Gjennom aktuelle reportasjer og nyttige tips ønsker vi å informere og inspirere småbarnsforeldre og fremheve gleden ved det å ha barn.

Hver eneste måned byr vi på stoff om alt det som er viktig for de med barn i alderen 0-6 år. Barnas helse, ernæring, utvikling og gode råd om oppdragelse er naturlige temaer, men også saker om det som påvirker småbarnsforeldres hverdag i arbeids- og samfunnslivet finner vi plass til. I tillegg gir vi leseren grundige og uavhengige forbrukertester for at de skal kunne velge riktige produkter for sine barn.

Kontakt oss

Ønsker du kontakt med noen av oss som jobber i Foreldre & Barn? Nedenfor finner du en kontaktliste.

Har du lyst til å lese flere saker om foreldre og barn på nett, kan du gå inn på vår nettportal foreldre.no

Redaksjonen

Redaktør

Mari Midtstigen, mari.midtstigen@egmont.com

Redaksjonssjef

Madeleine Strand, madeleine.strand@egmont.com

(i permisjon)

Art Director

Kitty Jensehaugen, kitty.jensehaugen@egmont.com

(vikar)

Anneline Bratli, anneline.bratli@egmont.com

(i permisjon)

Redigerere

Knut Bjørheim, knut.bjorheim@egmont.com

Elna Høyer Dahl, elna.hoyer-dahl@egmont.com

Erlend Lans Pedersen, erlend.lans.pedersen@egmont.com

Journalister

Irén Evensen, iren.evensen@egmont.com

Linn Hanssen, linn.hanssen@egmont.com

Cathrine Barland Jensen, cathrine.jensen@egmont.com

Hege K. Fosser Pedersen, hege.pedersen@egmont.com

Line Fredheim Storvik, line.fredheim.storvik@egmont.com

Foreldre&Barn

FORELDRE&BARN: Vi skriver om alt fra barnas helse, ernæring, utvikling og gode råd om oppdragelse til tester og saker om det som påvirker småbarnsforeldres hverdag i arbeids- og samfunnslivet. © Foto: Colourbox

Administrasjon

Ansvarlig redaktør/direktør

Kjersti Mo, kjersti.mo@egmont.com

Markedsavdeling/produktgruppesjef

Lene Eriksrød, tlf. 959 28 287

lene.eriksrod@egmont.com

Abonnementsservice

Tlf. 22 58 57 80

Faks 22 77 22 85

E-post til abonnementsservice: abo-foreldre@egmont.com eller abomail@hm-magasiner.no

Oppgi alltid abonnementsnummer

1 år (12 nummer): kr 539

Annonseavdeling

0441 Oslo

Besøksadresse:

Nydalsveien 12, Oslo

Tlf. 22 77 20 00

Faks 22 58 05 66

Salgssjef

Henriette Hotvedt, tlf. 992 95 145

henriette.hotvedt@egmont.com

Annonsebestilling

Mediekonsulent

Tine Bernthon, tlf. 970 92 128

Tine.Bernthon@egmont.com

ISSN 0332-513 X

Redaksjonsservice

tlf. 22 58 54 33

E-post til redaksjonen

foreldreogbarn@egmont.com

Postadresse:

Foreldre & Barn

0441 Oslo

Besøksadresse

Nydalsveien 12, Oslo

Sentralbord

Tlf. 22 77 20 00

Faks 22 58 58 79

Trykk: V-TAB Vimmerby

FORELDRE&BARN:

FORELDRE&BARN: Gjennom aktuelle reportasjer og nyttige tips ønsker vi å informere og inspirere småbarnsforeldre og fremheve gleden ved det å ha barn. © Foto: Colourbox

Les hele saken
Les alt om:

Marit Vebenstad, digitaljournalist

Vi setter stor pris på kommentarer og innspill i debattene våre. Vær forsiktig med personangrep og sjikane og prøv heller å forklare hva du mener og hvorfor. Takk for at du bidrar i debatten!