kjendis:

Besøk kjendisenes hjemmesider!

Linker til offisielle hjemmesider for noen av de hotteste kjendisene akkurat nå.

Publisert Oppdatert

Siste nytt fra kjendisverdenen finner man som regel i sladrebladene. Men ønsker du å gå direkte til kilden - til kjendisen selv - kan det være smart å oppsøke den offisielle hjemmesiden til den du er fan av. Eller enda bedre, følge ham/henne på Twitter eller Facebook!

JUSTIN BIEBER:
Offisiell hjemmeside: http://www.ustinbiebermusic.com
Justin Bieber på Twitter: http://twitter.com/justinbieber

MILEY CYRUS
Offisiell hjemmeside: http://www.mileycyrus.com
Miley-community for fans: http://www.mileyworld.com
Besøk Mileys Youtubekanal

HARRY POTTER og dødstalismanene:
Internasjonal side: http://www.harrypotter.com
Norsk side: http://www.harrypotter.no
Bli fan av Harry Potter på Facebook

TWILIGHT
Offisiell hjemmeside: http://www.twilightthemovie.com
Stephenie Meyers hjemmeside: http://www.stepheniemeyer.com
Ashley Greene på Twitter: http://twitter.com/ashleymgreene
Kellan Lutz på Twitter: http://twitter.com/kellanlutz

JONAS BROTHERS
Offisiell hjemmeside: http://www.jonasbrothers.com
Nick Jonas på Twitter: http://twitter.com/nickjonas
Joe Jonas på Twitter: http://twitter.com/joejonas

DEMI LOVATO
Offisiell hjemmeside: http://www.demilovato.com
Bli fan av Demi Lovato på Facebook

EMINEM
Offisiell hjemmeside: http://www.eminem.com
Eminem på Twitter: http://twitter.com/eminem

LADY GAGA
Offisiell hjemmeside: http://www.ladygaga.com
Lady Gaga på Twitter: http://twitter.com/ladygaga

src="upload/modules/articles/articles/image/large/982412634448908701301637.jpg" alt="" />

RIHANNA
Ofisiell hjemmeside:
Rihanna på Twitter: http://twitter.com/rihanna

SELENA GOMEZ
Offisiell hjemmeside: http://www.selenagomez.com
Selena på Twitter: http://twitter.com/selenagomez

TAYLOR SWIFT
Offisiell hjemmeside: http://www.taylorswift.com
Taylor Swift på Twitter: http://twitter.com/taylorswift13

KATY PERRY
Offisiell hjemmeside: http://www.katyperry.com
Katy Perry på Twitter: http://twitter.com/katyperry

PARAMORE
Offisiell hjemmeside: http://www.paramore.net
Paramore på MySpace: http://www.myspace.com/paramore

TOKIO HOTEL
Offisiell hjemmeside: http://www.tokiohotel.com
Bli fan av Tokio Hotel på Facebook

Har du andre kjendis-hjemmesider du pleier å besøke? Eller følger du noen flere på Twitter?

Nyttige tjenester

Regn ut

FORUM

Underholdning

Tjenester fra Nettavisen

Nettavisen, Annonsebilag
Nettavisen, Annonsebilag