Kjendisene er kjente for sine selfies, men har du tenkt på at de ofte tar ganske like bilder av seg selv? Vi har hvertfall samlet noen bilder, kanskje du finner kjennetegnene også?

Selena Gomez (@selenagomez)
Selena tar mange selfies hvor hun er helt alvorlig. Likevel ser hun fantastisk ut!

Ariana Grande (@arianagrande)
Ariana har mange bilder i svart-hvitt! Kanskje hun skulle ønske hun spilte i en gammel film?

Justin Bieber (@justinbieber)
Biebz har gjort det til et kjennetegn å heve øyenbrynene på mange av sine selfies! Hva er det du er så overasket over egentlig, Justin?

Zendaya (@zendaya)
Zendaya lager kule grimaser! Vi digger at hun ikke er opptatt av å se helt plettfri ut hele tiden!

Isac Elliot (@isacelliot)
Isac gaper og gjør noe morsomt med øyenbrynene sine! Hvordan klarer du det, Isac?!

Austin Mahone (@austinmahone)
Austin blir ofte tatt bilde av med mat og drikke. Det er ikke bare oss vanlige mennesker som liker brus og soft-is!

Demi Lovato (@ddlovato)
Demi har flere bilder av seg selv uten sminke. Ser hun ikke bra ut!? Vi håper flere kjendiser gjør som Demi!

Miley Cyrus (@mileycyrus)
Miley bruker mye trutemunn, kanskje hun i all hemmelighet ønsker seg en and?

Taylor Swift (@taylorswift)
Taylor har flere bilder av seg selv med andre. Katten sin, venner, familie og fans. Vi vil også henge med Taylor!

Becky G (@iambeckyg)
Becky lager også grimaser, sånn som Zendaya, men som regel er det med flere med på bildene. Ser ut som de har det gøy!

Les hele saken

Vi setter stor pris på kommentarer og innspill i debattene våre. Vær forsiktig med personangrep og sjikane og prøv heller å forklare hva du mener og hvorfor. Takk for at du bidrar i debatten!