Her er resultatene for konkurransene under Donald Duck Games 2012 - fredag 8. og lørdag 9.juni.

Resultatliste Donald Duck Games 2012 - Dag 1 8. juni 2012

Donald Duck Games 2012 - 8. juni (dag 1)
G-10 60 m hekk Vind: +1,2
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
7 Christopher Andrè Engebretsen Askim IF 13.45
13 Sondre Mathias Engebretsen Askim IF 14.14
147 Lasse Nordås Minerva Friidrett 11.93
260 Sondre Tønder Sangolt Sturla, IF 14.03
339 Asle-Torbjørn Berger Amundsen Ås IL 13.33
376 Sander Aae Skotsheim Koll, IL 12.11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-10 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
7 Christopher Andrè Engebretsen Askim IF 1.58.71
55 Sondre Røkenes Bækkelagets SK 2.04.07
147 Lasse Nordås Minerva Friidrett 1.57.93
229 Simen Gravningen Sem IF 2.09.84
260 Sondre Tønder Sangolt Sturla, IF 2.10.23
264 Georg Karlsen Søgne IL 2.10.28
267 William Odinsen Søgne IL 2.16.51
282 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 2.01.62
331 Sindre Fredriksen Varteig IL 1.59.40
339 Asle-Torbjørn Berger Amundsen Ås IL 2.09.49
376 Sander Aae Skotsheim Koll, IL 2.08.99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-11 60 m hekk
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,0
24 Frederik Lunde BUL, IL i 13,37
101 Andreas Bache-Wiig Heming, IL 12,56
138 Patrick Kolflaath Riiser Lambertseter IF 15,78
159 Casper Leonard Moen Skipenes Nesodden IF 14,31
374 Jonas Thoresen Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -0.1
52 Markus Rooth Bækkelagets SK 12.01
70 Carl Erik Landsvik Fana IL 10.57
232 Simen Guttormsen Ski IL Friidrett 12.01
282 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 11.91
314 Håvard Fluge Petterson Tønsberg FIK 11.27
334 Erik Støle Rygvold Vidar, Sportsklubben 14.19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-11 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
24 Frederik Lunde BUL, IL i 2:20.76
138 Patrick Kolflaath Riiser Lambertseter IF 2:33.69
150 Eirik Øivindssønn Fredriksen Moss IL 2:09.03
159 Casper Leonard Moen Skipenes Nesodden IF 2:22.48
312 Daniel Bøe Tønsberg FIK 2:09.64
319 Iver Laake Ullensaker/Kisa IL 2:05.53
374 Jonas Thoresen Tyrving IL DNS
Heat: 2
38 Kristian Lied Olsen Byåsen IL 1:54.05
70 Carl Erik Landsvik Fana IL 1:50.22
93 Eirik Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 1:55.47
101 Andreas Bache-Wiig Heming, IL 2:07.17
222 Even Gravningen Sem IF 2:03.91
256 Martin Kirkeberg Mørk Sturla, IF 1:51.50
314 Håvard Fluge Petterson Tønsberg FIK 1:53.31
322 Håvard Innset Ulvik IL 1:55.51
380 Lars Lundahl Stangeland Tyrving IL 1.59.63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-12 60 m hekk Vind: -0,5
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 137 Patrick Eriksen Ekeli Lambertseter IF 11,88
2 131 Fabio Mattioli Bjerg Lambertseter IF 13,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-12 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Luca Thompson BUL, IL i 1.40.02
2 182 Martin Berntzen Engevik Nittedal IL 1.41.91
3 75 Petter Myhr FIK Orion 1.43.15
4 14 Truls Melby Bråten Askim IF 1.50.91
5 327 Amund August Korseth Varteig IL 1.50.98
6 318 Andrè Hellne Rasen Ullensaker/Kisa IL 1.58.24
7 173 Henrik F Mathiesen Nesøya IL 2.03.62
8 126 Christian B. Arnesen Lambertseter IF 2.03.76
9 236 Sverre Melhus Dahl Skjåk IL 2.04.01
10 59 Marcus Solheim Bøler IF - Friidrett 2.04.55
11 192 Casper Wold Oppegård IL 2.17.48
12 328 Emil Kullerud Varteig IL 2.18.72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-12 Kule
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 323 Johan Hjeltnes Ulvik IL 8,52
8,52 7,88 8,25 8,33
2 208 Filip Møller Delaveris Ready 8,31
7,60 6,77 8,12 8,31
3 236 Sverre Melhus Dahl Skjåk IL 8,25
8,25 7,47 7,62 7,99
4 15 Fabian Filip Rimestad Bergens TF 8,01
8,01 7,87 7,05 x
5 131 Fabio Mattioli Bjerg Lambertseter IF 7,60
x x 7,60 7,06
6 321 August Hjeltnes Ulvik IL 7,49
6,83 7,49 6,76 7,15
7 79 Eskil Pedersen Fredrikstad IF 6,95
6,95 6,29 6,77 6,56
8 59 Marcus Solheim Bøler IF - Friidrett 6,73
x 6,73 6,50 6,44
9 102 Christoffer Støle Herøysund IL 6,66
6,56 6,65 6,66 6,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-13 60 m hekk Vind: +.0.9
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 317 Sigurd Fluge Petterson Tønsberg FIK 10.56
2 191 Axel Andreassen Oppegård IL 11.09
3 53 Matias Fjeldstad Bækkelagets SK 11.47
4 263 Eirik Odinsen Søgne IL 11.66
5 371 Benjamin Egeland Billington Oppegård IL 13.17
6 369 Lasse Oppegaard Oppegård IL 13.46
7 266 Magne Karlsen Søgne IL 13.50
233 Sondre Guttormsen Ski IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-13 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 53 Matias Fjeldstad Bækkelagets SK 1.53.11
2 273 Petter Høst Sølna Tjalve, IK 1.53.95
3 263 Eirik Odinsen Søgne IL 1.54.49
4 62 Sigurd Berre Bøler IF - Friidrett 1.55.37
5 266 Magne Karlsen Søgne IL 1.57.67
6 371 Benjamin Egeland Billington Oppegård IL 1.57.99
7 369 Lasse Oppegaard Oppegård IL 2.03.31
Heat: 2
1 306 Syver Røinaas Tyrving IL 1.38.24
2 381 Simen Halle Haugen Runar IL 1.38.33
3 186 Vetle Storvik Nittedal IL 1.40.39
4 1 Didrik Hexeberg Warlo Asker Sk. Friidrett 1.41.81
5 275 Albert Sperstad Tyrving IL 1.43.17
6 94 Kristoffer Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 1.44.31
7 291 Henrik Bjørnstad Koppang Tyrving IL 1.45.58
8 155 Vebjørn Aleksander Østlie Moss IL 1.47.15
9 283 Carl Valdemar Ebbesen Tyrving IL 1.48.61
10 191 Axel Andreassen Oppegård IL 1.56.97
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 306 Syver Røinaas Tyrving IL 1.38.24
2 381 Simen Halle Haugen Runar IL 1.38.33
3 186 Vetle Storvik Nittedal IL 1.40.39
4 1 Didrik Hexeberg Warlo Asker Sk. Friidrett 1.41.81
5 275 Albert Sperstad Tyrving IL 1.43.17
6 94 Kristoffer Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 1.44.31
7 291 Henrik Bjørnstad Koppang Tyrving IL 1.45.58
8 155 Vebjørn Aleksander Østlie Moss IL 1.47.15
9 283 Carl Valdemar Ebbesen Tyrving IL 1.48.61
10 53 Matias Fjeldstad Bækkelagets SK 1.53.11
11 273 Petter Høst Sølna Tjalve, IK 1.53.95
12 263 Eirik Odinsen Søgne IL 1.54.49
13 62 Sigurd Berre Bøler IF - Friidrett 1.55.37
14 191 Axel Andreassen Oppegård IL 1.56.97
15 266 Magne Karlsen Søgne IL 1.57.67
16 371 Benjamin Egeland Billington Oppegård IL 1.57.99
17 369 Lasse Oppegaard Oppegård IL 2.03.31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-13 Kule
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 338 Sondre Strand-Pettersen Vaaler IF 9,49
9,49 9,30 9,07 8,77
2 128 Daniel Kasper Sandbakken Lambertseter IF 8,68
8,24 8,50 8,68 8,47
3 317 Sigurd Fluge Petterson Tønsberg FIK 8,49
8,42 7,95 8,38 8,49
4 233 Sondre Guttormsen Ski IL Friidrett 7,82
7,82 7,59
5 263 Eirik Odinsen Søgne IL 7,13
7,13 6,30 5,59 6,80
6 336 Ioustiniano Phocaeon Vidar, Sportsklubben 6,70
6,23 6,33 6,70
7 266 Magne Karlsen Søgne IL 6,62
6,18 6,38 6,62 6,14
8 191 Axel Andreassen Oppegård IL 5,43
5,43 5,14 4,46 4,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-10 60 m hekk
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
33 Sara Furnes BUL, IL i 13.95
99 Victoria Cecilia H. Lindgren Haugesund IL Friidrett 14.75
177 Hannah Berntzen Engevik Nittedal IL 15.19
237 Vibeke Gussiås Skåla IL 13.43
276 Amanda Skeisvoll Tyrving IL 14.40
280 Astrid Bakke Tyrving IL 14.39
Heat: 2 Vind: +1.6
174 Amanda Horten Brouwer Nittedal IL 14.24
175 Anne-Marie Botterud Nittedal IL 15.39
181 Marina Weidem Christiansen Nittedal IL 15.92
289 Hannah Halvorsen Aarset Tyrving IL 15.77
309 Tuva Kristine Lund Tyrving IL 15.73
Heat: 3 Vind: +1.6
39 Andrea Rooth Bækkelagets SK 13.98
44 Cecilie Haugan Bækkelagets SK 14.16
50 Kajsa Rooth Bækkelagets SK 13.84
132 Hedda Kronstrand Kvalvåg Lambertseter IF 11.83
140 Vilde Marstein Lambertseter IF 11.46
345 Celine Ødegård Nilsen Nittedal IL 12.59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-10 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
50 Kajsa Rooth Bækkelagets SK 2:18.86
174 Amanda Horten Brouwer Nittedal IL 2:23.47
175 Anne-Marie Botterud Nittedal IL 2:31.01
177 Hannah Berntzen Engevik Nittedal IL 2:29:50
181 Marina Weidem Christiansen Nittedal IL 2:38.34
276 Amanda Skeisvoll Tyrving IL 2:15.76
280 Astrid Bakke Tyrving IL 2:23.77
345 Celine Ødegård Nilsen Nittedal IL 2:23.64
Heat: 2
33 Sara Furnes BUL, IL i 2:15.23
98 Kristine Alne Haugesund IL Friidrett 2:12.30
99 Victoria Cecilia H. Lindgren Haugesund IL Friidrett 2:16.30
140 Vilde Marstein Lambertseter IF 2:08.30
185 Thea Bråten Nittedal IL 2:15.83
237 Vibeke Gussiås Skåla IL 2:25.14
246 Emma Kirkeberg Mørk Sturla, IF 1:58.41
309 Tuva Kristine Lund Tyrving IL 2:14.83
320 June Laake Ullensaker/Kisa IL 2:22.45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-11 60 m hekk
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.2
19 Charlotte Lunde BUL, IL i 13.55
158 Alice Goyer Nesodden IF 14.81
161 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 12.20
168 Ragna Myhr Kjus Nesodden IF 14.03
265 Ingrid Odinsen Søgne IL 14.81
Heat: 2 Vind: +0.8
209 Amilia Bolsøe Mediaa Sandefjord TIF 12.19
213 Hannah Høgsnes Sandvin, IL 11.66
244 Carolina Hernandez Vråle Sturla, IF 11.98
252 Jenny Baklid Sturla, IF 12.60
254 Julie Henriette Arnesen Sturla, IF 11.91
277 Anastasia Schnell Tyrving IL 14.48
Heat: 3 Vind: +0.1
37 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 12.49
41 Anna Witchen Sundbye Bækkelagets SK 10.99
144 Helene Jacobsen Lørenskog FIL 12.05
217 Juni Evensen Sarpsborg IL 11.33
247 Ester Holt Sturla, IF 11.59
294 Juni Gjertsen Barkbu Tyrving IL 10.86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-11 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
19 Charlotte Lunde BUL, IL i 2:24.20
78 Anniken Romberg Fredrikstad IF 1:57.64
143 Natalie Lovise Hyrve Lillomarka Skiklubb 2:12.02
144 Helene Jacobsen Lørenskog FIL 2:22.54
158 Alice Goyer Nesodden IF 2:14.10
206 Otilie Børresen Bollingmo Raufoss IL - Friidrett 2:16.83
209 Amilia Bolsøe Mediaa Sandefjord TIF 2:03.19
265 Ingrid Odinsen Søgne IL 2:25.08
277 Anastasia Schnell Tyrving IL 2:14.21
302 May Siri Ebbesen Tyrving IL 2:10.63
Heat: 2
37 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 2:02.13
85 Julie Romberg Fredrikstad IF 1:53.41
115 Sigrid Leseth Føyen Koll, IL 1:52.01
119 Runa Ulvang Kjelsås IL 2:02.14
142 Ane Uglem Mobakken Lillomarka Skiklubb 1:52.06
161 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 2:06.52
213 Hannah Høgsnes Sandvin, IL 1:57.65
244 Carolina Hernandez Vråle Sturla, IF 2:03.79
252 Jenny Baklid Sturla, IF 2:02.25
254 Julie Henriette Arnesen Sturla, IF 1:58.93
294 Juni Gjertsen Barkbu Tyrving IL 1:51.23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-12 60 m hekk
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +.0.3
1 248 Frida Grung Flo Sturla, IF 12.50
2 240 Ragnhild Spange Brekke Strømmen IF 12.51
3 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 12.75
4 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 12.98
5 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 13.38
6 299 Malin Warset Tyrving IL 13.69
7 372 Ella Gangnes Bøler IF - Friidrett 13.94
8 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 14.00
Heat: 2 Vind: +0.4
1 43 Caroline Haugan Bækkelagets SK 10.71
2 46 Ida Bjørkeng Aaløkken Bækkelagets SK 10.95
3 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 11.28
4 113 Marie Fiedler Amlien Koll, IL 11.74
5 148 Lotte Nordås Minerva Friidrett 11.74
6 295 Kaja Skålevåg Tyrving IL 11.75
7 239 Ellen Mangen Strømmen IF 11.99
8 278 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 12.69
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 43 Caroline Haugan Bækkelagets SK 10.71
2 46 Ida Bjørkeng Aaløkken Bækkelagets SK 10.95
3 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 11.28
4 113 Marie Fiedler Amlien Koll, IL 11.74
5 148 Lotte Nordås Minerva Friidrett 11.74
6 295 Kaja Skålevåg Tyrving IL 11.75
7 239 Ellen Mangen Strømmen IF 11.99
8 248 Frida Grung Flo Sturla, IF 12.50
9 240 Ragnhild Spange Brekke Strømmen IF 12.51
10 278 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 12.69
11 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 12.75
12 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 12.98
13 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 13.38
14 299 Malin Warset Tyrving IL 13.69
15 372 Ella Gangnes Bøler IF - Friidrett 13.94
16 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 14.00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-12 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 114 Mathia Selinger Koll, IL 1.58.96
2 299 Malin Warset Tyrving IL 2.00.80
3 110 Cathrine Emilie Becklund Koll, IL 2.02.76
4 109 Benedicte Germundson Koll, IL 2.04.65
5 248 Frida Grung Flo Sturla, IF 2.08.17
6 278 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 2.10.52
7 29 Mathea Stensæth Josefsen BUL, IL i 2.21.20
8 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 2.21.56
Heat: 2
1 120 Sanne Njaastad Kjelsås IL 1.58.19
2 49 Kaisa Sandtrø Bækkelagets SK 1.58.66
3 116 Hedda Hatling Schønning Kjelsås IL 1.58.84
4 156 Silje Storaa Målselv IL 1.59.35
5 250 Iris Sørbye Bore Sturla, IF 1.59.44
6 347 Marianne Kure Ås IL 2.01.48
7 239 Ellen Mangen Strømmen IF 2.01.94
8 117 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 2.03.66
9 364 Andrea Leerbeck Lillehammer IF 2.06.84
Heat: 3
1 113 Marie Fiedler Amlien Koll, IL 1.52.46
2 71 Hanne Myhr FIK Orion 1.52.99
3 9 Ida Andreassen Rud Askim IF 1.54.38
4 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 1.55.47
5 215 Vilde Strømsnes Øverland Sandvin, IL 1.56.84
6 310 Tuva Nesheim Flatebakken Tyrving IL 1.57.68
7 293 Isa Skeie Tyrving IL 1.58.06
8 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 1.58.24
9 298 Malin Alise Løvstad Tyrving IL 2.00.64
10 295 Kaja Skålevåg Tyrving IL 2.01.36
11 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 2.07.88
12 196 Caroline Olsmats Danderyd SK 2.09.00
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 113 Marie Fiedler Amlien Koll, IL 1.52.46
2 71 Hanne Myhr FIK Orion 1.52.99
3 9 Ida Andreassen Rud Askim IF 1.54.38
4 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 1.55.47
5 215 Vilde Strømsnes Øverland Sandvin, IL 1.56.84
6 310 Tuva Nesheim Flatebakken Tyrving IL 1.57.68
7 293 Isa Skeie Tyrving IL 1.58.06
8 120 Sanne Njaastad Kjelsås IL 1.58.19
9 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 1.58.24
10 49 Kaisa Sandtrø Bækkelagets SK 1.58.66
11 116 Hedda Hatling Schønning Kjelsås IL 1.58.84
12 114 Mathia Selinger Koll, IL 1.58.96
13 156 Silje Storaa Målselv IL 1.59.35
14 250 Iris Sørbye Bore Sturla, IF 1.59.44
15 298 Malin Alise Løvstad Tyrving IL 2.00.64
16 299 Malin Warset Tyrving IL 2.00.80
17 295 Kaja Skålevåg Tyrving IL 2.01.36
18 347 Marianne Kure Ås IL 2.01.48
19 239 Ellen Mangen Strømmen IF 2.01.94
20 110 Cathrine Emilie Becklund Koll, IL 2.02.76
21 117 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 2.03.66
22 109 Benedicte Germundson Koll, IL 2.04.65
23 364 Andrea Leerbeck Lillehammer IF 2.06.84
24 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 2.07.88
25 248 Frida Grung Flo Sturla, IF 2.08.17
26 196 Caroline Olsmats Danderyd SK 2.09.00
27 278 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 2.10.52
28 29 Mathea Stensæth Josefsen BUL, IL i 2.21.20
29 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 2.21.56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-12 Kule
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Cathrine Emilie Becklund Koll, IL 8,46
7,71 8,00 8,46 7,83
2 3 Marit Berntzen Høgstedt Asker Sk. Friidrett 8,26
8,18 8,26 7,87 7,67
3 148 Lotte Nordås Minerva Friidrett 8,26
7,60 8,14 7,98 8,26
4 240 Ragnhild Spange Brekke Strømmen IF 8,24
7,74 7,74 8,24 7,94
5 156 Silje Storaa Målselv IL 8,11
6,58 7,45 8,11 6,99
6 46 Ida Bjørkeng Aaløkken Bækkelagets SK 7,90
7,19 7,41 7,78 7,90
7 364 Andrea Leerbeck Lillehammer IF 7,86
7,77 7,86 6,88 7,73
8 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 7,14
6,39 7,14 6,24 5,22
9 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 7,10
6,44 6,57 7,10 6,82
10 239 Ellen Mangen Strømmen IF 6,67
5,91 5,86 6,11 6,67
11 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 6,18
6,01 6,14 5,90 6,18
12 295 Kaja Skålevåg Tyrving IL 6,05
5,60 6,05 6,05 5,94
13 112 Lene Heimdal Koll, IL 6,03
6,03 5,86 4,96
14 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 5,74
5,12 5,74 4,41 5,35
15 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 5,67
5,67 4,95 5,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-13 60 m hekk Vind: +1,1
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 51 Karine Jacobsen Bækkelagets SK 10,11
2 300 Marie Skjæggestad Tyrving IL 10,22
3 225 Helle Låhne Smedsrud Sem IF 10,35
4 18 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 13,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-13 600 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 197 Eleonora Olsmats Danderyd SK 1.57.13
2 225 Helle Låhne Smedsrud Sem IF 1.59.44
3 329 Frida Kullerud Varteig IL 2.00.80
4 184 Stine Bratteng Nittedal IL 2.01.29
5 330 Isabelle Grandahl Varteig IL 2.04.82
6 18 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 2.06.28
7 378 Vilde Kenworthy Oppegård IL 2.06.85
8 377 Victoria Kenworthy Oppegård IL 2.08.01
Heat: 2
1 300 Marie Skjæggestad Tyrving IL 1.44.42
2 190 Ane Granne Kvale Oppegård IL 1.45.91
3 63 Tuva Thomassen Bøler IF - Friidrett 1.47.40
4 261 Thea Sildnes Baklid Sturla, IF 1.51.73
5 72 Ingrid Myrvang FIK Orion 1.54.93
6 151 Ellen Nordqvist Sjøblom Moss IL 1.58.58
7 382 Nora Vold Hovde Måndalen 1.59.53
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 300 Marie Skjæggestad Tyrving IL 1.44.42
2 190 Ane Granne Kvale Oppegård IL 1.45.91
3 63 Tuva Thomassen Bøler IF - Friidrett 1.47.40
4 261 Thea Sildnes Baklid Sturla, IF 1.51.73
5 72 Ingrid Myrvang FIK Orion 1.54.93
6 197 Eleonora Olsmats Danderyd SK 1.57.13
7 151 Ellen Nordqvist Sjøblom Moss IL 1.58.58
8 225 Helle Låhne Smedsrud Sem IF 1.59.44
9 382 Nora Vold Hovde Måndalen 1.59.53
10 329 Frida Kullerud Varteig IL 2.00.80
11 184 Stine Bratteng Nittedal IL 2.01.29
12 330 Isabelle Grandahl Varteig IL 2.04.82
13 18 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 2.06.28
14 378 Vilde Kenworthy Oppegård IL 2.06.85
15 377 Victoria Kenworthy Oppegård IL 2.08.01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-13 Kule
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 197 Eleonora Olsmats Danderyd SK 11.43
10.67 11.43 10.99 10.90
2 183 Siri Kaarstein Nittedal IL 10.69
10.39 10.69 9.14 10.46
3 379 Vilde Emilie Ingvaldsen Norna Salhus 9.96
9.88 x 9.23 9.96
4 225 Helle Låhne Smedsrud Sem IF 9.85
8.80 8.13 9.21 9.85
5 382 Nora Vold Hovde Måndalen 9.18
7.87 9.18 9.14 8.86
6 51 Karine Jacobsen Bækkelagets SK 8.07
6.78 7.49 8.07 7.74
7 184 Stine Bratteng Nittedal IL 7.69
7.19 7.25 7.17 7.69
8 18 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 7.23
7.23 6.48 6.53 6.00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Resultatservice: Reidar Kr. Hansen / Per Behrens Jørgensen

Resultatliste Donald Duvk Games 2012 9.juni (Dag 2)

Donald Duck Games 2012 - 9. juni (dag2)
G-10 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
7 Christopher Andrè Engebretsen Askim IF 9.85
13 Sondre Mathias Engebretsen Askim IF 10.36
199 Jomar Daniel Midttun Oslo Friidrettskrets 10.38
200 Ole-Tobias Brendeland Oslo Friidrettskrets 10.04
Heat: 2 Vind: +0.9
83 Jacob Gløersen Fredrikstad IF 10.63
163 Joachim Binder Nesodden IF 10.95
195 Terje Slettbakken Oppstad IL 10.49
229 Simen Gravningen Sem IF 10.08
260 Sondre Tønder Sangolt Sturla, IF 10.00
267 William Odinsen Søgne IL 11.01
383 Torjus Lindefjeld Tyrving IL 10.75
Heat: 3 Vind: +1.1
73 Kasper Aune Dahl FIK Orion 9.83
80 Fredrik Persen Fredrikstad IF 10.28
165 Mathias Roksund Hovland Nesodden IF 9.76
202 Tobias Windjusveen Oslo Friidrettskrets 9.19
264 Georg Karlsen Søgne IL 10.53
282 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 9.68
296 Kasper Engeset Tyrving IL 10.11
343 ØysteinTorshov Ås IL 10.86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-10 Lengde (Grop 2)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
7 Christopher Andrè Engebretsen Askim IF 3,56
-0,5 -0,5 -0,7 x 3,56 3,41
13 Sondre Mathias Engebretsen Askim IF 3,18
0,0 -1,4 3,18 2,80 x
73 Kasper Aune Dahl FIK Orion 3,72
-0,6 -1,3 -1,6 3,22 3,45 3,72
80 Fredrik Persen Fredrikstad IF 3,24
-0,5 -1,4 -1,3 3,06 2,71 3,24
83 Jacob Gløersen Fredrikstad IF 3,07
-0,5 3,07 x x
165 Mathias Roksund Hovland Nesodden IF 3,70
-0,9 +0,5 -0,5 3,70 3,44 3,67
195 Terje Slettbakken Oppstad IL 2,99
-1,2 -1,7 1,3 2,95 2,43 2,99
199 Jomar Daniel Midttun Oslo Friidrettskrets 3,37
-0,1 -1,6 -1,4 3,37 3,13 3,24
200 Ole-Tobias Brendeland Oslo Friidrettskrets 2,93
-0,5 -0,6 -0,7 2,69 2,71 2,93
229 Simen Gravningen Sem IF 2,72
-0,9 -1,1 -0,6 2,68 x 2,72
260 Sondre Tønder Sangolt Sturla, IF 3,24
0,0 -0,5 0,0 3,24 3,17 2,97
264 Georg Karlsen Søgne IL 3,26
0,0 -1,6 +0,5 3,14 3,14 3,26
267 William Odinsen Søgne IL 2,64
-0,4 -3,3 2,62 2,64 x
282 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 3,71
-0,7 -1,7 -1,3 3,55 3,56 3,71
296 Kasper Engeset Tyrving IL 3,37
-0,6 +0,7 3,03 3,37 x
383 Torjus Lindefjeld Tyrving IL 2,83
-0,7 -2,3 2,77 2,83 x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-10 Liten Ball
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
7 Christopher Andrè Engebretsen Askim IF 30,38
30,38 28,95 27,13
13 Sondre Mathias Engebretsen Askim IF 23,69
23,69 22,09 22,20
73 Kasper Aune Dahl FIK Orion 32,28
32,28 25,11 26,66
80 Fredrik Persen Fredrikstad IF 21,71
17,28 20,44 21,71
83 Jacob Gløersen Fredrikstad IF 27,91
27,91 27,41 21,55
163 Joachim Binder Nesodden IF 26,48
20,30 26,48 17,64
165 Mathias Roksund Hovland Nesodden IF 26,80
22,90 19,40 26,80
195 Terje Slettbakken Oppstad IL 16,48
15,55 16,48 15,57
199 Jomar Daniel Midttun Oslo Friidrettskrets 34,64
33,78 34,64 33,35
200 Ole-Tobias Brendeland Oslo Friidrettskrets 24,90
x 23,06 24,90
229 Simen Gravningen Sem IF 27,01
27,01 24,63 x
260 Sondre Tønder Sangolt Sturla, IF 31,00
29,93 29,70 31,00
264 Georg Karlsen Søgne IL 35,40
30,61 35,40 32,32
267 William Odinsen Søgne IL 27,22
23,47 26,43 27,22
282 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 30,86
29,80 30,86 29,91
296 Kasper Engeset Tyrving IL 32,17
32,12 30,96 32,17
343 ØysteinTorshov Ås IL 24,75
24,58 24,51 24,75
383 Torjus Lindefjeld Tyrving IL 21,59
18,70 19,00 21,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-11 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,7
24 Frederik Lunde BUL, IL i 10,11
127 Christopher Bjørge Lambertseter IF 10,90
135 Jonas Petrusson Finsrud Lambertseter IF 10,74
138 Patrick Kolflaath Riiser Lambertseter IF 12,00
204 Espen Ødegård Rakkestad IF 10,53
210 Edvard Vangsnes Sandefjord TIF 9,64
232 Simen Guttormsen Ski IL Friidrett 10,12
Heat: 2 Vind: +0,5
21 Edvard Sander Bae Mysen BUL, IL i 9,50
93 Eirik Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 10,09
129 Einar Fredrik Fæste Lambertseter IF 10,02
152 Even Sommer Henriksen Moss IL 10,96
214 Martin Øen Cleveland Sandvin, IL 10,34
312 Daniel Bøe Tønsberg FIK 10,04
373 Scott Zebastian Haansen Oslo Friidrettskrets 13,84
Heat: 3 Vind: +0,7
52 Markus Rooth Bækkelagets SK 10,00
64 Andreas Hoaas Driv Idrettslag - Friidrett 9,90
101 Andreas Bache-Wiig Heming, IL 9,99
198 Jens Normann Eidsten Oslo Friidrettskrets 10,14
205 Mats Bredholt Rakkestad IF 10,39
222 Even Gravningen Sem IF 10,16
235 Kim Jørgensen Skjalg IL 9,50
357 Anders Nikolai Bovolden Oppegård IL 10,13
Heat: 4 Vind: +0,5
6 Andreas Nyberget Askim IF 10,47
38 Kristian Lied Olsen Byåsen IL 9,79
134 Ivar Haugland Lambertseter IF 9,63
314 Håvard Fluge Petterson Tønsberg FIK 9,30
319 Iver Laake Ullensaker/Kisa IL 9,59
322 Håvard Innset Ulvik IL 9,46
356 Jonas Granerud Oppegård IL 9,02
358 Stephan Skogheim Oppegård IL 9,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-11 Lengde (Grop 2)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
4 Theodor Kleven Svendsen Asker Sk. Friidrett 3,74
0,0 +0,9 +0,8 3,61 3,63 3,74
6 Andreas Nyberget Askim IF DNS
21 Edvard Sander Bae Mysen BUL, IL i 3,47
0,0 +1,4 +0,5 3,27 3,47 3,43
24 Frederik Lunde BUL, IL i 3,85
0,0 0,0 0,0 3,60 3,67 3,85
38 Kristian Lied Olsen Byåsen IL 3,85
+0,5 +0,6 3,60 3,85 3,67
52 Markus Rooth Bækkelagets SK DNS
60 Mathias Pedersen Bøler IF - Friidrett 3,42
0,0 +1,3 0,0 2,69 3,42 3,40
64 Andreas Hoaas Driv Idrettslag - Friidrett 3,05
0,0 +0,5 0,0 3,05 x 2,79
100 Alexander Hveem Thorvildsen Heming, IL DNS
101 Andreas Bache-Wiig Heming, IL 3,30
0,0 0,0 +0,7 3,23 2,96 3,30
127 Christopher Bjørge Lambertseter IF 3,03
0,0 +0,5 0,0 2,99 2,95 3,03
129 Einar Fredrik Fæste Lambertseter IF DNS
133 Henning Strandå Lambertseter IF DNS
135 Jonas Petrusson Finsrud Lambertseter IF 3,12
0,0 +0,7 +1,2 2,97 3,00 3,12
138 Patrick Kolflaath Riiser Lambertseter IF 2,96
-0,3 0,0 +1,0 2,81 2,96 x
152 Even Sommer Henriksen Moss IL 3,23
-0,4 0,0 0,0 3,21 3,19 3,23
204 Espen Ødegård Rakkestad IF 3,49
0,0 0,0 +1,1 3,19 3,49 3,42
205 Mats Bredholt Rakkestad IF 3,45
-0,4 +0,5 +0,6 3,33 3,45 3,26
210 Edvard Vangsnes Sandefjord TIF 3,54
0,0 +0,5 +0,5 3,53 3,54 x
214 Martin Øen Cleveland Sandvin, IL 3,11
0,0 +0,9 3,05 3,11 x
222 Even Gravningen Sem IF 3,39
0,0 +0,7 +0,8 3,27 3,29 3,39
232 Simen Guttormsen Ski IL Friidrett 3,78
0,0 +0,6 +0,5 3,67 3,78 3,76
235 Kim Jørgensen Skjalg IL 3,95
0,0 +0,5 +0,5 3,94 3,95 3,88
312 Daniel Bøe Tønsberg FIK 3,62
0,0 0,0 +0,5 3,18 3,51 3,62
314 Håvard Fluge Petterson Tønsberg FIK 3,97
-0,3 +0,4 +0,8 3,95 3,97 3,34
319 Iver Laake Ullensaker/Kisa IL 3,44
0,0 +0,5 +0,6 3,25 3,44 3,25
322 Håvard Innset Ulvik IL 3,80
0,0 0,0 +1,2 3,59 3,80 x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-11 Liten Ball
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
4 Theodor Kleven Svendsen Asker Sk. Friidrett 32,90
30,19 30,24 32,90
21 Edvard Sander Bae Mysen BUL, IL i 39,42
33,51 35,85 39,42
38 Kristian Lied Olsen Byåsen IL 39,60
39,60 36,87 39,29
101 Andreas Bache-Wiig Heming, IL 28,36
26,84 27,63 28,36
127 Christopher Bjørge Lambertseter IF 24,02
19,04 24,02 23,29
134 Ivar Haugland Lambertseter IF 31,49
27,36 31,49 18,59
135 Jonas Petrusson Finsrud Lambertseter IF 26,61
26,61 15,22 25,50
138 Patrick Kolflaath Riiser Lambertseter IF 29,83
29,40 25,41 29,83
152 Even Sommer Henriksen Moss IL 29,33
20,15 29,33 28,15
198 Jens Normann Eidsten Oslo Friidrettskrets 38,27
35,80 38,01 38,27
204 Espen Ødegård Rakkestad IF 22,60
21,95 22,60 21,08
205 Mats Bredholt Rakkestad IF 32,93
26,47 29,64 32,93
214 Martin Øen Cleveland Sandvin, IL 23,46
17,42 17,34 23,46
222 Even Gravningen Sem IF 31,98
31,98 30,30 31,29
232 Simen Guttormsen Ski IL Friidrett 44,00
38,44 38,66 44,00
235 Kim Jørgensen Skjalg IL 43,97
43,97 41,38 40,16
314 Håvard Fluge Petterson Tønsberg FIK 34,80
34,80 26,56 31,06
322 Håvard Innset Ulvik IL 41,04
38,39 41,04 40,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-12 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 234 Steffen Peder Gaustad Ski IL Friidrett 9.75
2 231 Sivert Huse Fragått Sigdal FIK 9.82
3 321 August Hjeltnes Ulvik IL 10.09
4 126 Christian B. Arnesen Lambertseter IF 10.15
5 131 Fabio Mattioli Bjerg Lambertseter IF 10.27
6 258 Sivert Frydenlund Sturla, IF 11.14
7 375 Sune Pedersen Rødseth Lambertseter IF 11.19
8 192 Casper Wold Oppegård IL 11.30
Heat: 2 Vind: -0.5
1 188 Martin Bülow-Kristiansen Nøtterøy IF 9.22
2 104 Nicolai Enstad Haraldseth Horten Friidrettsklubb 9.47
3 359 Andreas Botterli Erstad Høybråten - Stovner IL 9.59
4 189 Torkill Aasberg Andreasen Nøtterøy IF 9.64
5 360 Yarris Raveendiran Høybråten - Stovner IL 9.68
6 255 Kristian Huuse Sturla, IF 9.70
7 84 Jon Sverre Dahle Fredrikstad IF 10.30
8 59 Marcus Solheim Bøler IF - Friidrett 10.49
Heat: 3 Vind: +0.9
1 236 Sverre Melhus Dahl Skjåk IL 9.12
2 216 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 9.29
3 97 Trym Tønnesen Halden IL 9.67
4 102 Christoffer Støle Herøysund IL 9.89
5 160 Cornelius Grini Nesodden IF 9.91
6 88 Lukas Leiro Fredrikstad IF 10.03
7 87 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 10.04
8 79 Eskil Pedersen Fredrikstad IF 10.33
Heat: 4 Vind: +0.1
1 17 Lars Kristian Flaten Brandbu IF 9.00
2 344 Peter Heggelund Nesodden IF 9.06
3 145 Kristian Tokstad Lørenskog FIL 9.19
4 166 Max Føllingstad Nesodden IF 9.21
5 15 Fabian Filip Rimestad Bergens TF 9.22
6 137 Patrick Eriksen Ekeli Lambertseter IF 9.28
7 315 Magnus Vold Hytten Tønsberg FIK 9.44
8 272 Leon Douglas Tjalve, IK 9.64
Heat: 5 Vind: +0.5
1 5 Alexander Nyberget Askim IF 8.77
2 123 Joachim Karlsen Krødsherad IL 8.79
3 323 Johan Hjeltnes Ulvik IL 8.87
4 27 Luca Thompson BUL, IL i 8.88
5 207 Filip Aas Raumnes & Årnes IL 8.91
6 146 Mats Tokstad Lørenskog FIL 8.94
7 32 Oliver Assan Bojang Visnes BUL, IL i 9.66
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 5 Alexander Nyberget Askim IF 8.77
2 123 Joachim Karlsen Krødsherad IL 8.79
3 323 Johan Hjeltnes Ulvik IL 8.87
4 27 Luca Thompson BUL, IL i 8.88
5 207 Filip Aas Raumnes & Årnes IL 8.91
6 146 Mats Tokstad Lørenskog FIL 8.94
7 17 Lars Kristian Flaten Brandbu IF 9.00
8 344 Peter Heggelund Nesodden IF 9.06
9 236 Sverre Melhus Dahl Skjåk IL 9.12
10 145 Kristian Tokstad Lørenskog FIL 9.19
11 166 Max Føllingstad Nesodden IF 9.21
12 188 Martin Bülow-Kristiansen Nøtterøy IF 9.22
13 15 Fabian Filip Rimestad Bergens TF 9.22
14 137 Patrick Eriksen Ekeli Lambertseter IF 9.28
15 216 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 9.29
16 315 Magnus Vold Hytten Tønsberg FIK 9.44
17 104 Nicolai Enstad Haraldseth Horten Friidrettsklubb 9.47
18 359 Andreas Botterli Erstad Høybråten - Stovner IL 9.59
19 189 Torkill Aasberg Andreasen Nøtterøy IF 9.64
20 272 Leon Douglas Tjalve, IK 9.64
21 32 Oliver Assan Bojang Visnes BUL, IL i 9.66
22 97 Trym Tønnesen Halden IL 9.67
23 360 Yarris Raveendiran Høybråten - Stovner IL 9.68
24 255 Kristian Huuse Sturla, IF 9.70
25 234 Steffen Peder Gaustad Ski IL Friidrett 9.75
26 231 Sivert Huse Fragått Sigdal FIK 9.82
27 102 Christoffer Støle Herøysund IL 9.89
28 160 Cornelius Grini Nesodden IF 9.91
29 88 Lukas Leiro Fredrikstad IF 10.03
30 87 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 10.04
31 321 August Hjeltnes Ulvik IL 10.09
32 126 Christian B. Arnesen Lambertseter IF 10.15
33 131 Fabio Mattioli Bjerg Lambertseter IF 10.27
34 84 Jon Sverre Dahle Fredrikstad IF 10.30
35 79 Eskil Pedersen Fredrikstad IF 10.33
36 59 Marcus Solheim Bøler IF - Friidrett 10.49
37 258 Sivert Frydenlund Sturla, IF 11.14
38 375 Sune Pedersen Rødseth Lambertseter IF 11.19
39 192 Casper Wold Oppegård IL 11.30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-12 Høyde (Matte 2)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 216 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 1.42
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
xo
1.35
xo
1.40
xxo
1.42
xxo
1.45
xxx
2 5 Alexander Nyberget Askim IF 1.40
1.20
o
1.25
o
1.30
o
1.35
xo
1.40
xxo
1.42
xxx
3 227 Mikael Johannes Grefstad Frøynes Sem IF 1.30
1.20
xo
1.25
o
1.30
xo
1.35
xxx
4 17 Lars Kristian Flaten Brandbu IF 1.25
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
xxx
4 189 Torkill Aasberg Andreasen Nøtterøy IF 1.25
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
xxx
4 344 Peter Heggelund Nesodden IF 1.25
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
xxx
7 166 Max Føllingstad Nesodden IF 1.25
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
xo
1.25
o
1.30
xxx
8 160 Cornelius Grini Nesodden IF 1.25
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xo
1.30
xxx
9 188 Martin Bülow-Kristiansen Nøtterøy IF 1.25
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xxo
1.30
xxx
10 104 Nicolai Enstad Haraldseth Horten Friidrettsklubb 1.20
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xxx
10 137 Patrick Eriksen Ekeli Lambertseter IF 1.20
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xxx
10 234 Steffen Peder Gaustad Ski IL Friidrett 1.20
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xxx
10 236 Sverre Melhus Dahl Skjåk IL 1.20
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xxx
14 126 Christian B. Arnesen Lambertseter IF 1.15
1.10
o
1.15
o
1.20
xxx
15 52 Markus Rooth Bækkelagets SK 1.10
1.05
o
1.10
o
1.15
xxx
16 131 Fabio Mattioli Bjerg Lambertseter IF 1.10
1.00
xo
1.05
xo
1.10
o
1.15
xxx
17 231 Sivert Huse Fragått Sigdal FIK 1.10
1.00
o
1.05
xo
1.10
xo
1.15
xxx
18 88 Lukas Leiro Fredrikstad IF 1.05
1.05
o
1.10
xxx
19 258 Sivert Frydenlund Sturla, IF 1.05
0.95
o
1.00
xo
1.05
o
1.10
xxx
20 214 Martin Øen Cleveland Sandvin, IL 1.05
0.95
o
1.00
o
1.05
xo
1.10
xxx
21 87 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 1.00
0.95
xo
1.00
o
1.05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-12 Lengde (Grop 1)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Luca Thompson BUL, IL i 4.64
+1.0 +0.5 4.49 x 4.64
2 137 Patrick Eriksen Ekeli Lambertseter IF 4.33
+1.9 +0.9 -0.1 4.14 4.05 4.33
3 255 Kristian Huuse Sturla, IF 4.29
+0.5 x 4.29 x
4 236 Sverre Melhus Dahl Skjåk IL 4.26
+1.2 -0.1 -0.1 3.95 4.17 4.26
5 15 Fabian Filip Rimestad Bergens TF 4.21
+0.7 -0.6 4.15 4.02 4.21
6 216 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 4.18
+0.9 +0.5 -1.3 4.00 3.98 4.18
7 5 Alexander Nyberget Askim IF 4.18
+0.8 +0.2 -0.4 4.14 4.18 4.08
8 123 Joachim Karlsen Krødsherad IL 4.15
+0.7 +1.0 -0.5 3.92 3.89 4.15
9 207 Filip Aas Raumnes & Årnes IL 4.12
+0.7 +0.8 -0.1 4.11 4.05 4.12
10 188 Martin Bülow-Kristiansen Nøtterøy IF 4.12
+0.6 -0.1 3.98 x 4.12
11 227 Mikael Johannes Grefstad Frøynes Sem IF 4.01
+1.5 +0.2 -0.1 4.01 3.74 3.74
12 323 Johan Hjeltnes Ulvik IL 3.99
+1.3 +0.6 x 3.88 3.99
13 231 Sivert Huse Fragått Sigdal FIK 3.96
+1.5 +0.6 -0.6 3.96 3.68 3.64
14 189 Torkill Aasberg Andreasen Nøtterøy IF 3.95
+1.0 +0.5 -0.3 3.66 3.95 3.75
15 344 Peter Heggelund Nesodden IF 3.90
+0.9 +0.2 -0.1 3.54 3.68 3.90
16 315 Magnus Vold Hytten Tønsberg FIK 3.89
+1.5 +0.3 3.89 3.67 x
17 160 Cornelius Grini Nesodden IF 3.87
+1.4 +1.1 -0.1 3.72 3.87 3.82
18 166 Max Føllingstad Nesodden IF 3.82
+0.3 +0.2 3.78 x 3.82
19 145 Kristian Tokstad Lørenskog FIL 3.81
+0.3 -0.1 x 3.68 3.81
20 84 Jon Sverre Dahle Fredrikstad IF 3.76
+1.1 +0.5 -0.1 3.71 3.53 3.76
21 104 Nicolai Enstad Haraldseth Horten Friidrettsklubb 3.70
+0.2 +0.4 -0.1 3.70 2.52 3.65
22 88 Lukas Leiro Fredrikstad IF 3.70
+0.8 +0.6 -1.4 3.57 3.70 3.61
23 97 Trym Tønnesen Halden IL 3.68
+0.9 +1.6 -0.1 3.68 3.55 3.56
24 17 Lars Kristian Flaten Brandbu IF 3.67
+1.2 +0.7 -0.6 3.67 3.27 2.72
25 59 Marcus Solheim Bøler IF - Friidrett 3.60
+1.0 -0.1 -0.2 3.60 3.50 3.47
26 234 Steffen Peder Gaustad Ski IL Friidrett 3.57
+1.2 -0.1 x 3.57 3.52
27 360 Yarris Raveendiran Høybråten - Stovner IL 3.56
+1.6 +0.2 +0.5 3.56 3.50 2.99
28 321 August Hjeltnes Ulvik IL 3.55
+0.7 -0.1 -0.1 3.51 3.51 3.55
29 102 Christoffer Støle Herøysund IL 3.46
+2.1 +0.7 +0.5 3.25 3.46 3.45
30 131 Fabio Mattioli Bjerg Lambertseter IF 3.19
+1.2 -0.1 x 3.19 3.17
31 258 Sivert Frydenlund Sturla, IF 3.08
+0.6 3.08 x x
32 126 Christian B. Arnesen Lambertseter IF 3.04
+1.2 +0.8 -0.1 2.90 2.66 3.04
87 Kristoffer Persen Fredrikstad IF NM
x x x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-12 Spyd
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Fabian Filip Rimestad Bergens TF 44,88
44,88 43,30 x
2 216 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 31,81
24,90 29,37 31,81
3 227 Mikael Johannes Grefstad Frøynes Sem IF 31,04
31,04 26,05 30,13
4 323 Johan Hjeltnes Ulvik IL 29,38
22,56 22,86 29,38
5 231 Sivert Huse Fragått Sigdal FIK 29,09
26,78 29,09 26,16
6 315 Magnus Vold Hytten Tønsberg FIK 27,14
27,14 x x
7 207 Filip Aas Raumnes & Årnes IL 25,91
25,91 23,85 x
8 131 Fabio Mattioli Bjerg Lambertseter IF 24,89
x 24,89 x
9 104 Nicolai Enstad Haraldseth Horten Friidrettsklubb 24,55
24,55 20,35 19,71
10 166 Max Føllingstad Nesodden IF 24,01
23,89 24,01 22,44
11 255 Kristian Huuse Sturla, IF 23,74
23,74 20,30 20,12
12 79 Eskil Pedersen Fredrikstad IF 23,46
23,46 14,18 x
13 59 Marcus Solheim Bøler IF - Friidrett 21,41
17,80 21,41 18,44
14 321 August Hjeltnes Ulvik IL 19,74
17,20 18,36 19,74
15 88 Lukas Leiro Fredrikstad IF 19,60
19,60 16,78 19,45
16 189 Torkill Aasberg Andreasen Nøtterøy IF 17,12
14,72 x 17,12
17 188 Martin Bülow-Kristiansen Nøtterøy IF 15,87
15,87 14,45 12,73
18 84 Jon Sverre Dahle Fredrikstad IF 15,68
12,44 15,68 14,71
19 102 Christoffer Støle Herøysund IL 15,45
10,60 10,45 15,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-13 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,4
1 154 Torstein Eliassen Moss IL 8,91
2 203 Vinithan Maheswaran Oslo Friidrettskrets 9,18
3 194 Sander Eliassen Oppstad IL 9,20
4 233 Sondre Guttormsen Ski IL Friidrett 9,48
5 291 Henrik Bjørnstad Koppang Tyrving IL 9,49
6 336 Ioustiniano Phocaeon Vidar, Sportsklubben 9,58
7 65 Sebastian Hoaas Driv Idrettslag - Friidrett 10,39
8 370 Morten Hansen Oppegård IL 10,91
Heat: 2 Vind: +1,4
1 53 Matias Fjeldstad Bækkelagets SK 8,68
2 337 Sander Nilsen Brunborg Vaaler IF 8,71
3 180 Jonathan Jacobsen Nittedal IL 8,86
4 361 Daniel Kongshaug Høybråten - Stovner IL 8,88
5 223 Halvor Elverum Sem IF 9,13
6 111 Erling Waldrop Koll, IL 9,55
7 311 Øyvind Tvedt Tyrving IL 9,77
8 371 Benjamin Egeland Billington Oppegård IL 10,02
Heat: 3 Vind: +0,6
1 316 Ole Morten Jørgenvåg Tønsberg FIK 8,51
2 287 Erik Lønskog Tyrving IL 8,68
3 191 Axel Andreassen Oppegård IL 8,78
4 186 Vetle Storvik Nittedal IL 9,12
5 212 Kasper Berg Jansen Sandefjord TIF 9,13
6 266 Magne Karlsen Søgne IL 9,15
7 317 Sigurd Fluge Petterson Tønsberg FIK 9,26
Heat: 4 Vind: +0,7
1 96 Alexander Skammelsrud Halden IL 8,12
2 306 Syver Røinaas Tyrving IL 8,31
3 74 Kasper Kampmann Johansen FIK Orion 8,32
4 12 Ole Garsjø Askim IF 8,54
5 362 Winston Yaw Paintsil Høybråten - Stovner IL 8,63
6 292 Haakon Rieve Kristiansen Tyrving IL 8,73
6 346 Håvard Becker Tønsberg FIK 8,73
8 94 Kristoffer Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 8,75
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 96 Alexander Skammelsrud Halden IL 8,12
2 306 Syver Røinaas Tyrving IL 8,31
3 74 Kasper Kampmann Johansen FIK Orion 8,32
4 316 Ole Morten Jørgenvåg Tønsberg FIK 8,51
5 12 Ole Garsjø Askim IF 8,54
6 362 Winston Yaw Paintsil Høybråten - Stovner IL 8,63
7 287 Erik Lønskog Tyrving IL 8,68
8 53 Matias Fjeldstad Bækkelagets SK 8,68
9 337 Sander Nilsen Brunborg Vaaler IF 8,71
10 346 Håvard Becker Tønsberg FIK 8,73
11 292 Haakon Rieve Kristiansen Tyrving IL 8,73
12 94 Kristoffer Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 8,75
13 191 Axel Andreassen Oppegård IL 8,78
14 180 Jonathan Jacobsen Nittedal IL 8,86
15 361 Daniel Kongshaug Høybråten - Stovner IL 8,88
16 154 Torstein Eliassen Moss IL 8,91
17 186 Vetle Storvik Nittedal IL 9,12
18 212 Kasper Berg Jansen Sandefjord TIF 9,13
19 223 Halvor Elverum Sem IF 9,13
20 266 Magne Karlsen Søgne IL 9,15
21 203 Vinithan Maheswaran Oslo Friidrettskrets 9,18
22 194 Sander Eliassen Oppstad IL 9,20
23 317 Sigurd Fluge Petterson Tønsberg FIK 9,26
24 233 Sondre Guttormsen Ski IL Friidrett 9,48
25 291 Henrik Bjørnstad Koppang Tyrving IL 9,49
26 111 Erling Waldrop Koll, IL 9,55
27 336 Ioustiniano Phocaeon Vidar, Sportsklubben 9,58
28 311 Øyvind Tvedt Tyrving IL 9,77
29 371 Benjamin Egeland Billington Oppegård IL 10,02
30 65 Sebastian Hoaas Driv Idrettslag - Friidrett 10,39
31 370 Morten Hansen Oppegård IL 10,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-13 Høyde (Matte 1)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 346 Håvard Becker Tønsberg FIK 1.60
1.35
xo
1.45
xo
1.50
xo
1.53
o
1.60
xxo
2 287 Erik Lønskog Tyrving IL 1.50
1.25
o
1.30
o
1.35
o
1.40
o
1.45
xo
1.50
xo
1.53
xxx
3 194 Sander Eliassen Oppstad IL 1.45
1.20
o
1.25
o
1.30
o
1.35
o
1.40
o
1.45
o
1.50
xxx
4 233 Sondre Guttormsen Ski IL Friidrett 1.45
1.25
o
1.30
o
1.35
xo
1.40
o
1.45
xxo
1.50
xxx
5 212 Kasper Berg Jansen Sandefjord TIF 1.40
1.30
o
1.35
o
1.40
xo
1.45
xxx
6 306 Syver Røinaas Tyrving IL 1.40
1.20
o
1.25
o
1.30
xo
1.35
o
1.40
xo
1.45
xxx
7 305 Petter Bærvahr Tyrving IL 1.35
1.20
o
1.25
o
1.30
o
1.35
xxo
1.40
xxx
8 223 Halvor Elverum Sem IF 1.35
1.20
o
1.25
o
1.30
xo
1.35
xo
1.40
xxx
9 111 Erling Waldrop Koll, IL 1.30
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
xo
1.35
xxx
10 337 Sander Nilsen Brunborg Vaaler IF 1.30
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xxo
1.30
xxo
1.35
xxx
11 191 Axel Andreassen Oppegård IL 1.20
105
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xxx
12 203 Vinithan Maheswaran Oslo Friidrettskrets 1.20
1.15
o
1.20
xxo
1.25
xxx
13 311 Øyvind Tvedt Tyrving IL 1.15
1.05
o
1.10
o
1.15
xxo
1.20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-13 Lengde (Grop 2)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 96 Alexander Skammelsrud Halden IL 4.95
-1.4 +0.0 -1.2 4.70 4.95 3.89
2 74 Kasper Kampmann Johansen FIK Orion 4.93
-1.6 -1.9 x 4.93 4.93
3 306 Syver Røinaas Tyrving IL 4.74
+1.0 -1.3 4.71 4.74 x
4 223 Halvor Elverum Sem IF 4.73
+0.4 -1.1 4.52 4.73 x
5 337 Sander Nilsen Brunborg Vaaler IF 4.67
-1.0 x 4.67 x
6 346 Håvard Becker Tønsberg FIK 4.66
-2.0 x 4.66 x
7 316 Ole Morten Jørgenvåg Tønsberg FIK 4.65
-1.3 -0.4 -0.4 4.65 4.62 4.58
8 287 Erik Lønskog Tyrving IL 4.50
+1.1 4.50 x x
9 317 Sigurd Fluge Petterson Tønsberg FIK 4.48
+1.6 -2.0 +1.0 4.41 4.48 4.38
10 212 Kasper Berg Jansen Sandefjord TIF 4.47
-1.7 +0.7 -0.4 4.40 3.85 4.47
11 154 Torstein Eliassen Moss IL 4.40
+1.6 -3.0 -1.6 4.23 4.17 4.40
12 191 Axel Andreassen Oppegård IL 4.34
+1.1 -1.2 -0.5 3.85 4.24 4.34
13 194 Sander Eliassen Oppstad IL 4.34
+1.8 +0.5 +0.0 4.34 4.03 4.17
14 233 Sondre Guttormsen Ski IL Friidrett 4.21
+1.0 -0.9 -0.9 3.72 4.21 4.09
15 186 Vetle Storvik Nittedal IL 4.16
+1.6 -0.9 3.98 x 4.16
16 305 Petter Bærvahr Tyrving IL 4.15
+0.4 -1.7 -1.2 4.15 3.90 4.12
17 336 Ioustiniano Phocaeon Vidar, Sportsklubben 4.07
+1.1 -1.6 -1.3 4.07 3.93 3.87
18 53 Matias Fjeldstad Bækkelagets SK 3.98
-0.5 +0.0 -0.57 3.98 3.78 3.85
19 111 Erling Waldrop Koll, IL 3.97
+0.46 -1.0 -1.2 3.69 3.79 3.97
20 311 Øyvind Tvedt Tyrving IL 3.88
+0.4 -1.7 -0.4 3.88 3.74 3.88
21 266 Magne Karlsen Søgne IL 3.86
+1.7 -2.0 -2.4 3.52 3.86 3.68
22 263 Eirik Odinsen Søgne IL 3.69
+1.0 -1.9 +0.0 3.58 3.63 3.69
23 203 Vinithan Maheswaran Oslo Friidrettskrets 3.65
-1.6 -1.8 3.58 3.65 x
24 12 Ole Garsjø Askim IF 3.37
+1.0 -1.4 3.30 x 3.37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
G-13 Spyd
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 233 Sondre Guttormsen Ski IL Friidrett 34.56
27.60 34.10 34.56
2 74 Kasper Kampmann Johansen FIK Orion 33.68
33.68 29.27 31.82
3 263 Eirik Odinsen Søgne IL 32.84
31.68 32.84 30.23
4 317 Sigurd Fluge Petterson Tønsberg FIK 28.00
24.62 28.00 x
5 338 Sondre Strand-Pettersen Vaaler IF 27.93
26.05 27.25 27.93
6 316 Ole Morten Jørgenvåg Tønsberg FIK 26.12
21.40 26.12 24.80
7 365 William Schøtz Oppegård IL 25.42
25.42 24.66 24.81
8 94 Kristoffer Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 22.99
19.27 20.89 22.99
9 370 Morten Hansen Oppegård IL 15.42
x 15.42 12.23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-10 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.6
11 Michelle Nyberget Askim IF 10.14
16 Leonora Rimestad Bergens TF 11.25
181 Marina Weidem Christiansen Nittedal IL 11.28
262 Tuva Amalie Rönnskär Sturla, IF 10.98
320 June Laake Ullensaker/Kisa IL 10.79
348 Selina Raveendiran Oppegård IL 10.83
350 Maria Botterli Erstad Oppegård IL 10.23
Heat: 2 Vind: +0.3
26 Karen Josefa Hareide Killi BUL, IL i 10.67
98 Kristine Alne Haugesund IL Friidrett 11.17
99 Victoria Cecilia H. Lindgren Haugesund IL Friidrett 10.78
230 Siril Bratvold Sem IF 10.77
268 Bianka Aster Tjalve, IK 10.57
304 Petronella Morrison Tyrving IL 12.33
Heat: 3 Vind: -0.6
33 Sara Furnes BUL, IL i 10.05
44 Cecilie Haugan Bækkelagets SK 10.28
139 Thea Sofie Kanestrøm Lambertseter IF 10.52
175 Anne-Marie Botterud Nittedal IL 10.58
270 Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 9.58
301 Martine Aarnes Tyrving IL 11.13
309 Tuva Kristine Lund Tyrving IL 10.89
349 Mie Lindseth Høybråten - Stovner IL 11.39
Heat: 4 Vind: +0.1
140 Vilde Marstein Lambertseter IF 9.50
193 Vibeke Engen Oppegård IL 9.82
237 Vibeke Gussiås Skåla IL 9.88
281 Benedicte Flugstad Gjerland Tyrving IL 10.62
345 Celine Ødegård Nilsen Nittedal IL 10.15
363 Hermine Lislerud Myhre Oslo Friidrettskrets 11.20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-10 Lengde (Grop 2)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
11 Michelle Nyberget Askim IF 3.36
-0.6 -0.0 -0.7 3.15 3.36 3.24
16 Leonora Rimestad Bergens TF 2.87
+1.2 -1.2 +0.0 2.56 2.58 2.87
26 Karen Josefa Hareide Killi BUL, IL i 3.11
-0.5 +0.8 -0.9 3.11 2.70 2.72
33 Sara Furnes BUL, IL i 3.76
-0.7 -0.7 3.44 x 3.76
44 Cecilie Haugan Bækkelagets SK 3.34
-0.0 -0.6 -1.1 3.34 3.12 3.10
98 Kristine Alne Haugesund IL Friidrett 3.11
+0.7 -0.6 -0.8 3.11 2.91 2.63
99 Victoria Cecilia H. Lindgren Haugesund IL Friidrett 2.87
+0.6 -0.3 -1.0 2.87 2.73 2.85
139 Thea Sofie Kanestrøm Lambertseter IF 3.18
-0.7 -1.3 -0.0 3.18 3.05 3.18
140 Vilde Marstein Lambertseter IF 3.78
-0.6 +0.7 +0.6 3.78 3.77 3.71
175 Anne-Marie Botterud Nittedal IL 2.50
-0.6 -0.9 -0.0 2.33 2.41 2.50
181 Marina Weidem Christiansen Nittedal IL 2.66
+1.9 -1.1 -1.0 2.66 2.51 2.26
185 Thea Bråten Nittedal IL 3.40
-0.0 -0.0 -0.4 3.39 3.31 3.40
193 Vibeke Engen Oppegård IL 3.27
-1.3 -0.3 -1.1 3.20 3.27 3.21
230 Siril Bratvold Sem IF 3.17
+0.9 -0.6 -0.3 3.17 3.10 3.17
237 Vibeke Gussiås Skåla IL 3.35
-0.4 -0.0 3.14 x 3.35
262 Tuva Amalie Rönnskär Sturla, IF 2.67
-1.0 -1.9 -1.4 2.67 2.50 2.63
281 Benedicte Flugstad Gjerland Tyrving IL 3.35
-0.8 -0.5 -1.0 3.35 3.22 3.12
301 Martine Aarnes Tyrving IL 2.77
-0.7 x 2.77 x
304 Petronella Morrison Tyrving IL 2.00
-1.4 -1.3 x 1.92 2.00
309 Tuva Kristine Lund Tyrving IL 2.70
-1.65 +0.9 -1.0 2.52 2.53 2.70
345 Celine Ødegård Nilsen Nittedal IL 3.42
-0.0 -2.1 -0.8 3.39 3.42 3.39
348 Selina Raveendiran Oppegård IL 3.23
+0.7 -1.3 -0.4 3.23 3.21 3.19
349 Mie Lindseth Høybråten - Stovner IL 1.97
-0.9 -1.1 1.93 1.97 x
363 Hermine Lislerud Myhre Oslo Friidrettskrets 2.96
-0.9 +1.1 -1.1 2.96 2.85 2.70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-10 Liten Ball
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
16 Leonora Rimestad Bergens TF 22.30
22.30 21.13 21.95
33 Sara Furnes BUL, IL i 14.75
14.75 14.03 10.33
44 Cecilie Haugan Bækkelagets SK 31.89
29.60 31.89 25.78
98 Kristine Alne Haugesund IL Friidrett 18.28
18.28 16.43 17.20
99 Victoria Cecilia H. Lindgren Haugesund IL Friidrett 17.79
13.87 17.79 16.20
139 Thea Sofie Kanestrøm Lambertseter IF 28.99
26.16 27.16 28.99
175 Anne-Marie Botterud Nittedal IL 12.89
12.64 12.89 12.68
181 Marina Weidem Christiansen Nittedal IL 11.70
11.70 10.23 10.52
185 Thea Bråten Nittedal IL 27.00
22.13 16.50 27.00
193 Vibeke Engen Oppegård IL 39.40
39.40 35.75 32.37
230 Siril Bratvold Sem IF 37.10
32.59 24.20 37.10
262 Tuva Amalie Rönnskär Sturla, IF 14.60
13.98 14.60 14.20
281 Benedicte Flugstad Gjerland Tyrving IL 15.43
14.28 14.89 15.43
301 Martine Aarnes Tyrving IL 15.43
14.74 14.16 15.43
304 Petronella Morrison Tyrving IL 12.53
x x 12.53
309 Tuva Kristine Lund Tyrving IL 11.30
11.30 9.26 10.18
349 Mie Lindseth Høybråten - Stovner IL 12.28
12.78 7.15 9.15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-11 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,4
47 Ingrid Nordgård Johansen Bækkelagets SK 10,94
48 Julie Hansen Bækkelagets SK 10,91
91 Maud Hammer Fredrikstad IF 10,62
244 Carolina Hernandez Vråle Sturla, IF 9,95
265 Ingrid Odinsen Søgne IL 11,15
277 Anastasia Schnell Tyrving IL 10,65
351 Kamilla Bijmolen Oppegård IL 9,94
352 Marthe Falkø Oppegård IL 11,25
Heat: 2 Vind: -0,4
22 Ellen Anna Godal BUL, IL i 10,67
23 Fivel Rollag Brede BUL, IL i 11,13
25 Iris Virginia Hyde Sellæg BUL, IL i 11,10
45 Embla Carlsson Bækkelagets SK 10,33
149 Sofie Dammen Minerva Idrettsskole 10,18
253 Julia Elena Rönnskär Sturla, IF 9,91
303 Nora Liheim Alfstad Tyrving IL 10,32
332 Sofie Norén Lunde Varteig IL 10,60
Heat: 3 Vind: -1,3
2 Kristin Louise Raaen Asker Sk. Friidrett 9,94
30 Nadia Ryan Pinto BUL, IL i 9,40
37 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 9,94
220 Nina Nguyen Sarpsborg IL 9,85
308 Tuva Hjelmen Ugland Tyrving IL 9,62
333 Synne Lunde Varteig IL 10,77
341 Karianne Woods Sanfelt Ås IL 10,76
386 Siril Granstad Krødsherad IL 10,27
Heat: 4 Vind: -0,8
35 Selma Flo-Munch BUL, IL i 9,51
36 Tiril Hegland BUL, IL i 10,96
78 Anniken Romberg Fredrikstad IF 9,87
85 Julie Romberg Fredrikstad IF 9,66
115 Sigrid Leseth Føyen Koll, IL 9,11
161 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 9,82
218 Lone Malmberg Sarpsborg IL 9,89
252 Jenny Baklid Sturla, IF 9,97
Heat: 5 Vind: -1,9
41 Anna Witchen Sundbye Bækkelagets SK 9,27
66 Amalie Koren Eiker-Kvikk, IF 9,33
209 Amilia Bolsøe Mediaa Sandefjord TIF 9,63
213 Hannah Høgsnes Sandvin, IL 9,37
217 Juni Evensen Sarpsborg IL 9,08
219 Madeleine Fluske Sarpsborg IL 9,75
247 Ester Holt Sturla, IF 8,96
335 Frida Røe Tærum Vidar, Sportsklubben 9,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-11 Lengde (Grop 1)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
22 Ellen Anna Godal BUL, IL i 3,52
+2,1 +1,1 -1,8 3,47 3,52 3,17
23 Fivel Rollag Brede BUL, IL i 2,75
+1,9 +2,1 +2,0 2,53 2,75 2,74
25 Iris Virginia Hyde Sellæg BUL, IL i 3,01
+1,9 +1,2 +2,0 3,01 x 2,54
28 Maria Olsen Tollisen BUL, IL i 3,46
+1,2 +1,6 3,21 3,32 3,46
30 Nadia Ryan Pinto BUL, IL i 3,76
+2,2 +1,5 +1,1 3,76 3,62 x
35 Selma Flo-Munch BUL, IL i 3,82
+1,1 +1,0 +1,0 x 3,31 3,82
36 Tiril Hegland BUL, IL i 2,82
+0,7 +1,6 +1,2 2,72 2,82 2,82
37 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 3,50
+0,4 -0,7 3,42 3,46 3,50
41 Anna Witchen Sundbye Bækkelagets SK 3,66
+0,9 +0,9 +1,0 3,66 x 3,36
45 Embla Carlsson Bækkelagets SK 3,63
+1,0 +0,2 -0,1 3,63 3,57 3,43
47 Ingrid Nordgård Johansen Bækkelagets SK 3,03
+1,6 +0,8 x 2,49 3,03
48 Julie Hansen Bækkelagets SK 2,97
+1,4 +1,1 +0,9 2,97 2,83 x
66 Amalie Koren Eiker-Kvikk, IF 3,68
+0,2 -0,6 +1,4 3,68 3,62 3,51
78 Anniken Romberg Fredrikstad IF 3,69
+1,5 +0,7 -1,0 3,63 3,69 2,86
85 Julie Romberg Fredrikstad IF 3,90
+2,3 +1,4 +1,0 x 3,90 3,81
91 Maud Hammer Fredrikstad IF 3,08
+0,2 +0,4 +1,0 2,98 3,08 2,95
115 Sigrid Leseth Føyen Koll, IL 4,15
+0,7 +0,9 +0,6 x 4,15 4,04
149 Sofie Dammen Minerva Idrettsskole 3,50
+0,8 +2,9 +0,2 3,50 3,41 3,49
161 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 3,61
+0,3 +1,4 3,61 3,41 3,45
209 Amilia Bolsøe Mediaa Sandefjord TIF 3,91
+1,5 +1,5 +1,2 3,09 3,75 3,91
213 Hannah Høgsnes Sandvin, IL 4,04
+0,9 +1,3 +0,6 3,78 3,64 4,04
217 Juni Evensen Sarpsborg IL 4,27
+1,8 +1,5 +0,5 4,00 3,95 4,27
218 Lone Malmberg Sarpsborg IL 3,78
+0,7 +1,1 +2,2 3,42 3,65 3,78
219 Madeleine Fluske Sarpsborg IL 3,63
+1,7 +0,3 -1,0 3,63 3,54 3,58
220 Nina Nguyen Sarpsborg IL 3,54
+1,4 +1,5 +0,9 x 3,54 3,53
221 Thuva Branth Lande Sarpsborg IL 3,09
2,6 +0,9 +0,6 x 3,09 2,98
244 Carolina Hernandez Vråle Sturla, IF 3,45
+3,3 +0,3 +1,5 3,45 x x
247 Ester Holt Sturla, IF 3,82
+0,6 +0,4 +1,0 3,77 3,82 3,16
252 Jenny Baklid Sturla, IF 3,78
+2,1 +1,6 +0,9 3,59 3,69 3,78
253 Julia Elena Rönnskär Sturla, IF 3,64
+1,1 -0,7 +1,2 3,54 3,64 3,55
265 Ingrid Odinsen Søgne IL 2,99
+0,2 +0,7 2,99 2,82 2,78
277 Anastasia Schnell Tyrving IL 3,08
+0,6 +1,7 -1,8 3,07 3,02 3,08
303 Nora Liheim Alfstad Tyrving IL 3,01
+1,2 +2,4 -0,9 3,01 2,76 x
308 Tuva Hjelmen Ugland Tyrving IL 3,59
+1,5 +2,0 +0,6 3,56 3,47 3,59
332 Sofie Norén Lunde Varteig IL 2,71
+0,9 +0,7 +0,5 x 2,39 2,71
333 Synne Lunde Varteig IL 3,06
+1,5 +1,4 -2,7 2,87 3,06 2,77
335 Frida Røe Tærum Vidar, Sportsklubben 3,89
+1,7 +0,7 +2,6 x 3,76 3,89
341 Karianne Woods Sanfelt Ås IL 3,44
+1,1 +0,7 -0,3 3,15 3,34 3,44
351 Kamilla Bijmolen Oppegård IL 3,29
+1,1 -0,5 +1,3 3,21 3,29 3,21
352 Marthe Falkø Oppegård IL 2,85
+0,2 +2,1 +0,7 x 2,85 2,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-11 Liten Ball
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
22 Ellen Anna Godal BUL, IL i 16.99
16.37 16.99 12.10
23 Fivel Rollag Brede BUL, IL i 11.44
11.44 9.78 8.58
25 Iris Virginia Hyde Sellæg BUL, IL i 18.35
13.59 13.39 18.35
30 Nadia Ryan Pinto BUL, IL i 40.90
40.63 40.90 39.10
36 Tiril Hegland BUL, IL i 4.87
3.38 x 4.87
37 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 27.48
27.48 25.37 23.38
41 Anna Witchen Sundbye Bækkelagets SK 26.94
24.64 26.94 26.79
45 Embla Carlsson Bækkelagets SK 14.65
14.65 13.43 12.68
47 Ingrid Nordgård Johansen Bækkelagets SK 12.70
11.73 9.53 12.70
48 Julie Hansen Bækkelagets SK 11.15
x x 11.15
91 Maud Hammer Fredrikstad IF 18.26
18.26 14.91 14.00
149 Sofie Dammen Minerva Idrettsskole 28.86
28.86 28.12 28.10
161 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 18.40
18.40 17.30 13.31
213 Hannah Høgsnes Sandvin, IL 40.78
40.78 39.98 35.59
218 Lone Malmberg Sarpsborg IL 27.06
27.06 26.39 24.00
219 Madeleine Fluske Sarpsborg IL 21.64
21.64 17.32 20.13
220 Nina Nguyen Sarpsborg IL 30.92
30.92 30.09 29.00
244 Carolina Hernandez Vråle Sturla, IF 22.04
22.04 20.77 17.62
252 Jenny Baklid Sturla, IF 22.00
20.38 22.00 20.77
253 Julia Elena Rönnskär Sturla, IF 27.10
18.53 21.28 27.10
265 Ingrid Odinsen Søgne IL 21.39
17.48 21.39 19.04
277 Anastasia Schnell Tyrving IL 22.32
22.32 19.39 18.72
303 Nora Liheim Alfstad Tyrving IL 26.13
26.13 22.83 20.98
308 Tuva Hjelmen Ugland Tyrving IL 27.24
x 23.76 27.24
332 Sofie Norén Lunde Varteig IL 21.71
20.04 14.61 21.71
333 Synne Lunde Varteig IL 39.09
36.63 37.81 39.09
341 Karianne Woods Sanfelt Ås IL 20.87
20.87 15.24 19.14
351 Kamilla Bijmolen Oppegård IL 15.68
14.29 15.64 15.68
352 Marthe Falkø Oppegård IL 17.10
17.10 9.40 7.47
386 Siril Granstad Krødsherad IL 23.59
21.51 23.59 19.51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-12 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.0
1 81 Hedda Marie Begby Larsen Fredrikstad IF 9.88
2 325 Thea Marie Næss Vestby IL 9.89
3 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 10.08
4 29 Mathea Stensæth Josefsen BUL, IL i 10.15
5 112 Lene Heimdal Koll, IL 10.82
6 326 Vilmine Marie Wilberg Vestby IL 10.84
7 90 Maren Johanne Eiken Fredrikstad IF 11.52
187 Vilja Onstad Bergersen Nittedal IL DNS
Heat: 2 Vind: +1.9
1 248 Frida Grung Flo Sturla, IF 9.48
2 239 Ellen Mangen Strømmen IF 9.82
3 86 Julie Ruud Lillemoen Fredrikstad IF 9.93
4 179 Isabelle Tambago Jacobsen Nittedal IL 9.98
5 68 Kaja Berget Eiker-Kvikk, IF 10.09
6 28 Maria Olsen Tollisen BUL, IL i 10.49
7 114 Mathia Selinger Koll, IL 10.53
8 118 Maiken Lie Kjelsås IL 11.58
Heat: 3 Vind: +2.3
1 56 Susanne Harr Haga Bækkelagets SK 9.30
2 347 Marianne Kure Ås IL 9.40
3 153 Mathea M Brynildsen Moss IL 9.52
4 156 Silje Storaa Målselv IL 9.56
5 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 9.84
6 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 9.87
7 240 Ragnhild Spange Brekke Strømmen IF 10.05
Heat: 4 Vind: +2.6
1 103 Regine Torsteinsen Hind, IK 8.92
2 269 Kaitesi Ertzgaard Tjalve, IK 9.05
3 171 Stina Lundquist Nesodden IF 9.35
4 43 Caroline Haugan Bækkelagets SK 9.36
5 40 Andrea Smedsrud Gammelgård Bækkelagets SK 9.51
6 299 Malin Warset Tyrving IL 9.73
7 49 Kaisa Sandtrø Bækkelagets SK 9.75
Heat: 5 Vind: +2.1
1 169 Rakel Maria Åfløydal Nesodden IF 8.92
2 245 Emma de Haas Sturla, IF 9.05
3 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 9.26
4 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 9.50
5 120 Sanne Njaastad Kjelsås IL 9.55
6 117 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 9.62
7 107 Lise Lotte Rognstad Hurdal IL 10.43
Heat: 6 Vind: +2.6
1 113 Marie Fiedler Amlien Koll, IL 8.64
2 211 Ingvild Holst Sandefjord TIF 8.86
3 238 Caroline Solum Strømmen IF 9.09
4 46 Ida Bjørkeng Aaløkken Bækkelagets SK 9.10
4 67 Guro Roan Baklid Eiker-Kvikk, IF 9.10
6 69 Kaja Hilleren Eiker-Kvikk, IF 9.20
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 113 Marie Fiedler Amlien Koll, IL 8.64
2 211 Ingvild Holst Sandefjord TIF 8.86
3 169 Rakel Maria Åfløydal Nesodden IF 8.92
4 103 Regine Torsteinsen Hind, IK 8.92
5 245 Emma de Haas Sturla, IF 9.05
6 269 Kaitesi Ertzgaard Tjalve, IK 9.05
7 238 Caroline Solum Strømmen IF 9.09
8 46 Ida Bjørkeng Aaløkken Bækkelagets SK 9.10
8 67 Guro Roan Baklid Eiker-Kvikk, IF 9.10
10 69 Kaja Hilleren Eiker-Kvikk, IF 9.20
11 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 9.26
12 56 Susanne Harr Haga Bækkelagets SK 9.30
13 171 Stina Lundquist Nesodden IF 9.35
14 43 Caroline Haugan Bækkelagets SK 9.36
15 347 Marianne Kure Ås IL 9.40
16 248 Frida Grung Flo Sturla, IF 9.48
17 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 9.50
18 40 Andrea Smedsrud Gammelgård Bækkelagets SK 9.51
19 153 Mathea M Brynildsen Moss IL 9.52
20 120 Sanne Njaastad Kjelsås IL 9.55
21 156 Silje Storaa Målselv IL 9.56
22 117 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 9.62
23 299 Malin Warset Tyrving IL 9.73
24 49 Kaisa Sandtrø Bækkelagets SK 9.75
25 239 Ellen Mangen Strømmen IF 9.82
26 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 9.84
27 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 9.87
28 81 Hedda Marie Begby Larsen Fredrikstad IF 9.88
29 325 Thea Marie Næss Vestby IL 9.89
30 86 Julie Ruud Lillemoen Fredrikstad IF 9.93
31 179 Isabelle Tambago Jacobsen Nittedal IL 9.98
32 240 Ragnhild Spange Brekke Strømmen IF 10.05
33 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 10.08
34 68 Kaja Berget Eiker-Kvikk, IF 10.09
35 29 Mathea Stensæth Josefsen BUL, IL i 10.15
36 107 Lise Lotte Rognstad Hurdal IL 10.43
37 28 Maria Olsen Tollisen BUL, IL i 10.49
38 114 Mathia Selinger Koll, IL 10.53
39 112 Lene Heimdal Koll, IL 10.82
40 326 Vilmine Marie Wilberg Vestby IL 10.84
41 90 Maren Johanne Eiken Fredrikstad IF 11.52
42 118 Maiken Lie Kjelsås IL 11.58
187 Vilja Onstad Bergersen Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-12 Høyde (Matte 2)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 43 Caroline Haugan Bækkelagets SK 1.45
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
o
1.35
o
1.40
xo
1.45
xo
1.50
xxx
2 240 Ragnhild Spange Brekke Strømmen IF 1.40
1.10
o
1.15
xo
1.20
o
1.25
o
1.30
o
1.35
o
1.40
o
1.45
xxx
3 46 Ida Bjørkeng Aaløkken Bækkelagets SK 1.35
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
o
1.35
xo
1.40
xxx
4 86 Julie Ruud Lillemoen Fredrikstad IF 1.35
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
o
1.30
o
1.35
xxo
1.40
xxx
5 169 Rakel Maria Åfløydal Nesodden IF 1.30
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xo
1.30
o
1.35
xxx
6 49 Kaisa Sandtrø Bækkelagets SK 1.30
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
xo
1.20
o
1.25
o
1.30
xo
1.35
xxx
7 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 1.30
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
o
1.25
xo
1.30
xxo
1.35
xxx
8 278 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 1.20
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
xo
1.20
o
1.25
xxx
9 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 1.20
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
o
1.20
xxo
1.25
xxx
9 325 Thea Marie Næss Vestby IL 1.20
1.00
xo
1.05
o
1.10
o
1.15
xo
1.20
o
1.25
xxx
11 238 Caroline Solum Strømmen IF 1.15
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
xo
1.20
xxx
11 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 1.15
1.05
o
1.10
xo
1.15
o
1.20
xxx
13 239 Ellen Mangen Strømmen IF 1.15
1.05
o
1.10
xo
1.15
xxo
1.20
xxx
14 3 Marit Berntzen Høgstedt Asker Sk. Friidrett 1.10
1.00
o
1.05
o
1.10
o
1.15
xxx
15 326 Vilmine Marie Wilberg Vestby IL 1.10
1.00
o
1.05
o
1.10
xxo
1.15
xxx
16 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 1.05
1.00
o
1.05
xo
1.10
xxx
17 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 1.05
1.00
xxo
1.05
xo
1.10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-12 Lengde (Grop 1)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 257 Nora Kjærnet Dullum Sturla, IF 4.33
+1.9 +0.7 x 4.17 4.33
2 113 Marie Fiedler Amlien Koll, IL 4.28
+2.2 +1.4 4.28 x 4.09
3 169 Rakel Maria Åfløydal Nesodden IF 4.22
+1.0 +1.6 +1.4 4.22 3.80 4.07
4 46 Ida Bjørkeng Aaløkken Bækkelagets SK 4.05
+0.9 +3.0 4.00 x 4.05
4 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 4.05
+1.8 +2.0 +1.6 4.05 3.71 4.04
6 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 4.04
+0.7 +1.7 +1.4 3.85 3.96 4.04
7 43 Caroline Haugan Bækkelagets SK 4.04
+1.6 +1.5 +2.3 3.96 4.04 4.00
8 245 Emma de Haas Sturla, IF 3.97
+0.9 +1.4 3.97 3.90 x
9 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 3.96
+2.2 -0.4 3.96 x 3.64
10 211 Ingvild Holst Sandefjord TIF 3.95
-0.7 +3.6 +1.1 3.95 3.76 3.80
11 67 Guro Roan Baklid Eiker-Kvikk, IF 3.95
+2.4 3.95 x x
12 120 Sanne Njaastad Kjelsås IL 3.88
+0.7 +1.6 +1.0 3.76 3.88 3.86
13 117 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 3.81
+0.7 +1.1 +3.8 3.71 3.81 3.73
14 156 Silje Storaa Målselv IL 3.80
+2.1 +2.1 +1.0 3.80 3.62 3.75
15 56 Susanne Harr Haga Bækkelagets SK 3.75
+0.7 +1.4 3.58 3.75 x
16 40 Andrea Smedsrud Gammelgård Bækkelagets SK 3.72
+0.6 +1.1 3.72 3.26 x
17 49 Kaisa Sandtrø Bækkelagets SK 3.72
+1.0 +3.2 +0.9 3.72 3.66 3.70
18 171 Stina Lundquist Nesodden IF 3.68
+0.6 +1.4 x 3.68 3.57
19 238 Caroline Solum Strømmen IF 3.67
+2.7 +0.4 3.56 3.67 x
20 69 Kaja Hilleren Eiker-Kvikk, IF 3.63
+2.0 +1.3 +2.3 3.47 3.63 3.32
21 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 3.63
+3.4 +2.8 +1.5 3.56 3.55 3.63
22 86 Julie Ruud Lillemoen Fredrikstad IF 3.58
+2.4 +1.0 +2.2 3.48 3.51 3.58
23 239 Ellen Mangen Strømmen IF 3.57
-0.1 +1.1 -0.2 3.55 3.48 3.57
24 325 Thea Marie Næss Vestby IL 3.57
+0.7 +3.1 +1.5 3.20 3.24 3.57
25 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 3.54
+2.2 +1.6 +3.2 3.49 3.25 3.54
26 240 Ragnhild Spange Brekke Strømmen IF 3.49
+0.6 +4.1 -0.3 3.49 3.22 3.30
27 153 Mathea M Brynildsen Moss IL 3.43
+1.0 +0.9 +4.2 3.41 3.21 3.43
28 68 Kaja Berget Eiker-Kvikk, IF 3.40
+1.8 +3.8 +1.4 3.30 3.24 3.40
29 179 Isabelle Tambago Jacobsen Nittedal IL 3.30
+0.9 +2.0 +1.5 3.09 3.30 3.20
30 29 Mathea Stensæth Josefsen BUL, IL i 3.25
+0.7 3.25 x x
31 107 Lise Lotte Rognstad Hurdal IL 3.22
+0.5 +1.8 +1.5 1.07 3.14 3.22
32 81 Hedda Marie Begby Larsen Fredrikstad IF 3.04
+1.2 +2.1 +1.4 2.90 3.00 3.04
33 326 Vilmine Marie Wilberg Vestby IL 3.00
+1.2 +2.2 +2.0 2.90 3.00 2.97
34 118 Maiken Lie Kjelsås IL 2.83
+1.4 +3.6 +1.0 2.78 2.83 2.81
35 90 Maren Johanne Eiken Fredrikstad IF 2.43
+1.0 2.43 x x
187 Vilja Onstad Bergersen Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-12 Spyd
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 364 Andrea Leerbeck Lillehammer IF 29.80
26.10 27.54 29.80
2 193 Vibeke Engen Oppegård IL 26.22
23.31 26.22 23.43
3 110 Cathrine Emilie Becklund Koll, IL 22.22
22.22 17.35 18.74
4 153 Mathea M Brynildsen Moss IL 19.41
19.41 17.21 16.72
5 156 Silje Storaa Målselv IL 18.56
16.50 18.56 x
6 81 Hedda Marie Begby Larsen Fredrikstad IF 18.11
18.11 15.12 15.90
7 308 Tuva Hjelmen Ugland Tyrving IL 17.40
15.89 17.40 16.55
8 196 Caroline Olsmats Danderyd SK 17.11
17.11 16.37 14.45
9 3 Marit Berntzen Høgstedt Asker Sk. Friidrett 14.92
14.92 12.92 x
10 325 Thea Marie Næss Vestby IL 14.75
11.85 9.80 14.75
11 241 Silje Slettemoen Strømmen IF 14.55
14.55 13.28 x
12 297 Kristin Austgulen Fosnæs Tyrving IL 13.82
13.82 10.65 x
13 90 Maren Johanne Eiken Fredrikstad IF 12.65
11.12 11.80 12.65
14 112 Lene Heimdal Koll, IL 9.99
9.99 8.98 7.31
15 239 Ellen Mangen Strømmen IF 9.97
9.97 7.65 x
16 307 Tiril Bergitte Lund Tyrving IL 9.80
6.97 9.80 x
17 326 Vilmine Marie Wilberg Vestby IL 9.59
8.29 9.59 7.56
18 178 Henriette Christiansen Nittedal IL 9.26
7.93 7.40 9.26
19 290 Helena Tørmo Kastelein Tyrving IL 9.17
5.83 9.17 7.29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-13 60 m
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.8
1 384 Emilie Ødegård Krødsherad IL 9.12
2 18 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 9.55
3 122 Ingrid Nyhus Krødsherad IL 9.66
4 82 Hedda Winther Fredrikstad IF 9.73
5 105 Henriette Bjerke Lade Hurdal IL 9.79
6 354 Vilde Lindseth Høybråten - Stovner IL 10.45
7 385 Andrine Granstad Krødsherad IL 10.48
157 Agnes Janzon Nesodden IF DNS
Heat: 2 Vind: +1.8
1 172 Telma Stensrud Nesodden IF 9.01
2 355 Elise By Olsen Oppegård IL 9.06
3 259 Solveig Hernandez Vråle Sturla, IF 9.11
4 125 Solveig Nyhus Krødsherad IL 9.26
5 121 Hilde Nyhus Krødsherad IL 9.37
6 382 Nora Vold Hovde Måndalen 9.43
7 162 Jenny Lind Hitterdal Nesodden IF 9.66
8 353 Ida Nilsen Oppegård IL 9.79
Heat: 3 Vind: +1.1
1 271 Lea-Celin Conteh Tjalve, IK 8.25
2 243 Andrine Lærum Sturla, IF 8.38
3 51 Karine Jacobsen Bækkelagets SK 8.42
4 76 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 8.47
5 224 Helene Eirin Stokke Sem IF 8.84
6 242 Aliyah Osuman Sturla, IF 8.87
7 285 Celine Marie Tangerås Bressand Tyrving IL 8.93
8 228 Saga Bratvold Sem IF 9.12
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 271 Lea-Celin Conteh Tjalve, IK 8.25
2 243 Andrine Lærum Sturla, IF 8.38
3 51 Karine Jacobsen Bækkelagets SK 8.42
4 76 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 8.47
5 224 Helene Eirin Stokke Sem IF 8.84
6 242 Aliyah Osuman Sturla, IF 8.87
7 285 Celine Marie Tangerås Bressand Tyrving IL 8.93
8 172 Telma Stensrud Nesodden IF 9.01
9 355 Elise By Olsen Oppegård IL 9.06
10 259 Solveig Hernandez Vråle Sturla, IF 9.11
11 228 Saga Bratvold Sem IF 9.12
12 384 Emilie Ødegård Krødsherad IL 9.12
13 125 Solveig Nyhus Krødsherad IL 9.26
14 121 Hilde Nyhus Krødsherad IL 9.37
15 382 Nora Vold Hovde Måndalen 9.43
16 18 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 9.55
17 162 Jenny Lind Hitterdal Nesodden IF 9.66
17 122 Ingrid Nyhus Krødsherad IL 9.66
19 82 Hedda Winther Fredrikstad IF 9.73
20 353 Ida Nilsen Oppegård IL 9.79
20 105 Henriette Bjerke Lade Hurdal IL 9.79
22 354 Vilde Lindseth Høybråten - Stovner IL 10.45
23 385 Andrine Granstad Krødsherad IL 10.48
157 Agnes Janzon Nesodden IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-13 Høyde (Matte 1)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 285 Celine Marie Tangerås Bressand Tyrving IL 1,40
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,46
xxx
2 228 Saga Bratvold Sem IF 1,35
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
3 259 Solveig Hernandez Vråle Sturla, IF 1,35
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxo
1,40
xxx
4 224 Helene Eirin Stokke Sem IF 1,30
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
5 82 Hedda Winther Fredrikstad IF 1,30
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
6 121 Hilde Nyhus Krødsherad IL 1,20
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
6 122 Ingrid Nyhus Krødsherad IL 1,20
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
6 125 Solveig Nyhus Krødsherad IL 1,20
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx

o
6 164 Malin Elise Østmo Nesodden IF 1,20
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-13 Lengde (Grop 1)
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 242 Aliyah Osuman Sturla, IF 4.97
+0.4 -2.9 -0.4 4.84 4.49 4.97
2 243 Andrine Lærum Sturla, IF 4.61
-0.2 +0.4 4.39 4.61 x
3 259 Solveig Hernandez Vråle Sturla, IF 4.51
-1.2 -2.8 x 4.51 4.34
4 76 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 4.50
+0.8 4.50 x x
5 51 Karine Jacobsen Bækkelagets SK 4.32
-0.6 -1.3 -1.5 4.18 4.27 4.32
6 382 Nora Vold Hovde Måndalen 4.27
-0.5 +0.2 +0.4 3.80 4.27 4.15
7 224 Helene Eirin Stokke Sem IF 4.23
-0.2 +0.8 +0.7 4.23 3.91 3.97
8 172 Telma Stensrud Nesodden IF 4.17
-0.3 -0.8 +3.0 4.17 4.10 4.14
9 228 Saga Bratvold Sem IF 4.11
-0.9 -0.9 +0.7 4.03 4.11 3.74
10 384 Emilie Ødegård Krødsherad IL 4.06
-0.3 -0.6 4.06 4.02 x
11 18 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 3.86
-0.4 -2.0 3.86 3.37 x
12 125 Solveig Nyhus Krødsherad IL 3.79
-0.4 -1.8 3.79 3.75 x
13 157 Agnes Janzon Nesodden IF 3.77
-0.6 -0.3 3.77 3.53 x
14 122 Ingrid Nyhus Krødsherad IL 3.71
-2.8 +2.9 x 3.41 3.71
15 121 Hilde Nyhus Krødsherad IL 3.66
-0.5 +0.6 3.55 x 3.66
16 82 Hedda Winther Fredrikstad IF 3.58
-0.1 -0.9 +2.8 3.58 3.54 3.37
17 385 Andrine Granstad Krødsherad IL 3.36
-1.8 +2.5 +0.4 3.29 3.36 3.28
18 355 Elise By Olsen Oppegård IL 3.31
-0.9 +2.2 +0.7 3.31 3.06 3.26
19 105 Henriette Bjerke Lade Hurdal IL 3.30
-0.8 +0.3 +2.0 3.17 3.30 3.09
20 353 Ida Nilsen Oppegård IL 3.22
-1.1 -2.5 3.22 3.07 x
21 354 Vilde Lindseth Høybråten - Stovner IL 3.02
-1.2 -1.2 2.91 x 3.02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
J-13 Spyd
Plass: Navn: Klubb: Resultat:
1 76 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 38,97
38,97 34,41 32,50
2 197 Eleonora Olsmats Danderyd SK 32,81
18,28 23,43 32,81
3 382 Nora Vold Hovde Måndalen 30,23
30,23 29,47 30,17
4 162 Jenny Lind Hitterdal Nesodden IF 25,86
18,14 25,86 23,89
5 228 Saga Bratvold Sem IF 23,74
18,82 23,74 20,15
6 384 Emilie Ødegård Krødsherad IL 19,34
15,37 17,46 19,34
7 136 Karoline Knapper Lambertseter IF 19,08
17,49 19,08 18,68
8 122 Ingrid Nyhus Krødsherad IL 17,88
17,88 14,67 15,86
9 259 Solveig Hernandez Vråle Sturla, IF 17,08
17,08 15,71 14,86
10 125 Solveig Nyhus Krødsherad IL 16,23
16,23 12,21 13,57
11 121 Hilde Nyhus Krødsherad IL 14,86
13,75 14,86 13,82
12 385 Andrine Granstad Krødsherad IL 13,44
12,77 12,64 13,44
13 164 Malin Elise Østmo Nesodden IF 13,13
13,13 11,23 12,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Resultatservice: Reidar Kr. Hansen / Per Behrens Jørgensen

Les hele saken

Vi setter stor pris på kommentarer og innspill i debattene våre. Vær forsiktig med personangrep og sjikane og prøv heller å forklare hva du mener og hvorfor. Takk for at du bidrar i debatten!