donald duck summergames:

Resultater, Donald Duck Games

Se resultatene fra Donald Duck Games' første konkurransedag.

Publisert Oppdatert

Første konkurransedag av Donald Duck Summergames 2012 er unnagjort, og her finner du resultatene fra stevnets første dag:

Resultatliste Donald Duck Games 2012 Dag 1

Donald Duck Games 2012 Dag 1

6/8/2012

G-10 60 m hekk Vind: +1,2

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

7

Christopher AndrË Engebretsen

Askim IF

13.45

13

Sondre Mathias Engebretsen

Askim IF

14.14

147

Lasse NordÂs

Minerva Friidrett

11.93

260

Sondre T¯nder Sangolt

Sturla, IF

14.03

339

Asle-Torbj¯rn Berger Amundsen

≈s IL

13.33

376

Sander Aae Skotsheim

Koll, IL

12.11

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-10 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

7

Christopher AndrË Engebretsen

Askim IF

1.58.71

55

Sondre R¯kenes

BÊkkelagets SK

2.04.07

147

Lasse NordÂs

Minerva Friidrett

1.57.93

229

Simen Gravningen

Sem IF

2.09.84

260

Sondre T¯nder Sangolt

Sturla, IF

2.10.23

264

Georg Karlsen

S¯gne IL

2.10.28

267

William Odinsen

S¯gne IL

2.16.51

282

Brage Buseth Hammerstad

Tyrving IL

2.01.62

331

Sindre Fredriksen

Varteig IL

1.59.40

339

Asle-Torbj¯rn Berger Amundsen

≈s IL

2.09.49

376

Sander Aae Skotsheim

Koll, IL

2.08.99

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-11 60 m hekk

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1 Vind: +2,0

24

Frederik Lunde

BUL, IL i

13,37

101

Andreas Bache-Wiig

Heming, IL

12,56

138

Patrick Kolflaath Riiser

Lambertseter IF

15,78

159

Casper Leonard Moen Skipenes

Nesodden IF

14,31

374

Jonas Thoresen

Tyrving IL

DNS

Heat: 2 Vind: -0.1

52

Markus Rooth

BÊkkelagets SK

12.01

70

Carl Erik Landsvik

Fana IL

10.57

232

Simen Guttormsen

Ski IL Friidrett

12.01

282

Brage Buseth Hammerstad

Tyrving IL

11.91

314

HÂvard Fluge Petterson

T¯nsberg FIK

11.27

334

Erik St¯le Rygvold

Vidar, Sportsklubben

14.19

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-11 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1

24

Frederik Lunde

BUL, IL i

2:20.76

138

Patrick Kolflaath Riiser

Lambertseter IF

2:33.69

150

Eirik ÿivindss¯nn Fredriksen

Moss IL

2:09.03

159

Casper Leonard Moen Skipenes

Nesodden IF

2:22.48

312

Daniel B¯e

T¯nsberg FIK

2:09.64

319

Iver Laake

Ullensaker/Kisa IL

2:05.53

374

Jonas Thoresen

Tyrving IL

DNS

Heat: 2

38

Kristian Lied Olsen

ByÂsen IL

1:54.05

70

Carl Erik Landsvik

Fana IL

1:50.22

93

Eirik Seegaard

Gj¯vik Friidrettsklubb

1:55.47

101

Andreas Bache-Wiig

Heming, IL

2:07.17

222

Even Gravningen

Sem IF

2:03.91

256

Martin Kirkeberg M¯rk

Sturla, IF

1:51.50

314

HÂvard Fluge Petterson

T¯nsberg FIK

1:53.31

322

HÂvard Innset

Ulvik IL

1:55.51

380

Lars Lundahl Stangeland

Tyrving IL

1.59.63

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-12 60 m hekk Vind: -0,5

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

137

Patrick Eriksen Ekeli

Lambertseter IF

11,88

2

131

Fabio Mattioli Bjerg

Lambertseter IF

13,54

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-12 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

27

Luca Thompson

BUL, IL i

1.40.02

2

182

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

1.41.91

3

75

Petter Myhr

FIK Orion

1.43.15

4

14

Truls Melby BrÂten

Askim IF

1.50.91

5

327

Amund August Korseth

Varteig IL

1.50.98

6

318

AndrË Hellne Rasen

Ullensaker/Kisa IL

1.58.24

7

173

Henrik F Mathiesen

Nes¯ya IL

2.03.62

8

126

Christian B. Arnesen

Lambertseter IF

2.03.76

9

236

Sverre Melhus Dahl

SkjÂk IL

2.04.01

10

59

Marcus Solheim

B¯ler IF - Friidrett

2.04.55

11

192

Casper Wold

OppegÂrd IL

2.17.48

12

328

Emil Kullerud

Varteig IL

2.18.72

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-12 Kule

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

323

Johan Hjeltnes

Ulvik IL

8,52

8,52

7,88

8,25

8,33

2

208

Filip M¯ller Delaveris

Ready

8,31

7,60

6,77

8,12

8,31

3

236

Sverre Melhus Dahl

SkjÂk IL

8,25

8,25

7,47

7,62

7,99

4

15

Fabian Filip Rimestad

Bergens TF

8,01

8,01

7,87

7,05

x

5

131

Fabio Mattioli Bjerg

Lambertseter IF

7,60

x

x

7,60

7,06

6

321

August Hjeltnes

Ulvik IL

7,49

6,83

7,49

6,76

7,15

7

79

Eskil Pedersen

Fredrikstad IF

6,95

6,95

6,29

6,77

6,56

8

59

Marcus Solheim

B¯ler IF - Friidrett

6,73

x

6,73

6,50

6,44

9

102

Christoffer St¯le

Her¯ysund IL

6,66

6,56

6,65

6,66

6,22

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-13 60 m hekk Vind: +.0.9

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

317

Sigurd Fluge Petterson

T¯nsberg FIK

10.56

2

191

Axel Andreassen

OppegÂrd IL

11.09

3

53

Matias Fjeldstad

BÊkkelagets SK

11.47

4

263

Eirik Odinsen

S¯gne IL

11.66

5

371

Benjamin Egeland Billington

OppegÂrd IL

13.17

6

369

Lasse Oppegaard

OppegÂrd IL

13.46

7

266

Magne Karlsen

S¯gne IL

13.50

233

Sondre Guttormsen

Ski IL Friidrett

DNS

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-13 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1

1

53

Matias Fjeldstad

BÊkkelagets SK

1.53.11

2

273

Petter H¯st S¯lna

Tjalve, IK

1.53.95

3

263

Eirik Odinsen

S¯gne IL

1.54.49

4

62

Sigurd Berre

B¯ler IF - Friidrett

1.55.37

5

266

Magne Karlsen

S¯gne IL

1.57.67

6

371

Benjamin Egeland Billington

OppegÂrd IL

1.57.99

7

369

Lasse Oppegaard

OppegÂrd IL

2.03.31

Heat: 2

1

306

Syver R¯inaas

Tyrving IL

1.38.24

2

381

Simen Halle Haugen

Runar IL

1.38.33

3

186

Vetle Storvik

Nittedal IL

1.40.39

4

1

Didrik Hexeberg Warlo

Asker Sk. Friidrett

1.41.81

5

275

Albert Sperstad

Tyrving IL

1.43.17

6

94

Kristoffer Seegaard

Gj¯vik Friidrettsklubb

1.44.31

7

291

Henrik Bj¯rnstad Koppang

Tyrving IL

1.45.58

8

155

Vebj¯rn Aleksander ÿstlie

Moss IL

1.47.15

9

283

Carl Valdemar Ebbesen

Tyrving IL

1.48.61

10

191

Axel Andreassen

OppegÂrd IL

1.56.97

Plasseringtotal

Plass

Startnr:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

306

Syver R¯inaas

Tyrving IL

1.38.24

2

381

Simen Halle Haugen

Runar IL

1.38.33

3

186

Vetle Storvik

Nittedal IL

1.40.39

4

1

Didrik Hexeberg Warlo

Asker Sk. Friidrett

1.41.81

5

275

Albert Sperstad

Tyrving IL

1.43.17

6

94

Kristoffer Seegaard

Gj¯vik Friidrettsklubb

1.44.31

7

291

Henrik Bj¯rnstad Koppang

Tyrving IL

1.45.58

8

155

Vebj¯rn Aleksander ÿstlie

Moss IL

1.47.15

9

283

Carl Valdemar Ebbesen

Tyrving IL

1.48.61

10

53

Matias Fjeldstad

BÊkkelagets SK

1.53.11

11

273

Petter H¯st S¯lna

Tjalve, IK

1.53.95

12

263

Eirik Odinsen

S¯gne IL

1.54.49

13

62

Sigurd Berre

B¯ler IF - Friidrett

1.55.37

14

191

Axel Andreassen

OppegÂrd IL

1.56.97

15

266

Magne Karlsen

S¯gne IL

1.57.67

16

371

Benjamin Egeland Billington

OppegÂrd IL

1.57.99

17

369

Lasse Oppegaard

OppegÂrd IL

2.03.31

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

G-13 Kule

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

338

Sondre Strand-Pettersen

Vaaler IF

9,49

9,49

9,30

9,07

8,77

2

128

Daniel Kasper Sandbakken

Lambertseter IF

8,68

8,24

8,50

8,68

8,47

3

317

Sigurd Fluge Petterson

T¯nsberg FIK

8,49

8,42

7,95

8,38

8,49

4

233

Sondre Guttormsen

Ski IL Friidrett

7,82

7,82

7,59

5

263

Eirik Odinsen

S¯gne IL

7,13

7,13

6,30

5,59

6,80

6

336

Ioustiniano Phocaeon

Vidar, Sportsklubben

6,70

6,23

6,33

6,70

7

266

Magne Karlsen

S¯gne IL

6,62

6,18

6,38

6,62

6,14

8

191

Axel Andreassen

OppegÂrd IL

5,43

5,43

5,14

4,46

4,94

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-10 60 m hekk

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1 Vind: +1.4

33

Sara Furnes

BUL, IL i

13.95

99

Victoria Cecilia H. Lindgren

Haugesund IL Friidrett

14.75

177

Hannah Berntzen Engevik

Nittedal IL

15.19

237

Vibeke GussiÂs

SkÂla IL

13.43

276

Amanda Skeisvoll

Tyrving IL

14.40

280

Astrid Bakke

Tyrving IL

14.39

Heat: 2 Vind: +1.6

174

Amanda Horten Brouwer

Nittedal IL

14.24

175

Anne-Marie Botterud

Nittedal IL

15.39

181

Marina Weidem Christiansen

Nittedal IL

15.92

289

Hannah Halvorsen Aarset

Tyrving IL

15.77

309

Tuva Kristine Lund

Tyrving IL

15.73

Heat: 3 Vind: +1.6

39

Andrea Rooth

BÊkkelagets SK

13.98

44

Cecilie Haugan

BÊkkelagets SK

14.16

50

Kajsa Rooth

BÊkkelagets SK

13.84

132

Hedda Kronstrand KvalvÂg

Lambertseter IF

11.83

140

Vilde Marstein

Lambertseter IF

11.46

345

Celine ÿdegÂrd Nilsen

Nittedal IL

12.59

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-10 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1

50

Kajsa Rooth

BÊkkelagets SK

2:18.86

174

Amanda Horten Brouwer

Nittedal IL

2:23.47

175

Anne-Marie Botterud

Nittedal IL

2:31.01

177

Hannah Berntzen Engevik

Nittedal IL

2:29:50

181

Marina Weidem Christiansen

Nittedal IL

2:38.34

276

Amanda Skeisvoll

Tyrving IL

2:15.76

280

Astrid Bakke

Tyrving IL

2:23.77

345

Celine ÿdegÂrd Nilsen

Nittedal IL

2:23.64

Heat: 2

33

Sara Furnes

BUL, IL i

2:15.23

98

Kristine Alne

Haugesund IL Friidrett

2:12.30

99

Victoria Cecilia H. Lindgren

Haugesund IL Friidrett

2:16.30

140

Vilde Marstein

Lambertseter IF

2:08.30

185

Thea BrÂten

Nittedal IL

2:15.83

237

Vibeke GussiÂs

SkÂla IL

2:25.14

246

Emma Kirkeberg M¯rk

Sturla, IF

1:58.41

309

Tuva Kristine Lund

Tyrving IL

2:14.83

320

June Laake

Ullensaker/Kisa IL

2:22.45

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-11 60 m hekk

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1 Vind: +1.2

19

Charlotte Lunde

BUL, IL i

13.55

158

Alice Goyer

Nesodden IF

14.81

161

Elizabeth Pettersen Turk

Nesodden IF

12.20

168

Ragna Myhr Kjus

Nesodden IF

14.03

265

Ingrid Odinsen

S¯gne IL

14.81

Heat: 2 Vind: +0.8

209

Amilia Bols¯e Mediaa

Sandefjord TIF

12.19

213

Hannah H¯gsnes

Sandvin, IL

11.66

244

Carolina Hernandez VrÂle

Sturla, IF

11.98

252

Jenny Baklid

Sturla, IF

12.60

254

Julie Henriette Arnesen

Sturla, IF

11.91

277

Anastasia Schnell

Tyrving IL

14.48

Heat: 3 Vind: +0.1

37

Hedda Hoff Hagen

ByÂsen IL

12.49

41

Anna Witchen Sundbye

BÊkkelagets SK

10.99

144

Helene Jacobsen

L¯renskog FIL

12.05

217

Juni Evensen

Sarpsborg IL

11.33

247

Ester Holt

Sturla, IF

11.59

294

Juni Gjertsen Barkbu

Tyrving IL

10.86

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-11 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1

19

Charlotte Lunde

BUL, IL i

2:24.20

78

Anniken Romberg

Fredrikstad IF

1:57.64

143

Natalie Lovise Hyrve

Lillomarka Skiklubb

2:12.02

144

Helene Jacobsen

L¯renskog FIL

2:22.54

158

Alice Goyer

Nesodden IF

2:14.10

206

Otilie B¯rresen Bollingmo

Raufoss IL - Friidrett

2:16.83

209

Amilia Bols¯e Mediaa

Sandefjord TIF

2:03.19

265

Ingrid Odinsen

S¯gne IL

2:25.08

277

Anastasia Schnell

Tyrving IL

2:14.21

302

May Siri Ebbesen

Tyrving IL

2:10.63

Heat: 2

37

Hedda Hoff Hagen

ByÂsen IL

2:02.13

85

Julie Romberg

Fredrikstad IF

1:53.41

115

Sigrid Leseth F¯yen

Koll, IL

1:52.01

119

Runa Ulvang

KjelsÂs IL

2:02.14

142

Ane Uglem Mobakken

Lillomarka Skiklubb

1:52.06

161

Elizabeth Pettersen Turk

Nesodden IF

2:06.52

213

Hannah H¯gsnes

Sandvin, IL

1:57.65

244

Carolina Hernandez VrÂle

Sturla, IF

2:03.79

252

Jenny Baklid

Sturla, IF

2:02.25

254

Julie Henriette Arnesen

Sturla, IF

1:58.93

294

Juni Gjertsen Barkbu

Tyrving IL

1:51.23

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-12 60 m hekk

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1 Vind: +.0.3

1

248

Frida Grung Flo

Sturla, IF

12.50

2

240

Ragnhild Spange Brekke

Str¯mmen IF

12.51

3

297

Kristin Austgulen FosnÊs

Tyrving IL

12.75

4

307

Tiril Bergitte Lund

Tyrving IL

12.98

5

178

Henriette Christiansen

Nittedal IL

13.38

6

299

Malin Warset

Tyrving IL

13.69

7

372

Ella Gangnes

B¯ler IF - Friidrett

13.94

8

290

Helena T¯rmo Kastelein

Tyrving IL

14.00

Heat: 2 Vind: +0.4

1

43

Caroline Haugan

BÊkkelagets SK

10.71

2

46

Ida Bj¯rkeng Aal¯kken

BÊkkelagets SK

10.95

3

241

Silje Slettemoen

Str¯mmen IF

11.28

4

113

Marie Fiedler Amlien

Koll, IL

11.74

5

148

Lotte NordÂs

Minerva Friidrett

11.74

6

295

Kaja SkÂlevÂg

Tyrving IL

11.75

7

239

Ellen Mangen

Str¯mmen IF

11.99

8

278

Andrea Kristiane Dammen

Tyrving IL

12.69

Plasseringtotal

Plass

Startnr:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

43

Caroline Haugan

BÊkkelagets SK

10.71

2

46

Ida Bj¯rkeng Aal¯kken

BÊkkelagets SK

10.95

3

241

Silje Slettemoen

Str¯mmen IF

11.28

4

113

Marie Fiedler Amlien

Koll, IL

11.74

5

148

Lotte NordÂs

Minerva Friidrett

11.74

6

295

Kaja SkÂlevÂg

Tyrving IL

11.75

7

239

Ellen Mangen

Str¯mmen IF

11.99

8

248

Frida Grung Flo

Sturla, IF

12.50

9

240

Ragnhild Spange Brekke

Str¯mmen IF

12.51

10

278

Andrea Kristiane Dammen

Tyrving IL

12.69

11

297

Kristin Austgulen FosnÊs

Tyrving IL

12.75

12

307

Tiril Bergitte Lund

Tyrving IL

12.98

13

178

Henriette Christiansen

Nittedal IL

13.38

14

299

Malin Warset

Tyrving IL

13.69

15

372

Ella Gangnes

B¯ler IF - Friidrett

13.94

16

290

Helena T¯rmo Kastelein

Tyrving IL

14.00

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-12 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1

1

114

Mathia Selinger

Koll, IL

1.58.96

2

299

Malin Warset

Tyrving IL

2.00.80

3

110

Cathrine Emilie Becklund

Koll, IL

2.02.76

4

109

Benedicte Germundson

Koll, IL

2.04.65

5

248

Frida Grung Flo

Sturla, IF

2.08.17

6

278

Andrea Kristiane Dammen

Tyrving IL

2.10.52

7

29

Mathea StensÊth Josefsen

BUL, IL i

2.21.20

8

178

Henriette Christiansen

Nittedal IL

2.21.56

Heat: 2

1

120

Sanne Njaastad

KjelsÂs IL

1.58.19

2

49

Kaisa Sandtr¯

BÊkkelagets SK

1.58.66

3

116

Hedda Hatling Sch¯nning

KjelsÂs IL

1.58.84

4

156

Silje Storaa

MÂlselv IL

1.59.35

5

250

Iris S¯rbye Bore

Sturla, IF

1.59.44

6

347

Marianne Kure

≈s IL

2.01.48

7

239

Ellen Mangen

Str¯mmen IF

2.01.94

8

117

Ingrid Leuckfeld Pedersen

KjelsÂs IL

2.03.66

9

364

Andrea Leerbeck

Lillehammer IF

2.06.84

Heat: 3

1

113

Marie Fiedler Amlien

Koll, IL

1.52.46

2

71

Hanne Myhr

FIK Orion

1.52.99

3

9

Ida Andreassen Rud

Askim IF

1.54.38

4

297

Kristin Austgulen FosnÊs

Tyrving IL

1.55.47

5

215

Vilde Str¯msnes ÿverland

Sandvin, IL

1.56.84

6

310

Tuva Nesheim Flatebakken

Tyrving IL

1.57.68

7

293

Isa Skeie

Tyrving IL

1.58.06

8

307

Tiril Bergitte Lund

Tyrving IL

1.58.24

9

298

Malin Alise L¯vstad

Tyrving IL

2.00.64

10

295

Kaja SkÂlevÂg

Tyrving IL

2.01.36

11

241

Silje Slettemoen

Str¯mmen IF

2.07.88

12

196

Caroline Oltsmats

Danderyd SK

2.09.00

Plasseringtotal

Plass

Startnr:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

113

Marie Fiedler Amlien

Koll, IL

1.52.46

2

71

Hanne Myhr

FIK Orion

1.52.99

3

9

Ida Andreassen Rud

Askim IF

1.54.38

4

297

Kristin Austgulen FosnÊs

Tyrving IL

1.55.47

5

215

Vilde Str¯msnes ÿverland

Sandvin, IL

1.56.84

6

310

Tuva Nesheim Flatebakken

Tyrving IL

1.57.68

7

293

Isa Skeie

Tyrving IL

1.58.06

8

120

Sanne Njaastad

KjelsÂs IL

1.58.19

9

307

Tiril Bergitte Lund

Tyrving IL

1.58.24

10

49

Kaisa Sandtr¯

BÊkkelagets SK

1.58.66

11

116

Hedda Hatling Sch¯nning

KjelsÂs IL

1.58.84

12

114

Mathia Selinger

Koll, IL

1.58.96

13

156

Silje Storaa

MÂlselv IL

1.59.35

14

250

Iris S¯rbye Bore

Sturla, IF

1.59.44

15

298

Malin Alise L¯vstad

Tyrving IL

2.00.64

16

299

Malin Warset

Tyrving IL

2.00.80

17

295

Kaja SkÂlevÂg

Tyrving IL

2.01.36

18

347

Marianne Kure

≈s IL

2.01.48

19

239

Ellen Mangen

Str¯mmen IF

2.01.94

20

110

Cathrine Emilie Becklund

Koll, IL

2.02.76

21

117

Ingrid Leuckfeld Pedersen

KjelsÂs IL

2.03.66

22

109

Benedicte Germundson

Koll, IL

2.04.65

23

364

Andrea Leerbeck

Lillehammer IF

2.06.84

24

241

Silje Slettemoen

Str¯mmen IF

2.07.88

25

248

Frida Grung Flo

Sturla, IF

2.08.17

26

196

Caroline Oltsmats

Danderyd SK

2.09.00

27

278

Andrea Kristiane Dammen

Tyrving IL

2.10.52

28

29

Mathea StensÊth Josefsen

BUL, IL i

2.21.20

29

178

Henriette Christiansen

Nittedal IL

2.21.56

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-12 Kule

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

110

Cathrine Emilie Becklund

Koll, IL

8,46

7,71

8,00

8,46

7,83

2

3

Marit Berntzen H¯gstedt

Asker Sk. Friidrett

8,26

8,18

8,26

7,87

7,67

3

148

Lotte NordÂs

Minerva Friidrett

8,26

7,60

8,14

7,98

8,26

4

240

Ragnhild Spange Brekke

Str¯mmen IF

8,24

7,74

7,74

8,24

7,94

5

156

Silje Storaa

MÂlselv IL

8,11

6,58

7,45

8,11

6,99

6

46

Ida Bj¯rkeng Aal¯kken

BÊkkelagets SK

7,90

7,19

7,41

7,78

7,90

7

364

Andrea Leerbeck

Lillehammer IF

7,86

7,77

7,86

6,88

7,73

8

178

Henriette Christiansen

Nittedal IL

7,14

6,39

7,14

6,24

5,22

9

241

Silje Slettemoen

Str¯mmen IF

7,10

6,44

6,57

7,10

6,82

10

239

Ellen Mangen

Str¯mmen IF

6,67

5,91

5,86

6,11

6,67

11

297

Kristin Austgulen FosnÊs

Tyrving IL

6,18

6,01

6,14

5,90

6,18

12

295

Kaja SkÂlevÂg

Tyrving IL

6,05

5,60

6,05

6,05

5,94

13

112

Lene Heimdal

Koll, IL

6,03

6,03

5,86

4,96

14

290

Helena T¯rmo Kastelein

Tyrving IL

5,74

5,12

5,74

4,41

5,35

15

307

Tiril Bergitte Lund

Tyrving IL

5,67

5,67

4,95

5,17

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-13 60 m hekk Vind: +1,1

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

51

Karine Jacobsen

BÊkkelagets SK

10,11

2

300

Marie SkjÊggestad

Tyrving IL

10,22

3

225

Helle LÂhne Smedsrud

Sem IF

10,35

4

18

Camilla Lunde Colleuille

BUL, IL i

13,13

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-13 600 m

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

Heat: 1

1

197

Eleonora Olsmats

Danderyd SK

1.57.13

2

225

Helle LÂhne Smedsrud

Sem IF

1.59.44

3

329

Frida Kullerud

Varteig IL

2.00.80

4

184

Stine Bratteng

Nittedal IL

2.01.29

5

330

Isabelle Grandahl

Varteig IL

2.04.82

6

18

Camilla Lunde Colleuille

BUL, IL i

2.06.28

7

378

Vilde Kenworthy

OppegÂrd IL

2.06.85

8

377

Victoria Kenworthy

OppegÂrd IL

2.08.01

Heat: 2

1

300

Marie SkjÊggestad

Tyrving IL

1.44.42

2

190

Ane Granne Kvale

OppegÂrd IL

1.45.91

3

63

Tuva Thomassen

B¯ler IF - Friidrett

1.47.40

4

261

Thea Sildnes Baklid

Sturla, IF

1.51.73

5

72

Ingrid Myrvang

FIK Orion

1.54.93

6

151

Ellen Nordqvist Sj¯blom

Moss IL

1.58.58

7

382

Nora Vold Hovde

MÂrdalen

1.59.53

Plasseringtotal

Plass

Startnr:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

300

Marie SkjÊggestad

Tyrving IL

1.44.42

2

190

Ane Granne Kvale

OppegÂrd IL

1.45.91

3

63

Tuva Thomassen

B¯ler IF - Friidrett

1.47.40

4

261

Thea Sildnes Baklid

Sturla, IF

1.51.73

5

72

Ingrid Myrvang

FIK Orion

1.54.93

6

197

Eleonora Olsmats

Danderyd SK

1.57.13

7

151

Ellen Nordqvist Sj¯blom

Moss IL

1.58.58

8

225

Helle LÂhne Smedsrud

Sem IF

1.59.44

9

382

Nora Vold Hovde

MÂrdalen

1.59.53

10

329

Frida Kullerud

Varteig IL

2.00.80

11

184

Stine Bratteng

Nittedal IL

2.01.29

12

330

Isabelle Grandahl

Varteig IL

2.04.82

13

18

Camilla Lunde Colleuille

BUL, IL i

2.06.28

14

378

Vilde Kenworthy

OppegÂrd IL

2.06.85

15

377

Victoria Kenworthy

OppegÂrd IL

2.08.01

FriRes - Friidrettens Resultatsystem

J-13 Kule

Plass:

Navn:

Klubb:

Resultat:

1

197

Eleonora Olsmats

Danderyd SK

11.43

10.67

11.43

10.99

10.90

2

183

Siri Kaarstein

Nittedal IL

10.69

10.39

10.69

9.14

10.46

3

379

Vilde Emilie Ingvaldsen

Norna Salhus

9.96

9.88

x

9.23

9.96

4

225

Helle LÂhne Smedsrud

Sem IF

9.85

8.80

8.13

9.21

9.85

5

382

Nora Vold Hovde

MÂrdalen

9.18

7.87

9.18

9.14

8.86

6

51

Karine Jacobsen

BÊkkelagets SK

8.07

6.78

7.49

8.07

7.74

7

184

Stine Bratteng

Nittedal IL

7.69

7.19

7.25

7.17

7.69

8

18

Camilla Lunde Colleuille

BUL, IL i

7.23

7.23

6.48

6.53

6.00

FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Resultatservice: Reidar Kr. Hansen / Per Behrens J¯rgensen

Nyttige tjenester

FORUM

Underholdning