Har du tips eller ønsker om å kontakte noen i ELLE? Da har du kommet riktig.

Gjelder det spørsmål knyttet til abonnement, send en mail til abo-elle@egmont.com eller ring aboavdelingen på telefon: 22 58 57 65.

ELLE-redaksjonen:

Sjefredaktør:

Signy Fardal signy@elle.no

Redaksjonssjef:

Kine B. Hartz kine@elle.no

Moteredaktør:

Petra Middelthon petra@elle.no

Motemedarbeider:

Caroline Skjelbred caroline@elle.no

Art director:

Vibeke Ruud vibeke@elle.no

Skjønnhetsansvarlig:

Therese Dombek therese@elle.no

 

Journalist:

Elen Kristvik elen@elle.no

Journalist:

Kristin Edvardsen kristin@elle.no

Grafisk designer:

Randi Skarbø randi@elle.no

Marked:

Salgs- og markedssjef:

Johanna Bugge johanna@elle.no

Abonnementsservice:

Telefon: 22 58 57 65

E-post: abo-elle@egmont.com

Vi setter stor pris på kommentarer og innspill i debattene våre. Vær forsiktig med personangrep og sjikane og prøv heller å forklare hva du mener og hvorfor. Takk for at du bidrar i debatten!