Britt Ekensteen: 942 21 220

Tova: 22 42 66 20

Les hele saken

Vi setter stor pris på kommentarer og innspill i debattene våre. Vær forsiktig med personangrep og sjikane og prøv heller å forklare hva du mener og hvorfor. Takk for at du bidrar i debatten!